خانه » اخبار ویژه » شهردار شیراز در دیدار با بهترین ورزشکار زن سال آسیا خبر داد:طراحی و ساخت سالن حرفه ای تیراندازی در شیراز

شهردار شیراز در دیدار با بهترین ورزشکار زن سال آسیا خبر داد:طراحی و ساخت سالن حرفه ای تیراندازی در شیراز

پیوند ثابت https://khabarparsi.ir/?p=6746

خبر پارسی – طلایی ترین عضو کاروان ورزشی غدیر در مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۴ اینچئون با شهردار شیراز دیدار کرد.
شهردار شیراز ضمن تبریک موفقیت های کاروان ورزشی غدیر در مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۴ اینچئون، تأکید کرد: نگاه ویژه به ورزش و معلولین بود که با توجه به جایگاه خوب ورزش جانبازان و معلولین در عرصه بین المللی مدال آوری بی سابقه ای را در این مسابقات شاهد بودیم.
مهندس علیرضا پاک فطرت با اشاره به طراحی سالن حرفه ای مسابقات تیراندازی، از آغاز ساخت این پروژه در آینده ای نزدیک خبر داد و ابراز امیدواری کرد این سالن ورزشی به دست قهرمانان ورزش تیراندازی به بهره برداری برسد.
وی افزود: ۲مدال طلای خانم ساره جوانمردی به همراه دیگر افتخارآفرینی های وی در امسال و سالهای گذشته موجب سربلندی شیراز، فارس و ایران شده و سرود جمهوری اسلامی ایران را بارها در دنیا طنین انداز کرده است.
علیرضا پاک فطرت، گفت: افتخار آفرینی های قهرمانان کشورمان با عدد و رقم قابل جبران نیست و با در نظر گرفتن همه سختی هایی که یک ورزشکار در هر شرایط جسمانی برای ورود به عرصه قهرمانی به جان می خرد، باید همه ورزشکاران را با یک نگاه دید و مورد تقدیر قرار داد.
قهرمان طلایی ایران در مسابقات اینچئون نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از نگاه ویژه شهردار شیراز به ورزش جانبازان و معلولین، خاطر نشان کرد: مسابقات جانبازان و معلولین نیاز به آمادگی ویژه ای دارد و در شرایطی که یک معلول یا جانباز به مسابقه می پردازد شاید هیچ ورزشکار سالمی نتواند در این شرایط مانند یک شخص مبتدی هم رکوردی را فتح کند.
ساره جوانمردی با بیان اینکه با کسب دو مدال طلای اینچئون نام خود را به عنوان یکی از پرافتخارترین بانوان ایران در آسیا ثبت کردم، گفت: پس از سالیان زیاد توانستیم به مدال طلای این ماده دست پیدا کنیم؛ البته در این رقابت‌ها به جز کسب مدال، توانستم رکورد جهان را نیز جابه‌جا کنم که این رکورد پیش از این در دست کره‌ای‌ها بود.
وی درخصوص کسب دومین مدال طلای خود در تپانچه بادی ۱۰متر نیز گفت: با کسب این دو مدال فکر می‌کنم در سطح آسیا یکی از پرافتخارترین بانوان حاضر در بازی‌های پارا آسیایی شناخته شوم و از این جهت به خود می‌بالم.
ساره جوانمردی به قیمت بالای تجهیزات این ورزش نیز اشاره کرد و ادامه داد: شهرداری شیراز مانند گذشته با ساخت این سالن ورزشی گامی بلند در حمایت از ورزش بر خواهد داشت.
دلشاد رئیس هیئت ورزشهای جانبازان و معلولین فارس هم در این دیدار با تشکر از شهردار شیراز، گفت: ورزش جانبازان و معلولین همواره در امور خود از حمایت های ویژه شهرداری بهره برده است.
وی با اشاره به زیرساخت های مناسب در شیراز برای ورزش تیراندازی، خواستار همکاری بیشتر دستگاه های متولی ورزش جانبازان و معلولان شد و افزود: با افتتاح پروژه مورد نظر شهردار شیراز این شهر به قطب تیراندازی کشور تبدیل می شود.
وی با بیان اینکه این هیئت در ۲۷رشته در شیراز فعال است، از توسعه و رونق این ورزشها در ۳سال گذشته خبر داد و افزود: کارهای ورزشی و فرهنگی انجام شده در این ۳ سال، در کشور کم سابقه است.

به گزارش خبر پارسی ، به دلیل درخشش ساره جوانمردی در بازی های پاراآسیایی اینچئون و کسب دو نشان طلا در تیروکمان، وی به عنوان بهترین ورزشکار زن آسیا در سال ۲۰۱۴ معرفی شد.
همچنین کمیته ملی پارالمپیک به دلیل عملکرد موفق ایران در بازی‌های پاراآسیایی اینچئون موفق به کسب جایزه ورزشی کمیته پارالمپیک آسیا در سال ۲۰۱۴ شد.
این افتخار به دلیل عملکرد قابل توجه ایران در رقابت‌های بخش تیمی مردان در بازی‌های پاراآسیایی اینچئون به دست آمده و به همین سبب کمیته ملی پارالمپیک ایران شایسته دریافت جایزه ورزشی APC سال ۲۰۱۴ شده است.
مراسم اهدای جوایز ورزشی سال ۲۰۱۴ APC (کمیته پارالمپیک آسیا)، در تاریخ ۲ دسامبر (۱۱ آذر) در امارات برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme