خانه » اجتماعی » شهردار شیراز: امسال میزبان مهمانان نوروزی نیستیم

شهردار شیراز: امسال میزبان مهمانان نوروزی نیستیم

پیوند ثابت https://khabarparsi.ir/?p=18007

خبرپارسی – شهردار شیراز تاکید کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در نوروز ۹۹ پذیرش و اسکان مسافران در قالب کمپ های اسکان، برپایی چادر در پارک ها، سالن های ورزشی، فرهنگسراها و مهمانسراها ممنوع است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، حیدر اسکندرپور با بیان اینکه مسافران و هم وطنان عزیز از سفر به شیراز در عید نوروز خودداری کنند، افزود: تمهیداتی به منظور پیشگیری از شیوع کرونا در ستاد مدیریت بحران و ستاد سفرهای نوروزی شیراز تصویب شده است که ممنوعیت برپایی چادر در سطح شهر و خودداری از اسکان مسافران در کمپ های اقامتی از جمله این تمهیدات است.

وی با اشاره به مهمان نوازی شیرازی ها طی سالیان گذشته اضافه کرد: طی سال های پیشین بوستان ها و کمپ های اقامتی شیراز پذیرای تعداد بسیاری از هموطنان بود اما در نوروز ۹۹ به علت شیوع ویروس کرونا این امکان وجود ندارد و علاقه مندان به سفر به شیراز می توانند در ماه های اینده و پس از عبور از بیماری کرونا به این شهر سفر کنند.

شهردار شیراز خطاب به شهروندان و هم وطنان گفت: برای شکست ویروس کرونا به کمپین «در خانه می مانیم» بپیوندید و از سفرها و ترددهای غیر ضروری اجتناب کنید تا بتوانیم شانه به شانه یکدیگر از این مرحله سخت عبور کنیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme