نطق بعد از دستور/ برای نظام خط قرمز صوری نکشید

خبرپارسی-فرزاد صدری-نطق پیش از دستور رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر شیراز در آخرین جلسه این شورا  ۶ بند داشت که بند ششم آن به وضوح من و خبرپارسی را سیبل قرار داده بود و البته برایم عجیب نبود.

او در آن نطق ، دستوراتی را ایراد فرموده که نوشته من می تواند نطق بعد از دستورات او باشد.

جناب آقای رییس!

تهمت زنی و استناد به گفته های بی مبنا و بدون سند نمی تواند شمشیر برنده ای باشد برای از بین بردن صدای یک منتقد. مولاعلی(ع) می فرمایند«نبینید که می گوید ببینید چه می گوید».

حامی فتنه ۸۸، تهیه خبر برای رسانه های بیگانه، پشت پرده کاملا شناخته شده، تخریب و تحریف چهره های مومن و انقلابی و جهادی، لجن پراکنی، ایجاد شکاف و اختلاف در شهر، تجلیل از عناصر مطرود و رد صلاحیت شده، شارژمالی از ناحیه فتنه گران و ترور شخصیت ۹ مورد اتهامی است که در بند ششم نطق شما بر من وارد کرده اید و بی گمان اگر برای یکی از آنها سند داشتید حلاج وار بالای دارم می فرستادید.

کمیسیون فرهنگی شورای شهری که داعیه پایتخت فرهنگی دارد والاتر از آن است که متولی اش اینگونه با شمشیر آکنده و مسموم به تهمت به میدان کارزار بیاید و من البته  رویه منطبق با ادبیات فاخر شما را نیاموخته ام تا بتوانم با همان ادبیات پاسخگویتان باشم اما مزید اطلاع نکاتی را به عرض عالی می رسانم تا قبل از آن که زحمت معرفی من و سایت خبرپارسی در نطق آینده تان بازهم بر دوش شما بیافتد، خود به حساب خودم رسیدگی کرده باشم.

۱-نظام جمهوری اسلامی نظامی مبتنی بر آزادی بیان بوده و چارچوب ها و خطوط قرمز آن کاملا مشخص است. لطفا” انتقاد از امثال مشفقیان و ایمانیه را خط قرمز فرض نکنید که از منظر ما این خطوط، صورتی کمرنگ هم نیستند.جایگاه و شخصیت حقیقی افراد محترم اما آنچه محل مناقشه است مدیریت آنهایی است که نتوانسته اند در امور مدیریتی شان موفق باشند.

۲-تلاش هایتان در جهت ایجاد بستر حمایت ما از ایمانیه را به پای رفاقت دیرینه شما با او می گذاریم و فراموش نمی کنیم که تا همین چند وقت پیش که برای نشست رو در روی ما با او واسطه بودید چگونه مرا صادق و شفاف و مومن می پنداشتید.شاید ادامه انتقاد از ایمانیه و امثالهم سبب شود فردا روزی مرا مرتد هم خطاب کنید که پیشاپیش فریاد برمی آورم «اشهد ان لااله الا الله، اشهد ان محمد رسول الله، اشهد ان علی ولی الله….» چرخش هایتان برایمان غیر عادی نیست و متهم کردن ما به ایجاد اختلاف و شکاف در شهر را به پای تلاش های فلان فرد برای دیدار با استاندار و منصرف کردن او از شکایتش نسبت به یک سایت ببخشید. سایتی که مدیران ارشد استان را با انواع و اقسام توهین ها نوازش داده اما چون ابوی گرامیش یارغار فلان فرد است برایش وساطت می کنند و احتمالا انقلابی ترینش می خوانند.عجیب است پس از آن که استاندار ملاقات با میانجیگر را نپذیرفت ، خبری دال بر قفل و زنجیر کردن درب استانداری مخابره نشد.مدتها بود به این دادگاههای صحرایی خو گرفته بودیم.

۳-مشی خبرپارسی مشخص است . قوانین قضایی و امنیتی مملکت ما هم مشخص است.اینکه این همه اتهام وارده از سوی شما، فقط به چشم شما آمده و نهادهای قضایی و امنیتی به آن توجهی نداشته اند حکایت از سه موضوع دارد. یا سهل انگاری آن نهادها یا تیزبینی شما و شاید هم هر دو. در این صورت بد نیست شما مسئولیت آن نهادها را بر عهده بگیرید تا متخلفان آب خوش را به سرازیری گلو نریزند و امور فرهنگی و اجتماعی را به دیگران بسپارید تا شیراز این منظر عقب نماند.

