عید غدیر ۴۰ هزار پرس غذا در فارس توزیع می‌شود

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) فارس گفت: همزمان با روز عید سعید غدیر خم و در اجرای پویش «احسان غدیر» تعداد ۴۰ هزار پرس غذای گرم طبخ و در بین مردم شهر شیراز و استان توزیع می‌شود.

حسین پور نورعلی چهارشنبه ۲۲ تیر در جمع خبرنگاران با اشاره به روایات و توصیه اهل بیت (ع) مبنی بر اکرام و اطعام مومنین در روز عید غدیر، گفت: این ستاد همزمان با روز عید با مشارکت گروه‌های جهادی تعداد ۴۰ هزار وعده غذای گرم طبخ و بین هم استانی‌ها در مناطق محروم و حاشیه نشین استان توزیع می‌کند.

او با تاکید بر اینکه دستگیری از نیازمندان و محرومان جامعه از جمله اقدامات ستاد فرمان امام (ره) است، ادامه داد: همچنین در قالب نسیم احسان اقلام وسایل سرمایشی از جمله تعداد ۴۰۰ کولر و ۱۰۰ پنکه پایه دار خریداری و بین نیازمندان توزیع می‌شود.

پور نورعلی یادآورشد که در فصول سرد پارسال، ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در پویش دلگرمی احسان اقدام به توزیع و اهدای بخاری و لوازم گرمایشی در مناطق محروم کرد.

او در ادامه توزیع بسته‌های معیشتی و پروتئینی، اهدا جهیزیه به زوج‌های نیازمند، آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و … را از دیگر فعالیت‌های این ستاد اعلام کرد و گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با همکاری گروه‌های جهادی فعالیت‌های گسترده‌ای را در راستای دستگیری از نیازمندان و گره گشایی در بخش‌های مختلف را دارند که امیدواریم بتوانیم با همت و مشارکت خیرین گامی موثر برای نیازمندان برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.