نشست صمیمی رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری صدرا با رانندگان برگزار شد

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرداری صدرا: به مناسبت روز ۲۶ آذرماه روز حمل و نقل و ترافیک؛ مهندس رستم پور رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری صدرا با رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری نشست صمیمی برگزار کرد.

مهندس رستم پور ضمن تبریک روز حمل و نقل و ترافیک گفت: درواقع هر روز؛ روز شما رانندگان پرتلاش هست، چراکه با با سعه صدر و بی وقفه هر روز در حال خدمات رسانی به مردم هستید و این روز ۲۶ آذر تنها یک روز نمادین هست تا قدردان زحمات شما باشیم و از شما و خانواده های محترم شما قدردانی میکنیم که سختی کار شمارا تحمل می کنند.

در این دیدار؛ رانندگان ضمن تشکر از مهندس رستم پور به جهت برپایی این برنامه؛ مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را بیان کردند و همچنین پیشنهادها و راهکارهایی را ارائه دادند.

رئیس حمل و نقل و ترافیک شهرداری صدرا نیز پس از شنیدن صحبت های رانندگان مواردی را برای بالا بردن کیفیت حمل و نقل همگانی شهری و تامین رفاه و آسایش هرچه بیشتر شهروندان بیان کرد و در دستور جلسه قرار گرفت. وی ضمن تاکید بر احترام رانندگان به یکدیگر ؛ نوع برخورد و احترام رانندگان به شهروندان و رعایت هرچه بیشتر اصول اخلاقی و احترام به مسافران را امری ضروری دانست.

در ادامه جلسه بررسی مسائل و مشکلات خطوط مختلف و موضوع حقوق و مزایا و رفاهیات رانندگان در جلسه مطرح شد و تصمیماتی گرفته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.