۴-جناب آقای رییس! به عنوان رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا آیا از متولی برق منطقه ای پرسیده اید چرا ریشه دار ترین باشگاه کشور را به فردی که سابقه اش در شمال کشور اظهر من الشمس بود هبه کرده و برق شیراز را به این حال و روز انداخته اند؟ مسئولیت اجتماعی تان شما را وسوسه نکرد از روی نرده های فرضی خطوط قرمز ترسیمی درباره چنین مدیرانی عبور کرده و سئوال جوانان شهر و کسانی که دل در گرو رنگ نارنجی برق دارند را از مهندس مشفقیان بپرسید؟ شنیده ام در سالهای گذشته خودتان فوتبالیست بوده اید و باید دیدگاهتان ورزشی باشد.خدای نکرده اگر به تریج قبای دوستانتان در آنسوی خطوط قرمز بر نمی خورد یکبار ولو برای دلخوشی جوانان شهر، سئوالتان را مطرح نمایید و البته منتظر جواب هم نباشید چون سالهاست ما به عدم پاسخگویی برخی دوستان عادت کرده ایم. شما هم سعی کنید عادت نمایید.

۵-جناب رییس!در میان غوغای پر تعداد سایت های همسو با مواضع شما، تحمل یک صدای مخالف کار سختی نیست. ما را هم تهدید نکنید زیرا به آنچه مبانی این نظام است پایبندتر از خیلی هایی هستیم که «چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند». بساط تهمت و اتهام زنی تان را در چهارسوق دیگر بازار پهن کنید، این کالا مدتهاست با چاشنی «بگم بگم» از رونق افتاده و مخترعش هم از ساخت آن پشیمان است. آنچه قانون حکم کند گردن می نهیم و در مقابل زیاده خواهانی که میز و منصب و صندلی را میراث جاودانه خود می دانند می ایستیم تا شایسته سالاری که درس اول اسلام و نظام ماست رواج یابد و عده ای برای بقا به هر ریسمانی چنگ نیاندازند. معضلات فرهنگی و اجتماعی در این شهر آنقدر بسیار است که گفتیم با نوشتن این سطور، بار افشای نام خودمان و سایت مان را از دوش شما برداریم تا به جای این موضوع حساس و خطیر ، به مسائل دیگر هم توجه فرمایید.یاد قیصر ادبیات ایران هم به خیر که می فرماید« سرا پا اگر زرد و پژمرده ایم / ولی دل به پاییز نسپرده ایم/چو گلدان خالی لب پنجره / پر از خاطرات ترک خورده ایم/اگر داغ دل بود ما دیده ایم / اگر خون دل بود ما خورده ایم/اگر دل دلیل است آورده ایم / اگر داغ شرط است ما برده ایم/اگر دشنه ی دشمنان,گردنیم / اگر خنجر دوستان,گرده ایم/گواهی بخواهید:اینک گواه / همین زخم هایی که نشمرده ایم/ دلی سربلند و سری سر به زیر /از این دست عمری به سر برده ایم»

image-d9e3083b428aa09b4f453961d696e006afb18c5dc58182153de21ecb6871bd10-V

45 دیدگاه برای “نطق بعد از دستور/ برای نظام خط قرمز صوری نکشید

 1. آقای صدری عزیز
  به نظرم شما نباید واکنشی نشان می دادید چون
  اولا این حرکت این آقا نشان دهنده تاثیر گذاری عمیق خبر پارسی است
  دوما این آقا دنبال مشهور شدن است و با این کار شما خوشحال می شود
  صحبتی هم با هاجری
  اگر تمایل دارید پایگاه مدیران مثلا ارزشی مورد تایید خود را بدانید سری هم به نظر سنجی سایت در مورد ایمانیه بزنید
  ضمنا برای مشهور شدن بیشتر توصیه می کنم به جای این حرف های بیهوده دستتون رو بکنید در پریز برق در عرض کمتر از چند ساعت در صدر خبرگزاری های کشوری و بین المللی قرار می گیرید

  1. یقه سفیدها درشهرداری

   آقای هاجری عزیز

   1-همواره خودت را دربین مردم سعدی فردی خاکی جلوه می دهی وافتخار خود را ساکن محله سعدی می دانی ولی در کوچه شا پریان وفرهنگ شهر معامله می کنید شما که در خرید مسکن وزمین که هیچ مسئولی … نمی کند … می کنید

   2- دوست عزیز دیگرت در شورا ماهانه 15 میلیون تومان ازمحل کارشناسی املاک شهرداری درامد دارد ودر کوچه 82 قصر دشت زندگی می کند هیچ ابائی از بیان محل زندگی خود ندارد

