نامه یک شهروند خطاب به دکتر احمدی: آقای استاندار فقط یاران روحانی نامحرمند؟

خبر پارسی: نامه وارده ـ یکی از شهروندان شیرازی با ارسال یادداشتی خطاب به دکتر سیدمحمد احمدی استاندار محترم فارس نسبت به آنچه در هفته گذشته رخ داد و حامیان روحانی را آن گونه که ایشان نوشته،از برگزاری همایش بیم‌ها و امیدها با معاون محترم رئیس جمهور محروم کرد، گلایه کرده است. از آنجا که به فضای باز دموکراسی تا حد امکان پایبند و معتقد هستیم نامه این شهروند محترم را بی آنکه تایید یا رد کنیم منتشر کرده و قضاوت را به افکار عمومی می سپاریم.اگرچه در تدبیر و دوراندیشی جناب استاندار تردید نداریم و قطع به یقین باور داریم استاندار محترم در این رابطه مصلحت های لازم را داشته اند و با اصل موضوع نه تنها مخالفتی نداشته که استقبال هم کرده اند .باشد که این تضارب آراء رشد و تعالی استان را به دنبال داشته باشد. انشاالله .

جناب آقای دکتر احمدی استاندار محترم فارس

با سلام

نمی‌دانم در ۸ سال گذشته در  فضای سیاسی و اجتماعی استان فارس و شهر شیراز سیر کرده‌اید و یا نه؟ آیا تاکنون طعم مخالفت‌های گروه‌های اقتدارگرا چشیده‌اید یا نه؟  آیا تاکنون راه و بی‌راه تهدید به فتنه‌گری شده‌اید یا نه؟

خب در ۸ سال گذشته گروهی به هر دلیلی قد علم کرد و خود را مالک ملک و ملت دانست و راه و بی راه اتهام بست تا آنجا که گاهی حتی برای رفتن به پارک آزادی هم مجوزمان ندادند! حالا دلمان خوش بود که حامی دولت اعتدالیم  و قرار است سهم هر کس حتی حامیان اعتدال در فضای سیاسی کشور به عدالت پرداخت شود!

اما به ناگاه خبر مخالفت مدیران باقی‌مانده از دولت احمدی‌نژاد، همان مسئولان ۸ سال عقب ماندگی استان و کشور با برپایی همایش بیم‌ها و امیدها منتشر می‌شود! ترافیک را بهانه کردند که خیابان ساحلی غربی کشش ترافیک ندارد! آیا برای مدیران استان زیبنده است که خود را ناتوان در کنترل ترافیک ببیند و بهانه بیاورند که نمی‌توانیم میزبان معاون رئیس جمهور باشیم؟

این در حالی است که ساعتی بعد تمام سطح شهر پر می‌شود از بیلبوردهای سخنرانی حاج «ابراهیم عزیزی» استاندار برکنار شده هرمزگان و فرماندار سابق شیراز در روز پنج شنبه همان هفته! کم خوبی هایی از عزیزی در ۴ سال اول دنبال دولت احمدی‌نژاد ندیدیم!

ساعتی بعدتر پیامک‌های گسترده برای ۹۱۷‌های شیراز ارسال شد؛ «همایش پیام‌های عاشورا و مذاکرات ژنو» تالار مصطفوی دانشگاه شیراز ـ شاخه جوانان جبهه پایداری شیراز! بازهم جبهه پایداری نماد افراط و همان‌ها که دوست ندارند سری به تن اعتدال باشد!

البته که حامیان روحانی از صمیم قلب با آرمان «زنده باد مخالف من» زنده‌اند لیکن رسم انصاف نیست امکانات دولتی و دانشگاهی در اختیار افراطیون مخالف باشد و در نشست‌های خود دستاوردهای دیپلماتیک و اقتصادی دولت اعتدال را به سخره بگیرند اما حامیان روحانی حتی در فضای مجازی هم امنیت اظهار نداشته باشند چه برسد به برگزاری همایشی با سخنرانی معاون رئیس جمهور!

نمی‌خواهم تحلیل کنم که جناح مقابل با داشتن همه امکانات به اصطلاح نظارتی مثل شورای نگهبان و حمایت نیروهای نظامی و قضایی و … از هم اکنون در حال بسیج امکانات خود برای انتخابات مجلس آینده است که در آن صورت بیش از هرکس کرسی و صندلی شما در خطر است، اما چیزی به ذهنم نرسید جز اینکه فقط یاران روحانی برای دولتمردان روحانی در استان فارس نامحرمند!

ارادتمند شما یک شهروند دلسوخته!

4 دیدگاه برای “نامه یک شهروند خطاب به دکتر احمدی: آقای استاندار فقط یاران روحانی نامحرمند؟

  1. گلایه ارزشمندیست خصوصا از قول شهروندی بی نام و نشون امید دارم این نطق کار شیخی که تازه رو کردی نباشه ؟

    1. طیب ا….! آقای دکتر احمدی خوب به این قضیه پی خواهند برد که شاید ایشان به گفته ی خودشان در اردوگاه چپ یا راست خیمه نزده انداما جبهه ی پایداری بر تمام تصمیم گیری های وی خصوصا در حوزه ی تعامل با دانشگاه وبخصوص بخش اعتدال گرا و اصلاح طلب آن خیمه ای سنگین خواهد زد و آنگاه ایشان را یارای مقاومت در جهت نهادینه کردن گفتمان اعتدال نخواهد بود.بهوش باشید استاندار فرهیخته

  2. فرزاد تو هنوز داری در مورد ایمانیه مینویسی؟بابا روتو برم ول کن بچسب به بقیه کنه نشو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.