کمانه به خبرپارسی اعلام کرد:فارس بیشترین دعوت شده به تیم های ملی را برای بازی های آسیایی دارد/تیم فوتبال برق به شرکت برق منطقه ای بازمی گردد /اختصاص ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از محل دفتر رهبر انقلاب برای تکمیل سالن های ورزشی استان

خبر پارسی – مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس اعتبارات اختصاص یافته به این اداره را یک پنجم سال ۹۰ دانست و گفت:ورزش فارس به لحاظ مالی مشکلات زیادی دارد.

غلامرضا کمانه در گفت و گو با خبر پارسی به بیان فعالیت های عمرانی اداره کل ورزش و جوانان فارس پرداخت و اظهار داشت:با پیگیری های صورت گرفته و حمایت استاندار ۱۷ میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان از محل دفتر مقام معظم رهبری برای تکمیل سالن ۶ هزار نفری و سایر پروژه های مربوط به سفر ایشان اختصاص یافت.

وی علت نیمه تمام ماندن ۱۲ پروژه مربوط به سفر رهبر انقلاب به فارس را متراژ سالن های ورزشی یاد شده دانست و گفت:این سالن ها ۳۳۰ متر بود اما درخواست مردم سالن ۱۲۰۰ متری بود که با تامین اعتبار توانستیم خواسته مردم را اجابت کنیم.

وی با اشاره به ماده ۱۸۰ قانون بودجه گفت: تبصره ۲۲ قانون بودجه سال ۹۳ حد اقل ۵درصد اعتبارات مربوط به ورزش بود که با مساعدت نمایندگان عدد ۵ درصد که مبلغ ۱۲ میلیارد تومان می شد،تا الآن به رقم ۲۵ میلیارد تومان رسیده است و اگر خزانه نیز همراهی کند و تخصیصات صورت بگیر،عمده پروژه های نیمه تمام استان،تکمیل می شود.

به گفته وی اداره کل ورزش و جوانان فارس برای هفته دولت ۸ پروژه ورزشی آماده افتتاح در شیراز داشت که با تامین اعتبارهای صورت گرفته این تعداد به ۵۰ پروژه می رسد.

کمانه به برخی از این پروژه ها اشاره کرد و گفت:پروژه سالن ورزشی ۶ هزار نفره شیراز،خانه کشتی،سالن ووشو،آماده سازی سالن ورزشی هفت تن برای چمن مصنوعی و افتتاح پروژه هایی در شهرستان ها از جمله چمن مصنوعی دوگان فسا و بهره برداری از سالن های ورزشی جهرم و فیروز آباد مهمترین پروژه های  یاد شده می باشد که با احتساب افتتاح پروژه های شهرستانی جمعا ۳۷۱ پروژه آماده افتتاح داریم.

وی خاطر نشان کرد:هرکدام از این پروژه ها یا از ماده ۲۲۰ یا از ماده ۱۸۰ و یا از اعتبار ۰۶۵ و ۰۵۰ استفاده می کنند.

وی از معاونت برنامه ریزی استانداری فارس نیز برای اختصاص اعتبارات استانی ورزش تشکر کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان فارس از ارتقاء جایگاه هیات های ورزشی فارس خبر داد و گفت: در هیات های اسکیت،دومیدانی،شنا،کاراته،جودو،بدمینتون،ووشو و ژیمناستیک شاهد موفقیت های خوبی در بین ورزشکاران این رشته ها بوده ایم که تا الآن ۵۴ نفر در ورزش قهرمانی برای اعزام تیم های ملی به اینچون دعوت شده اند که بالاترین عدد دعوت شده برای تیم های ملی است.

به گفته وی از این تعداد ۲۱ نفر به صورت قطعی به عضویت تیم ملی رسیدند و احتمال انتخاب سایر دعوت شده ها نیز وجود دارد.