   3-دوستان دیگرت روی بچه های هاشمی سفید کرده است

   4-فقط بعد از ظهور امام زمان چهره واقعی شما معلوم می شود وفتنه در ایه شریفه وقاتلو هم حتی لا تکون فتنه در مورد شما ها مصداق پیدا می کند

   5-دوست رای نیاورده شما در سازمان بازرسی پرونده اش فعال است و پرونده وی از یاسوج تا شورا فعال شده است

   6- خبر پارسی سایه پشت پرده شما را نشان می دهد با عبارت ساواک گونه چشم تیزبین مردم را نشانه نروید

 2. قضیه الان قضیه مرغ و تخم مرغ است
  نمیدانم این ادبیات سخیف را ایمانیه به دوستانش یاد داده یا دوستان ایمانیه به وی؟
  اگر خبر پارسی اطلاعاتی دارد لطفا شفاف سازی کند

 3. آقای هاجری عزیز، برادر پاسدار محترم و ارزشی
  سلام

  1- نکته مهم اینکه این انقلاب و اسلام که از خون و جان و مال این ملت بزرگوار تنومند شده است با این با این باد ها نمی لرزد
  2- انتقادهای منتشر شده در سایت خبر پارسی ناشی از باز شدن فنری است که در 8 سال خانمانسوزتر از جنگ صدای هیچ منتقدی را برنمتافت.
  3- آقای هاجری سند نداریم ولی شما ببینید در شهرداری شیراز چه گروهی همیشه از قوانین به صورت رانت خبر دارند و هر جای خوب این شهر را میخرند و تغییر کاربری میدهند و به قیمت جان مردم میروشند. بالاخر این جمله به حق یا نا حق بین مردم رواج دارد که با پول همه کار میتوان در شهرداری کرد.
  4- آقای هاجری عزیز،‌ شما بروید ببینید که شهرداری وقتی که یک درخت قطع یا از بین میرود چه به روز این شهروندان در می آورند (که البته لازم است) ولی در باره از بین رفتن بیش از هزاران درخت در برف اخیر هیچ کس در شهرداری جواب گو نیست.
  5- آقای هاجری عزیز، حواسمان باشد که اگر هر کسی را انتقاد نوشت را مارک رایج فتنه گر بزنید که هم انصاف نیست و هم خارج از عدالت و ادب. همگی معتقدیم که فتنه بوده ولی ریشه قتنه در رفتار آن کسی بود که مردم را خس و خاشاک نامید و الان کشور عزیزمان را به این روز سیاه نشاند. مهمتر از فتنه گر فتنه ساز و فتنه خواه بود. اگر حتا یک رسانه آزاد اجازه داشت صحبت کند اقلا بابکها و سعیدها و اسفندیارها و صدها نا اهل و نامحرم انقلاب و نوکیسه دیگر اینکار را با مردم نمیکردند.
  6- آقای هاجری عزیز، فرهنگ شهر شیراز را بروید در پایین شهر شیراز ببیند مردم چگونه و با چه آسیبهای اجتماعی زندگی میکنند. بروید در پیاده روهای معالی آباد ببینید ارزش انسان چقدر است؟ بروید ببینید چند صد نفر سر چهارراهها در این سرما به مردم گل نرگس و سی دی میفروشند.
  7- آقای هاجری عزیز، حواستان باشد همین جایی که الان شما بر آن تکیه زده اید (شورای شهر) به همت همین گروه اصلاح طلب (که شما آنها را فتنه گر نامیدید) احیا شد.
  8- آقای هاجری عزیز، هیچ کس در این کشور صاحب و مالک این انقلاب و کشور و نظام نیست،‌مردم صاحب اصلی آن هستند حرفشان را در 24 خرداد زدند و امیدواریم هم شما برادر گرامی و هم همه ی همفکرانتان خوب آن را شنیده باشید.
  والسلام

  1. تغییر کاربری زمین شاید درآمدی است برای شهرداری اما پیش درآمدی است بر تخریب امنیت روانی و تبعات غیر قابل جبران آن.
   چه می فهمند بعضی ها؟ هر وقت با تغییر کاربری ، خانه و کاشانه ات که قرار بود جای امنی برای زیستن خانواده ات باشد ، حرمت حریمش را از دست داد آنوقت با عمق وجودت درک می کنی چه می گویم.

