مردم فارس ۴۵۲ میلیارد ریال صدقه پرداخت کردند

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس از پرداخت ۴۵۲ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال صدقه توسط مردم نیکوکار استان خبر داد.

یوسف علوی، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس با اشاره به کمک های ‏شایان توجه مردم خیر و نیکوکار استان به نیازمندان و مددجویان گفت: ‏در ۸ ماهه امسال ۴۵۲ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال صدقه توسط مردم از طریق کمیته امداد و مراکز نیکوکاری به مددجویان این نهاد پرداخت شده است.

او با بیان اینکه پرداخت صدقات در استان ۳۸ درصد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است، یادآور شد: در حال حاضر تعداد ۴۶۵ هزار و ۳۶۰ مشترک صندوق صدقات در استان وجود دارد.

علوی در ادامه گفت: در راستای اعتماد سازی و تسریع در دریافت امانات مردم در قالب صدقه پیشنهاد می شود از درگاه اینترنتی USSD و با شماره گیری #۰۷۱*۸۸۷۷*کمک های خود را پرداخت و با اعلام مبلغ و زمان مشخص، گزارش عملکرد دریافت کنند.

به گفته این مقام مسئول درآمد صدقات و کمک های مردمی در مراکز نیکوکاری استان نسبت به سال گذشته، ۷۱ رشد داشته است که این امر بیانگر اعتماد و مشارکت بالای مردم در انجام کار خیر و همراهی این نهاد دارد. انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.