وزرای ورزش وجوانان کشورهای اسلامی از شیراز تقدیر کردند

خبرپارسی – درنشست مشترک وزرای ورزش و جوانان کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی از«شیراز» تقدیربه عمل آمد.

معاون فرهنگی و امورجوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس با اعلام این خبر افزود:دراین نشست مشترک با اشاره به فعالیت های انجام شده درطول یک سال  (۲۰۱۷) پایتختی جوانان جهان اسلام در شهر شیراز، از رویکرد و فعالیت های برنامه های این دوره یکساله به عنوان برنامه هایی برای گسترش صلح و اتحاد بین جوانان جهان اسلام یاد شد و این فعالیت ها را شایسته تقدیر معرفی شدند.

علی رضایی با بیان اینکه دراین نشست از میزبانی شیراز درسال ۲۰۱۷ و اعضای دبیرخانه پایتختی جوانان جهان اسلام در شیراز نیز به نحو شایسته تقدیر به عمل آمد گفت:کسب این افتخارات نتیجه اعتماد به جوانانی است که با انگیزه ای وصف ناشدنی دل درگروه تعالی ،توسعه و پیشرفت کشورمان دارند.

وی درادامه انتخاب و عضویت مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران را به عنوان عضوکمیته راهبردی تاییداسنادکشورهای اسلامی یک موفقیت کم نظیر درمجامع بین المللی توصیف کرد و افزود:امید محدث از جمله مدیران جوان و با آتیه کشورمان است که توانسته است با حضور خود دروزرات ورزش و جوانان منشاء تحولات بزرگی باشد.

معاون فرهنگی و امورجوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس امیدمحدث را نمونه ای موفق از اعتماد به نیروی متهعد و متخصص جوان دانست و گفت: نتیجه اعتماد به جوانان در اوایل انقلاب اسلامی سربلند بیرون آمدن از دوران هشت سال دفاع مقدس بود و امروز نیز اعتماد به این قشر یک ضرورت انکار ناپذیر است.

رضایی اعتماد به جوانان  راموجب اقتدار و بالندگی کشور دانست و افزود:نباید در مسیر اعتماد به جوانان از انتقاد آنها دلگیر شویم.

وی نقادی جوانان را یکی از عوامل پیشرفت و آگاهی از نظرات آنان دانست وگفت: برای امید دادن به نسل جوان و استفاده از آنها به عنوان نیروی تازه باید مدیران دیروز جای خود را به آنها بدهند و به آنها اعتماد کنند و اختیار دهند و خودشان کنار بروند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.