کمانه همچنین اعلام کرد ۲۰ نفر از دعوت شدگان ورزشکاران فارس به تیم های ملی را خانم ها تشکیل می دهند.

وی  از رتبه اول هیات دومیدانی فارس در جمع هیات های استانی خبر داد و  گفت:بیشترین نفرات تیم ملی دومیدانی را دونده های فارس تشکیل می دهند و ما در قسمت آقایان و بانوان هر دو فعال هستیم.

کمانه از سیروس زارع به عنوان پدر بچه های دومیدانی استان نام برد و گفت:دومیدانی کاران فارس آرام و کم ادعا هستند.

کمانه در پایان خیلی کوتاه از وضعیت دو تیم فجر و برق خبر داد و گفت:با غیب پرور فرمانده سپاه فجر فارس جلسه خوبی در رابطه با وضعیت تیم فجر داشتیم .

وی از ماندن جعفری به عنوان مدیرعامل باشگاه خبر داد و گفت:غیب پرور نیز برنامه ریزی خوبی برای حضور با صلابت فجر در لیگ یک آزادگان داشته است.

مدیر کل ورزش و جوانان فارس همچنین از حل مشکل حقوقی تیم ریشه دار برق شیراز خبر داد و گفت: به زودی کار واگذاری تیم فوتبال برق به شرکت برق منطقه ای فارس نهایی می شود و در این رابطه نیز جلسات خوبی با مشفقیان مدیر عامل برق منطقه ای فارس داشته ایم.

8 دیدگاه برای “کمانه به خبرپارسی اعلام کرد:فارس بیشترین دعوت شده به تیم های ملی را برای بازی های آسیایی دارد/تیم فوتبال برق به شرکت برق منطقه ای بازمی گردد /اختصاص ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از محل دفتر رهبر انقلاب برای تکمیل سالن های ورزشی استان

 1. خداوکیل هرچی میخوایم دهنمون رو ببندیم نمیشه آخه یکی نیست بگه معلومه اگر همه پروژه ها تموم بشه 371 پروژه آماده افتتاح میشه شما اون 8 پروژه ای رو که تو هفته دولت افتتاح مبشه رو نام ببرید مابقیش فعلان باشه برای بعد؟ بعدا امروز قنبری مدیرعامل فجر شد تو این موندم که اگر همه جلسات شما آن هم از نوع خوبش نتیجش این باشه چی میشه !!! ورزش یک شبه عرش می رسید !! قربان از فوتبال ، والیبال ، هندبال ، بسکتبال ، فوتسال چند نفر به تیم ملی راه پیدا کردند همه اونایی که شما گفتید خوبه دست شما درد نکنه اما همشون اندازه یه تیم فوتبال هم نیستند ، راستی در باره برق درست گفتید خاطر جمعید که اگر صبه اون مالکان شرور به طرف شما اومدت نظر شما تغییر نمیکنه !! ما که از خدامونه امیدواریم حداقل شما رواین یه حرفتون وایسید .
  راستی حاجی از سیاست چه خبر ظاهرا همه راضی شدند رئیس مرودشت و کازرون که عوض شد و نمایندهاش هم راضین مشاورین استاندار هم که این روزا یادشون رفته مشاور استاندارند و همش در اداره شماهستن تازه برای تودیع و معارفه روسا هم که در معیت شما یند به نظرمیزسه دیگه ماندنی شدید پس تورو خدا یه کمی تلاش کنید و روراست باشید . دوستتون داریم حاج غلامرضا .