 4. درود بر شجاعت و مردانگی فرزاد صدری و سایت خبر پارسی
  من از سال 84 که آقای صدری درخبرگزاری ایسنا در دانشکده پزشکی کار میکرد تا الان ایشان را می شناسم.به جرئت میتونم بگم یکی از شجاع ترین خبرنگارهای استان فارس ایشان هستند که با بضاعت کمی که داشتند در همه حال حامی فعالین دانشجویی و دانشگاهی استان فارس بودند.نظر سنجی سایت در مورد ماندن یا رفتن دکتر ایمانیه یکی از شواهد این مطلب هست.
  یک فعال دانشجویی سابق دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 5. خدا قوت صدری عزیز
  مردو مردانه ایستادی و در سرد ترین دوران رسانه ای ادای دین کردی به آنانی که رفتند و امید وار به انجام رسالت سنگین روشنگری قبیله ی همت و باکری و جاویدی عزیز شهید ماندند
  بگذار که میراث خواران مثلث زرو زور و تزویر و آنانی که “بعد مرگ کوهها آرش شدند از بسیجیها بسیجیتر شدند” همچنان به امید ادامه ی راهی ناصواب به هر که چون آنان فکر نمی کند بگویند آنچه که زیبنده ی خودشان است.
  هنوز از نزدیک ندیده ام ترا غیابا سر تکریم فرود می آورم به همت بلندتان در انعکاس بخشی از روشنگریها در خصوص عملکرد ناصواب رییس محترم دانشگاه غلوم بزشکی شیراز

  1. سلام بر همه کسانی که از وقت و امکانات ناچیز خود با استفاره از سایتی که هیچ حامی مالی نداشت وبا فداکاری مدیران ان توانستند نقاب را از چهره تزویر بردارند.کسانی که میگفتند برای ما ملاک عمل به تکلیف است و در دوران خون و گلوله تکلیف را در ماندن در کانون گرم و نرم خانواده دانستند و با شنیدن انتقادات به سرعت از وزیر می خواهند که تکلیفشان را روشن کند .این طلبکاران از دین و مردم و خود پنداران مثبت محصول نبودن صدای مخالف در این 8سال است.بیایند وزنشان را در شرایط مساوی با حریف بسنجند.مرد و مردانه از مرکب پیاده شوند به لشکری که با خون مردم جمع کردهاند هم اجازه دخالت ندهند و یک کشتی مردانه بگیرند.و پهلوان را مشخص کنند.برادری که به جای شورای شهر و شهرداری همت خود را در حفظ دوستت گداشته ای وضع شهرت به غایت اسفناک است برادر عزیز باغچه خودت را بیل بزن ما هم علف های باغچه مان را قطع میکنیم.ما همچنان که در جنگ پشت سر مادرانمان پنهان نشدیم اکنون نیز دین را سپر خود نمیکنیم و اگر خدا بخواهد سپری خواهیم شد در مقابل حجمه به دین راستین.

 6. آقا بپرس رفیقش کلمه ای حساب می کنه یا سطری؟
  فی چنده؟
  برای نشریات دانشجویی که سطری حساب می کرد
  اگر این سوالات را از آقای هاجری بپرسید ممنون میشم

 7. آقای هاجری انسانی بی تقواست،چون حرف منتقد را نمیتواند گوش کند.

 8. خب ایشون گناهی نداره، نظامیه دیگه ،همه رو از یک دریچه می بینه . کاریش نمیشه کرد.

 9. فصل چاپلوسی کردن و چاپلوسی شنیدن تمام شده است
  باور کنید آقای هاجری

 10. ایمانیه خیلی از نظرسنجی عصبانی شده.
  وقتی قرار مصاحبه با سایت خبر پارسی رو گذاشت فکر می کرد با فرافکنی می تونه جواب سوالات رو نده و از طرفی به عنوان فردی که با مخالفانش گفتگو کرده پوئن مثبت بدست می آره.
  اما با حضورش در این رسانه عملا حرف های خودش راجع به بی شناسنامه بودن این سایت رو تکذیب کرد.
  نظرسنجی هم جامعه آماری خوبی داشت و ایمانیه آمار بسیار کمی آورد
  آفرین بر هوشیاری مدیران این سایت.
  اولین باریه که می بینم ایمانیه رو دست می خوره!

 11. آقای صدری باید بپذیرید که کم کاری شما ها و دست کم گرفتن انتخابات شوراها و توجه بیش از حد به انتخابات ریاست جمهوری باعث شده که این دلقک ها به شورا راه یابند
  البته رد صلاحیت گسترده و خالی ماندن بیشه از شیران هم مشکل اول بوده

  1. سایت خبر پارسی انتخابات شوراها را پوشش داد و خود من هم همه جا تبلیغ شفاهی کردم

 12. رو که نیست سنگ پای قزوینه
  یکی از این مدیران کارامدون 8 درصد رای آورده بعدش اینجوری ازش دفاع می کنی؟
  اصلا چرا خبر پارسی نمی نویسه 92 درصدی که رای ندادند نارضایتی شون از چی بوده؟

