شما نظر دهید؛مهمترین معیار انتخاب فرماندار شیراز

خبر پارسی – انتخاب فرماندار کلانشهر فرهنگی شیراز پس از گذشت بیش از ۱۰۰ روز از معرفی استاندار جدید فارس بدون شک یکی از مهمترین دغدغه های مردم این شهر و گروه های مختلف سیاسی و حتی تشکل های فرهنگی و اجتماعی است.

سایت خبر پارسی با توجه به اهمیت انتخاب عالی ترین مقام اجرایی پایتخت فرهنگی ایران و تاثیری که او می تواند در حوزه های امنیتی،عمرانی،فرهنگی و سیاسی مهمترین شهر استان فارس داشته باشد دومین نظر سنجی خود را به این مسئله اختصاص داده است.

از زمان استقرار استاندار جدید فارس گمانه زنی های متفاوتی برای فرماندار شیراز شده است که مهمترین این گمانه زنی ها در روزهای اخیر شایعه انتخاب فردی با سابقه نظامی و همچنین تلاش برای انتخاب فردی غیر بومی و خارج از دایره گروه های همسو با دولت تدبیر و امیداست.

خبر پارسی خارج از اینکه شایعات یاد شده چه اندازه به واقعیت نزدیک است،مخاطبین خود را دعوت به شرکت در نظر سنجی پیرامون مهمترین معیار انتخاب فرماندار شیراز، در دولت تدبیر و امید می کند.

۱ –بومی،دارای سابقه اجرایی مشخص  و همسو با دولت باشد.

۲ – غیر بومی،جوان و از هر گروهی می تواند باشد.

[poll id=”4″]

9 دیدگاه برای “شما نظر دهید؛مهمترین معیار انتخاب فرماندار شیراز

  1. توانمند و دلسوز مردم باشد ، احمدی نزادی هم نباشد اگر دوشرط اول داشت حتما شرط سوم هم دارد.

  2. متاسفانه خبرانتصاب مسئول ستادآقای ولایتی دراستان فارس به عنوان فرماندارشیراز،بسیارنگران کننده است.

  3. 1-عدالت محورباشد2-ازپتانسیل نیروهای جوان استفاده کند3-اهل عمل فارغ ازهرگونه روابط باشد4-ازنیازهای نسل حاضر اگاه باشد.5-تفکرات کلیشه ای وسنتی نداشته باشد.6-تابع تعصبات دست وپاگیردر مدیریت نباشد.7-قاطع باشد.8-اعتمادبه نفس بالا و واقعی داشته باشد.9-سواد وهنرمدیریتی داشته باشد

  4. احمدی نژادی باشد تا مشت محکمی بر دهان فتنه گران باشد که خیال باطل نکنند

      1. پیشنهاد میکنم به دلیل توانمندی بالا مدیریت عالی همسویی سه آتشه ی یک شبه با دولت راستگویان! وسوابق درخشان مبارزاتی خصوصا در دوره ی 8 ساله ی دفاع مقدس!! آقای دکتر ایمانیه با حفظ سمت !به فرمانداری شیراز منصوب شوند تا بتوانند همه ی وظایف استانداری!!! را به احسن وجه انجام دهند. شیراز ی اصیل هم هستند

      2. دقیقا یکی از مشکلات شیراز، شیرازی نبودن مدیران است . یک عده تازه به دوران رسیده که می خواهند دوست و فامیلشون را به نوایی برسانند. البته علم و هنر مدیریت هم مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.