 2. وای چقدرکیف کردم عجب گزارشی آقای مدیر داده یادشما باشه سال 86 همین مدیر مصاحبه کرد اعتبار پروژه میانرود تامین شده و بزودی به بهره برداری میرسه امروز هم از سالن بزرگ شیراز میگه این بیانات شیرین و وسوسه انگیز رو به خاطر داشته باشید تا این مدیر به یه استان دیگه بر و برگرده بعد بگیم چی شد قهرمان !! آقای استاندار کلاه شما باید جلو تر باشه این مدیرای خلاق دوران محمودآقا را خوب شناختی و نگهشون داشتی تبریک تبریک

 3. طرفدار برقم تو این سایت ایشون گفته برق به برق منطقه ای تحویل میشه با روزنامه نیم نگاه از حاجی و دارو دستش دفاع کرده بالاخره کدومش درسته نمیشه تو یه روز دونظر به خورد مردم داد شما دیگه کی هستی

 4. سردبیر محترم سایت خبر پارسی لطفا این نظر هم منعکس کن تا یه طرفه به قاضی نرفته باشید اگرچه میدانم شما هدفتان اطلاع رسانی است و همه نظرات هم محترم می شمارید.
  کوه پسند از آباده
  با تشکر از صحبت های مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس ،چند تا نظر که بر روی این مصاحبه خوندم خیلی تاسف خوردم چرا که کاملا خطی بود و مشخص است چه کسانی کامنت می گذارند( خودشیفته های مردودی در ورزش و خوش مصاحبه ها )
  حرف من به کسانی است ( چسبیده های ورزش و امتحان پس داد ه ها ) که نخواستن در هیچ برهه از زمانی دستاورد های ورزش استان رو ببینن و فقط با نظر تنگی به مسائل ورزش استان به ویژه در دوره آقای کمانه می نگرند.
  قبول دارم که توی ورزش و جوانان استان به خاطر گستردگی و پراکندگی مشکلات زیادی داریم،آیا این انصاف است همه را به گردن مدیر کل بگذاریم ؟!
  اینکه استان فارس چند تا پروژه قابل افتتاح در هفته دولت دارد و یا اینکه ملی پوشان استان فارس تعدادشون به اندازه یه تیم فوتبالم نمیشه اون نظر شماست واما ایا همه ورزش فوتبال است ؟
  باید چشم بصیرت داشت تا آنجایی که من سایت ورزش استان ، خبرگزاریها ، و روزنامه ها را رصد می کنم در همین ماه دوتا کاراته کا مدال طلا و نقره آسیایی گرفتن، یک تیر انداز بانوی استان قهرمان جهان شد ، تکواندو کار استان مدال طلا ارتشهای جهان بدست آورد، دو کشتی گیر فارس قهر مان پیشکسوتان جهان شد ند و مانند همیشه هم اخباری از حضور ورزشکارن فارس در اردو ی تیم های مختلف ملی به گوش می رسد و در حوزه جوانان هم موفقیت زیادی کسب شده اما مرغ همسایه واسه بی بصیرت ها غازه.
  در مورد ورزشگاه میانرود هم باید بگم که بعد از سال 86 همه مدیر کل های ورزش استان بر اساس گفته های مسوولان شرکت توسعه اماکن ورزشی وزارت ورز ش و جوانان تاریخ بهره برداری از این ورزشگاه را می دهند، چرا به وعده های اونا اشاره نمی کنی و فقط مصاحبه کمانه یادت است ؟!! خداییش اسم این غرض ورزی نیست ؟؟
  قصد دفاع کردن از شخص خاصی ندارم فقط بر اساس واقعیت ها نکاتی را اشاره کردم ، راستی چرا فارسی ها به ویژه شیرازیها اینقدر قوزک همدیگر رو میزنن ، بابا دست وردارید این استان به همین دلیل است که پیشرفت نمی کنه.!!

