میزهای خدمت املاک و مستغلات در مناطق شهرداری شیراز به‌خوبی پیش رفت

نایب‌رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه، امور حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز در میز خدمت املاک و مستغلات شهرداری منطقه ۹ شیراز گفت: در دور دوم این میزهای خدمت در مناطق یازده‌گانه شهرداری بنا داریم تا مسائل را به‌صورت تخصصی‌تر بررسی کرده و سعی می‌کنیم به مسائلی که چندین سال در اقصی نقاط این کلان‌شهر دچار مشکل بوده، بپردازیم.

 

به گزارش خبر پارسی، میز خدمت املاک و مستغلات با حضور ابراهیم کمالی نایب‌رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه، امور حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر، سیده مریم حسینی رئیس کمیته محرومیت‌زدایی شورای اسلامی شهر، نادر ترکمانی‌نژاد مدیرکل املاک و مستغلات، قاسم حسن‌پور فرد مدیرکل امور حقوقی و شهردار و معاونین و مسئولین شهرداری منطقه ۹ شیراز در این منطقه تشکیل شد.

 

نایب‌رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه، امور حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر شیراز در این راستا اظهار کرد: امروز دوازدهمین جلسه از جلسات میز خدمت املاک و مستغلات در شهرداری منطقه ۹ بود که در آن بسیاری از مسائلی که مردم در این منطقه و سایر مناطق با آن روبرو بودند، بررسی و دستور لازم در خصوص حل این مسائل در همان موقع صادر شد.

 

ابراهیم کمالی با بیان اینکه شهرداری منطقه یک به‌عنوان آخرین میز خدمت دور نخست در هفته آینده خواهد بود، از برگزاری میزهای خدمت در دور نخست ابراز خرسندی و بیان کرد: مسائلی که مردم با آن در این مناطق روبرو بوده، بررسی و دستور حل آن در لحظه صادرشده است.

 

وی از نخستین میز خدمت دور دوم در اداره کل املاک و مستغلات شهرداری شیراز خبر داد و عنوان کرد: در دور دوم این میز خدمت بنا داریم تا مسائل را به‌صورت تخصصی‌تر بررسی کرده و سعی می‌کنیم به مسائلی که چندین سال در اقصی نقاط شهر شیراز دچار مشکل بوده، بپردازیم.

 

عضو و ناظر اداره کل املاک و مستغلات شهرداری شیراز عنوان کرد: در این دور سعی خواهیم کرد از مدیران دستگاه‌های دیگر که به نحوی در ارتباط با این پرونده‌ها نیز هستند دعوت کرده تا در لحظه نسبت به حل مشکلات اقدام شود.

 

رئیس کمیته محرومیت‌زدایی شورای اسلامی شهر شیراز نیز اظهار کرد: امروز با برگزاری میز خدمت املاک و مستغلات شاهد اتفاق خوبی در شهرداری منطقه ۹ هستیم و مسائل مردم محلات که در این حوزه موزد بررسی قرارگرفته و دستور لازم در این خصوص صادرشده است.

 

سیده مریم حسینی از قول مساعد شهردار این منطقه در خصوص موارد مربوطه خبر داد و گفت: با حضور مدیرکل املاک و مستغلات شهرداری شاهد خواهیم بود که بسیاری از مسائل حل شود.

 

عضو و ناظر شورای اسلامی در شهرداری منطقه ۹ شیراز از اهتمام نایب‌رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه، امور حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر و مدیرکل املاک و مستغلات شهرداری در خصوص برگزاری میز خدمت این حوزه قدردانی کرد.

 

شهردار منطقه ۹ شیراز اظهار کرد: امروز جلسه‌ای سه‌ساعته با حضور ناظرین شورا در اداره املاک و شهرداری منطقه ۹ شیراز، مدیران و مسئولین اداره املاک و مردم شریف این منطقه برگزار شد و مسائل و مشکلات موردبررسی قرار و سعی بر این شد تا این مسائل و مشکلات در همین جلسه رفع شود.

 

عبدالصالح رستم زاده ابراز امیدواری کرد: با برگزاری جلساتی ازاین‌دست شاهد کاهش مشکلات مردم و ارائه خدمات بهتر به مردم خوب ساکن در شهرداری منطقه ۹ شیراز باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.