 13. آقای هاجری
  احساس می کنم توهم نمایندگی مردم شیراز را داری که به خودت جرات داده ای این حرف های بی اساس را بزنیداین شهر 2 میلیون جمعیت دارد شما چند رای در این شهر 2 میلیونی دارید؟ تعداد آرای شما از کاندیدای شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی هم کمتر بوده است. آقای هاجری بفهمید کجا ایستاده اید. جو گیر نشوید

 14. عامو فرزاد غمت نباشه! مهم اییه که نمره قبولی رو از مردم گرفتی. طرف رفوزه شد. دمت گرم کاکو، یاد نشاط افتادم و جلایی پور و شمس الواعظین. شیراز اگه قوام و فرمانفرما دوشته کریم پور شیرازی هم دوشته ! به ایی اقوی طبیب، مم هادی بگو با روزنومه چی در نیفت ببم! هو و چو هم درست نکن، یه هو دیدی قلمشونو کردن تو چیشت ها! میگم ایی کامنت گذارام حرف دل منو میزنن! دیشو یکی تو زند میخواست به من پیرمرد پاسور و سی دی بفروشه. میگم اینا وقتی کم میارن چرا به آدم تهمت میزنن؟ همی روزا میگن اقوی صدری یی گنی پول از اباما گرفته!!

 15. با آلو لوپز رو پیشونیتون جوی مهر درست کردید بعد واسه خلق اللو چو میندازین! به قول شاعر؛ من آنم که خود دانم ؛ خودتون میدونیت چیکاره اید ! هر چی نباشه جلو شموها روسفیدیم . چون خودتون بیشتر میدونیت کی حق میگه! ولی کو وجدان؟ بهتون میگم زودی بروی تهمتوی که به اقوی صدری زدین تیز بگین بلانسبت!!!

 16. یک خاطره بگم که اوج همکاری فکری این شورای شهر است با دانشگاه علوم پزشکی شیراز. یک خانم دکتر داروساز بود که همسر یکی از دوستان و همکاران ما بود و کاندیدای همین شورای شهر شیراز در انتخابات اخیر بود، از جایی به آقای دکتر زنگ زدند که این خانم دکتر کاندیدا است، شما از ایشان تجسس کنید ببینید ایشا خط و راه سیاسیشان چیست؟ چون احتمال میدادند ایشان رای می آورد. آقای دکتر ما هم این بنده خدا را چندین ایشان را به دفترشان احضار کردند و هر چی ایشان میگفته که من مستقلم ولی آقای دکتر میگفتم قبول نیست باید خط و ربطتتو مشخص کنی! آقای دکتر عزیز این قبول نداری؟ انکار که نمیکنی؟

 17. در ممالک رنجور از استبداد تاریخی تنها چیزی که کاربری خود را از دست نمیدهد مایه گذاردن از اعتقادات مردمی است که هماره فکر میکنند دیگران نیز چون خودشان صادقانه فکر میکنند.یادمان باشد که خلفای عباسی با نزدیک کردن خود به مقوله های الوهی و وام گیری از آنها همراه با ایجاد فضای خفقان عرصه را بر آل الله تنگ کردند.
  و یادمان نرود که هنرمندان بازیگری با مقوله ی ترکیبی و ناجوانمردانه ی زر و زور و تزویر همواره با استثمار این قوم زجر کشیده وایجاد استبداد به مطامع باندی و گروهی خود رسیده اند

 18. کر بووتی دکتر صدری شیر دوویت حلالت خوب ری شونه سه کردی.اه نومه ای سیشون دراوردی تاریخی! ترس و دلت ره نده خرزو! طرفلت یه مشتی ترو ان. ایی چیزی که وت گوتن به تومنت نیچسبه ! دلت قرص بو کرو!

 19. آقایان شورای شهر شما لطفا به جای دشمن شناسی به مشکلات شهر برسید! شهری که با یک برف سی سانتی متری به کما رفت! شهری که در آن هر ننه قمری آپارتمان ساز شده!! که با یک زلزله پنج ریشتری در عرض پانزده الا بیست ثانیه هفتاد در صد این آپارتمانها فرو خواهند ریخت ! هیچ اطلاع دارید که همین آقایان محترم قاچاقچی که حالا آپارتمان ساز شده اند باد بند اسکلت فلزی را پس از تایید شما بر میدارند ؟ خوب میدانید این یعنی چی؟ کافی است سری به بلوار پاسارگاد و صلح و اصلا همه جای شهر بزنید. با ترافیک و الودگی شهر چه کردید؟ سری به ترمینال مسافربری غرب روبروپلیس راه جاده بوشهر یا بلوار امیر کبیر بزنید تا بدانید مغازه های اطراف این ترمینال را چند سال پیش و قبل از احداث ترمینال چه کسانی خریده اند؟

