کسب دو رتبه برتر شرکت عمران شهر جدید صدرا در جشنواره شهید رجایی

شرکت عمران شهر جدید صدرا در بیست و ششمین جشنواره شهید رجایی استان فارس توانست یک رتبه برتر و یک رتبه برگزیده را کسب کند. در بیست و
ششمین جشنواره شهید رجایی استان فارس براساس نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۱ شرکت عمران شهر جدید صدرا در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی به عنوان دستگاه برگزیده در بخش « بیشترین رشد و جهش در عملکرد » و دستگاه برتر در شاخص « توسعه و ترویج فرهنگ نماز» شناخته شد.
مهندس مهدی پوربهی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا در حاشیه این جشنواره در گفتگو با خبرنگاران گفت: با توجه به ماموریت‌های بزرگی که در اهداف سازمانی و عملکردی شرکت عمران صدرا پیش بینی شده است، از اعضای محترم هیئت مدیره، معاونان و کارشناسان و همه مجموعه شرکت عمران صدرا که برای تحقق این اهداف و ارتقای شاخص‌های عمومی و اختصاصی، به شکل جهادی و شبانه روزی تلاش کردند، تشکر می کنم.
او مهمترین عاملی که موجب می‌شود یک سازمان به تعالی و رشد برسد را تغییر مدل ذهنی و ایجاد یک چشم انداز مشترک بین همه همکاران دانست و درخصوص علت دستیابی به این موفقیت اظهار کرد: با برگزاری جلسات متعدد و تعاملات سازنده‌ای که بین تمام مدیران و کارشناسان شرکت عمران صدرا ایجاد شد و پیاده سازی الگوهای نوین مدیریت در دنیا از جمله مدیریت با رویکرد پایین به بالا و دریافت نظرات کارشناسی و تصمیم‌گیری جمعی، همه همکاران به یک چشم‌انداز مشترک رسیدند و با تمام توان و ظرفیت خود برای تحقق اهداف و ماموریتی که به آنان محول شده است، تلاش کردند که نتیجه آن ارتقای چشمگیر در رشد عملکرد و دستیابی به اهداف بوده است.
مدیرعامل شرکت عمران صدرا اظهار امیدواری کرد که بتوانیم در شرکت عمران شهر جدید صدرا با ایجاد یک مجموعه منظم و یادگیرنده، الگویی از مدل حکمرانی ایرانی اسلامی اصیل را پیاده‌سازی کرد و الگوی خوبی را در خدمت‌رسانی به مردم و توسعه و اعتلای شهر به تمام سازمان‌ها و سایر شهرهای جدید ارائه دهیم.
مهندس یداله رحمانی، رئیس هیئت مدیره شرکت عمران صدرا نیز گفت: امیدوارم بتوانیم با برنامه‌ریزی منسجم و استمرار تلاش و کوشش فراوان و شبانه روزی، گام‌های بلند و استوار در راستای اعتلای فرهنگ مدیریتی، ارتقای بهره وری و افزایش رضایتمندی مردم خوب و شریف کشور عزیزمان برداریم و از این طریق موجبات کارآمدی هر چه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت خدمتگزار و مردمی را فراهم نماییم و همچنین در ایجاد آرامش و دمیدن روح امید در کالبد جامعه، پیش قدم شویم.
او با تقدیر از تلاش‌های شبانه ‌روزی و پیگیری مستمر واحد ارزیابی عملکرد و همکاران خود در شرکت عمران شهر جدید صدرا، ابراز امیدواری کرد: شاهد کسب موفقیت‌های بیشتر شرکت عمران صدرا در عرصه خدمات‌رسانی به مردم باشیم و برگ‌های زرین دیگری در کتاب افتخارات شرکت عمران شهر جدید صدرا ثبت شود.
براساس نتایج ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی، شرکت عمران شهر جدید صدرا در شاخص های اختصاصی فراتر از انتظار و اهداف تعیین شده گام برداشته است و با کسب امتیاز کامل در این بخش و ارتقای ۶۳ پله ای در مجموع توانست بیشترین رشد نسبت به سال گذشته را به خود اختصاص دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.