 5. خدمت اقا رمضان عرض کنم ، اتفاقا خوبه که دهنتو نبدی چرا که اگه بستی مردم فرافکن ها رو نمی شناسن ، برادر من چرا قات زدی پروژها یی که اعلام شد شما خواب بودید ، نه ببخشید خودت رو به خواب زدی ، دیدی بهت میگم قات زدی ، اخه تیم فجر مال سپا هه تمام سیاست گذاری ها رو مسولان لشکر 19 فجر می کنن ، فهمیدی بوا ، اگه راست میگی این اعتراض به اونها بکن ، انتخاب مدیر عامل فجر چه ربطی به اداره کل داره ؟! اینکه از فوتبال ، هندبال ، والیبال ، بسکتبال ، فوتسال بازیکنی به تیم ملی دعوت نشده ( اتفاقادر تیم های پایه همین رشته ها بازیکن ملی داریم ، کافیه از خواب بیدارشی رمضون خان) اقا جون چرا به کسی کی می خواد به ورزش کمک کنه اونو شرور میدونی ، یادت باشه اگه فوتبال خصوصی بشه دست افرادی همچون با طرز تفکر شما که به راحتی تهمت شرور میزنی از فوتبال کوتاه میشه ، میدونی اقا رمضون ، چه بخوای چه نخوای فوتبال باید خصوصی شود اگه مردی بیا جلو دست بکن توجیبت نه اینکه دست بکنی تو جیب دولت، بواجون . راستی دوباره یادوم رفت یه چیزی دیگه هم بهت بگم تا از خواب بیدارشی ، همین مدیرکل که دستای خیلی چلفته خور ها را از ورزش کوتاه کرده هم در دوره چپ مدیرکل بوده و هم در دوره راست ، میگی نه برو بپرس.

 6. خدمت برادران عزیز که کامنت میذارن سلام.از اینکه واسه ورزش استان دلسوزی میکنید ممنونم.ولی واقعاً واقعیت ورزش استان ما این نیست که مدیرکل ورزش استان میگه همه آمارهایی که میدن سیاه نمایی واسه اینه که بیشتر در پستش بمونه.از اقای استاندار بیشتر از اینها انتظار می رفت.مدیر کلی که در مصاحبش میگه هر کاری که واسه این استان شده بخاطر چند تا نماینده است که بعدا اسمشونو میگم و ازشون تقدیر میکنم و زحمات استاندار رو نادیده میگیره چه انتظاری میشه داشت.یکی بمن بگه دستاورد کمانه واسه این استان چی بوده واقعا.گیرم که مشاور استاندار هم بهش کمک کرد چند صباحی بمونه اخرش چی.ورزش ما بهتر از این میشه.بخدا قسم که بهتر نمیشه.ورزش استان نیازمند یه تدبیر اساسیه.

 7. اقا مهدی بالوی گود نشسی میگی لنگش کن ، بیا رو تشک ببین کی داره سیاه نمایی میکنه ( اخراجی ها و خود شیفته های ورزش ) این وظیفه نمایندگان مجلسه که حق ورزش رو بگیرن، اونها با رای مردم رفتند تو مجلس تا خدمت گذار باشند، اقا جان ، نمایندگانی که از ماده 180 قانون برنامه پنجم توسعه، اعتبار ورزشی گرفته اند، شق القمر کرده اند باید هم تقدیر بشن ، چرا که نه ؟ آخه اگه میدونستی این روز ها یه ریال اعتبار گرفتن اونهم برای ورزش که دیگر در سبد کالای مردم نیست، چقدر سخته ،اونوقت این حرف ها را نمی زدی ، برای همینه که میگم دم در واینسا ،بیا تو تا بفهمی یه من نفت چقدردوغ میده ، شیر فهم شد؟ ورزش استان نیازمند یه همدلیه که تو این استان گیر نمیاد، میاد ؟ میدونی آقا مهتی، مشکل ورزش استان وجود زاغ های بی سرو پا و سهم خواهان است ، اونوقت میگردید دنبال پرتقال فروش ، فهمیدی کاکو .

 8. این آقای دریادل که تو همون اداره کل واسه ورزش البته نه واسه خودش زحمت میکشه و اگه فشارش بدی بیش از ازش می چکه باید مدافع این سیستم باشه خوب جایی چال کرده منم بودم دفاع میکردم . راحت باش کاکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.