 20. دست روی Tender Point ما نذار آقای هاجری اگر معنی این کلمه پزشکی رو نمی دونی از رئیس و حامی مالیت ( دکتر …) بپرس ، دست گذاشتن روی نقاط حساس ما عواقب خوبی برای شورای شهر به همراه نخواهد داشت. نگذارید وجهه مخدوش شورای شهر در دانشگاه علوم پزشکی شیراز از این داغون تر بشه. از بقیه اعضای شورای شهر هم می خواهیم که از این شخص تبری بجویند و گرنه در همه انهام زنی هایش شریک خواهند بود.

 21. آقای هاجری
  در چند خط چندین تهمت و افترای ناروا و خلاف موازین شرعی زده اید، بدون اینکه هیچ ادله ای داشته باشید. خواسته اید که قوه قضاییه و اطلاعات برخورد کنند. در صورتی که اگر قرار به رسیدگی باشد باید به اتهام پراکنی های ناروای شما رسیدگی شود؛ شمایی که نتوانستید از در تطمیع، این خبرنگار بزرگوار؛ آقای صدری، – که در این سموم که می وزد شعله حق خواهی و حق گویی را روشن نگه داشته- را با خود و رفیقتان ایمانیه همراه کنید، حالا از در تهدید و ارعاب وارد شده اید. حقا که شما و ایمانیه کاملا به هم می آیید. شیوه مدیریتی ایشان و نحوه برخوردشان با منتقدین در 8 سال گذشته خرواری است از مشتی که شما رو کرده اید!!!
  اگر بخواهم شما را به نتایج نظرسنجی در مورد ایمانیه اشارتی کنم و به رای 8 درصدی اش، چه سود دارد؛ که شما خود منتخب بخش بسیار اندکی از جمعیت کلان شهر شیراز هستید و به مددهای خاص جایگاه نمایندگی مردم را در اختیار گرفته اید.
  ما و خبرپارسی سرافراز را این گونه تهدید نکنید که طرفی نخواهید بست. اگر کوچکترین حرف غیر قانونی در مورد ایمانیه زده بودیم، بی شک خودش تا کنون از همه نهادها پیگیری کرده بود. خدا را شکر که ما بر خلاف شما نیازی به هیچ تهمت زنی و دروغ گویی نداریم و هر چه تاکنون درباره ایمانیه گفته ایم مستدل و مستند بوده است و در جلسات مختلف با مقامات رسمی مملکت همچون استاندار، معاون وزیر و … حرف هایمان را زده ایم و برایش دلیل آورده ایم. اما شمایی که ادعای دینداریتان گوش فلک را کر کرده، این گونه منتقدان رفیقتان را می نوازید و تهمت می زنید و تهدید می کنید.
  بدانید که ما تا رفتن ایمانیه ایستاده ایم و به یاری خدای متعال این مسئله را به نتیجه نهایی خواهیم رساند. البته این عرصه پیش رو نتایج مبارک دیگری نیز به همراه خواهد داشت، از جمله اینکه برای همگان و از جمله مردم شریف شیراز مشخص خواهد کرد چه کسانی در دفاع از حق همراهی می کنند و چه کسانی به خاطر متاع قلیل دنیا، حق را ناحق و ناحق را حق جلوه می دهند
  والسلام

 22. شورای شهر احتیاط بیشتری به خرج دهد ، جهت حمایت از یک چهره منفور سوخته خود را با اکثریت مطلق دانشگاه علوم پزشکی درنیاندازد.

