جنوبی اعتدال گرا استاندار تدبیر و امید؟ /دکتر احمدی فضای تهمت و اتهام زنی و تخریب آدم ها را در فارس برمی چیند

خبر پارسی – شنیده های موثق خبر پارسی حاکی از آن است که سید محمد احمدی قطعا به عنوان استاندار فارس معرفی و تا ساعت ۲ ظهر فردا ۱۷ مهرماه نام او به عنوان استاندار دولت یازدهم در فارس اعلام خواهد شد.
براساس این گزارش بالآخره پس از کش و قوس های فراوان همشهری موسوی لاری ردای استانداری بر تن می کند تا پس از دو دوره که مدیران غیر بومی هدایت مهمترین استان تاریخی کشور را بر عهده داشتند مردی روستا زاده از خطه جنوب استان نماینده عالی دولت در فارس باشد.
گفته می شود دکتر احمدی اخیرا در جمعی دوستانه اعلام کرده : فضای تهمت و اتهام زنی و تخریب آدم ها را در فارس برمی چیند و کرامت انسانی را جایگزین این فضا خواهد کرد.
به نظر می رسد با توجه به خاستگاه استاندار آتی فارس اقلیت اهل سنت نیز از احترام بیشتری برخوردار خواهند بود و گرد محرومیت نیز از جنوب فارس رخت برخواهد بست.
او که به زبان های انگلیسی و عربی تسلط کاملی دارد می تواند ارتباط بهتری با کشورهای حوزه خلیج فارس برقرار و استان را امیدوار به جذب سرمایه گذاری کند.
سوابق مسئولیتش در استان فارس نوید بهبود وضعیت امنیتی استان را می دهد و اگرچه تجربه اش در سمت معاونت سیاسی و امنیتی استاندری فارس نشان داد که ارتباط خوب و تنگاتنگی با رسانه ها به عنوان یکی از مهمترین ابزار توسعه فرهنگی دارد اما به نظر می رسد با توجه به سوابق تحصیلی و اجرائی اش بیش از آنکه به حوزه فرهنگ تعلق خاطر داشته باشد به حل معضلات اجتماعی علاقمند است هرچند برای حل این معضلات ناچار به ایجاد بسترهای فرهنگی و فرهنگ سازی در این زمینه است امری که او را مجبور می کند در پایتخت فرهنگی کشور یکی از اولویت های اصلی خود را توجه به مسائل فرهنگی و پاسداشت اهالی فرهنگ فارس قرار دهد.
علاقه اش به رشته تخصصی اش یعنی جامعه شناسی سبب می شد یک روز در هفته را در جمع دانش آموزان بگذراند و با حوصله به سئوال های آنان پاسخ دهد.ارزش دادن به جامعه دانشگاهی و تشکل های دانشجویی نیز می تواند در نزدیکی این قشر اثر گذار به مدیران ارشد استان کمک شایان توجهی کند تا شیراز بیش از پیش به عنوان یک شهر دانشگاهی شناخته شود.
معروف است که دکتر احمدی در برخورد با اشرار بسیار قاطع و محکم است و هرجا لازم بوده خود وارد عرصه شده تا ریشه شرارت را بکند.آیا قرار گرفتن وی بر صندلی استانداری فارس می تواند احساس امنیت را در شهروندان فارسی تقویت کند؟

2 دیدگاه برای “جنوبی اعتدال گرا استاندار تدبیر و امید؟ /دکتر احمدی فضای تهمت و اتهام زنی و تخریب آدم ها را در فارس برمی چیند

  1. سلام
    دکتر ااحمد ی ااستاندار شد وهیآت دولت تتصویب کرد از حمایتهای بی دریغ شما سپاس که فضا ی اتهام وتخریب را ششکستید

  2. اقایانی که تخریب می کردند فکر خود بودند یا مردم مظلوم فارس؟
    خدا هدایتشون کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.