 23. همین فرمون که می ری ادامه بده صدری جان ، داریمت درست و حسابی

 24. سلام
  کلمات “معامله گر،چاپلوس،زدوبند،توراخریده اند،مزورانه و…که گویابه زعم گویندگان ان توهین محسوب نمی شود!درسایت فلان و بهمان برعلیه من نوشته نشده بلکه درسایت خبرپارسی وتوسط خوانندگان ان نثاراینجانب شد!
  به کدامین گناه؟
  درکدام قسمت ازمرقومه اینجانب توهینی وجود دارد،یاتهمتی به کسی زده ام.کجاازکسی حمایت کرده ام؟
  ایادعوت به وفاق ،همدلی،اعتمادبه دولت برامده ازرای مردم،تلاش برای سربلندی ایران و شیراز و تخلیه دلهاازکینه ونفرت،دوری ازتخریب وتهمت به معنی حمایت ازفردخاصی است؟
  اینجانب اگراهل معامله برسراصول وحرف حق بودم ازشورااستعفانمی دادم.می ماندم ومثل خیلیهای دیگر”بله قربان گو”می شدم اگردنبال پست ومقام بودم سکوت می کردم!
  اگراصلاح طلب خاتمی وروحانی ودیگربزرگان هستندکه من کلمه ای توهین وتهمت به رقیب از انها نشنیده ام.
  مدیریت این جانب درامور دانشجویی،نماینگی دانشجویان وشورای شهرمویدحمایت همیشگی ازدانشجویان است.اولین کسی بودم که به دکتر ایمانیه برای انحلا ل انجمن اسلامی اعتراض کردم البته جواب ایشان بماند.
  اعتدال درگفتاروکرداربایدهویداباشد.خردوعقلانیت و مصلحت کشوروشهرسرلوحه کارمان باشد.”تغییر فقط برای تغییر”مردم فریبی است.تغییربایددرروش وعملکردها باشدنه تغییرافراد،تغییربایدالی احسن الحال باشد!
  ازهیچکدام دلگیرنیستم ولی ازرواج ادبیاتی که امیدداشتم بعدازخرداد۹۲ ازاین شهررخت بربسته باشدامافقط ازراست به چپ منحرف شده متاسفم!
  برای اعتلای اخلاق سیاسی ،اجتماعی و دوری ازتهمت وتوهین ، تمرین تحمل مخالف وحقگویی تلاش کنیم که”بسیارزوددیرمی شود!”
  دکترسیدسعیدموسوی دوستدارهمه شما

  1. آقای دکتر موسوی یک بار دیگر کامنتم که ذیل یادداشت شما گذاشته بودم را دوباره می گذارم. امیدوارم اگر جوابی دارید بدهید
   آقای معلم اخلاق!
   شما همان کسی نبودی که در جلسه دانشجویان و پزشکان مخالف ایمانیه با استاندار به عنوان مخالف ایمانیه شرکت کرده بودی؟! چند روز بعد استاندار نقلی کرده بود و گفته بود برخی تحت لوای مخالف ایمانیه پیش من آمده اند در حالی که موافق وی هستند؟! مگر این کار شما (که با هماهنگی خود ایمانیه انجام شده بود) دلیلی داشت جز اینکه اردوگاه مخالفان متزلزل جلوه کند و استاندار نتواند با صلابت تصمیم بگیرد؟! حالا باز هم خوبه این بار با شفافیت ازش حمایت کردی.
   آقای معلم اخلاق هر کسی حق دارد موافق ایمانیه باشد و از او حمایت کند. ولی کاری که شما در آن جلسه کردی معنایی جز نفاق دارد؟ برو برادر گرامی اول کمی پای درس اخلاق بنشین و مهم تر از اون کمی بهش پایبند باش بعد بیا درس اخلاق بده برادر ارزشی. معلم بهداشت اگه خودش پایبند نباشه کی محیط زیست رو حفظ می کنه. معلم اخلاق که صد مرتبه بیشتر.

   1. جناب صدری بهتر است ادب را به خودتان یادآور شوید نه دیگران! این نحوه تعامل شما با کسی است که به هیچ روی نمی توانید درمشی اصلاحطلبی وی ایراد وارد کنید. تنها زمانی به وی تاختید که از تمامیت خواهی امثال شما عدول کرد. دکتر موسوی در یک برهه زمانی رساترین صدای اصلاحات در شورای شهر بود.
    ضمنا از شجاعت هم دم نزنید. درج کامنت آخرین بنده واقعا شجاعت می خواست که در شما نشانی نیست و سانسور فرمودید!

   2. نا زمانی که شجاعت معرفی خود را نداشته باشید و هتاکی کنید کامنت شما منتشر نمی شود این هم که منتشر کردیم برای حسن نیت بود

   3. سلام دوست عزیزوازادمرد
    درجلسه استانداری گفتم تغییرفقط برای تغییرمردم فریبی است باید قویترازدکترایمانیه جایگزین اوشودکجای این جمله حمایت از دکتر ایمانیه است.مگرزمان اصلاحات یادتان رفته….
    برای شما دکترایمانیه وبزرگتر ازاوخیلی مهم وحیاتی است برای من جزاحترام استادی وبزرگترازنظرسن ،هیچ ابهتی نه فقط دکترایمانیه که وزیرش هم ندارداحترام به بزرگترودوری ازتوهین اصل است نه پست ومقام.انچه برای جنابعالی ارزوست برای من خاطره است! راویان جلسه استانداری سخنان مرابرای دوستان وارونه منتقل کرده اندخداکند بعدازرسیدن به پست ومقام وارونه عمل نکنند! که اصلاحطلبی جز امر به معروف ونهی ازمنکر نیست.
    حمایت ازاصلاح طلبی واعتدال درسخنان من در شورای سوم دراوج سکوت بقیه نمایان است
    که هزینه ان راهم پرداختم!
    اکنون که همه رفیق شفیق دولت پیروزند همانهایی که دردولت قبل هم درمدیریت بودندهم بله قربان گوی روسای قبلی!
    شریک غم وشادی ویاورهمیشگی شمادررفع مظلومیت ازهمه عزیزان…دکترموسوی

  2. آقای دکتر بهتر است به جای کلی گویی و مظلوم نمایی به سوالات زیر جواب دهید:
   همه می دانند که قرار گرفتن دکتر بصیر هاشمی در جایگاه معاونت ایمانیه با توصیه عده ای از قبیله گرایان بوده است. آیا منکر نقش خود در این زمینه هستید؟
   در یادداشت خود به منتقدین ایمانیه اتهام وارد کرده اید که آن ها به ایمانیه تهمت می زنند. اگر صداقت دارید، یکی و تنها یکی از مواردی که منتقدین به ایمانیه تهمت زده اند را به صورت مصداقی بیان بفرمایید.

 25. شنیدم استاندار گفته بهش تذکر میدم بابا تذکر فایده نداره باید بزنه تو سرش

 26. این اعضای شورای شهر تا الان حرف چند نفر از منتقدین ایمانیه را گوش داده اند که چشم بسته از وی حمایت می کنند. نمی خواهم بگویم ثروت و مکنت .. و رانت هایی که به بعضی ها داده که مدارکش هم موجود است علت حمله اخیر این عضو شورا به سایت خبر پارسی است ولی اگر این حرکات زشت ادامه پیدا کند ما هم مجبوریم از رانت هایی که … به برخی داده و حمایت های مالی و لجستیکی وی از بعضی ها در انتخابات شورای شهر پرده برداریم.

 27. میراث شومی که از دوره احمدی نژاد بجا مونده همین افتراها و تهمتهایی هست که حضرات همچنان به مخالفانشون نسبت میدن.
  راه منطقی خاتمه به این تهمت ها همینه که جواب های مستدل و محکم داده بشه.
  مرسی جناب صدری

 28. وقتی اختیار دار شهر ما آدمهایی مثل همین هاجری هستند که در مسولیتشان فقط به دنبال مطامع شخصی و مطرح کردن خود هستند معلومه که اوضاع شهر باید این باشد

 29. مگه شیراز هم شورا داره؟ شورای شهر اگر عرضه داشت و می خواد ثابت کنه کارامده کاری کنه که اوضاع شهر با نیم ساعت برف و بارون بحرانی نشه. ترافیک رو درست کنه.

 30. خداوند فرصت اصلاح میدهد اگر دریابند…خبرنگاران مشعل داران رکن چهارم دموکراسی هستند، اگر بفهمند! نقد منصفانه موجب تعالی میشود اگر بپذیرند!!! پس بامید جامعه ای والا و سرشار از انسانیت..خدا قوت…

 31. شورای شهری که مرغابی بود
  دعا کنید که یک روز هم در اون شهر برف نیاد و همیشه آفتابی بود!!!
  به جای دخالت نابجا و مضر در امر بهداشت و سلامت استان و حمایت از حامی انتخاباتی خود، به فکر حل مشکلات پایتخت فرهنگی کشور باشید که در هر صورت عنوان نماینگی آن را به یدک می کشید

 32. کامنت بالا بسیار جالبه شورای شهری که مرغابی بود!!!درود به اقای صدری و همه یاوران ایشان در سایت پارسی و بدا به حال هاجری و هاجریها که این کلام مولا را نشنیده اند ( اگر دین ندارید لا اقل ازاد مرد باشید)

  9

 33. درود بر صدری عزیز که شجاعتش واقعا ستودنی است. ایشون ثابت کرد که ارزش قلمش خیلی والاتر از اینهاست. هاجری وقتی دید که در جلسه ای که وساطت کرده بود تا آقای صدری بره پیش ایمانیه، موفق نشد و آقای صدری قلم ارزشمندش رو به ثمن بخس نفروخت، عصبانی شد و این نطق را کرد. ولی با این کار شان خودش رو نشون داد و بزرگواری صدری عزیز رو.
  ما قدر صدری عزیز و قلم رسا، شجاع و آزده اش را می دانیم
  سنگ بد گوهر اگر کاسه زرین بشکست
  قیمت سنگ نیفزاید و زر کم نشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.