سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی منطقه فارس در پیام تبریک به هادی پژوهش:مدیریت سیاسی استان در دو سال گذشته،‌ ناتوان از تزریق گرما و نشاط بود

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی منطقه فارس انتصاب هادی پژوهش را به سمت معاونت سیاسی و امنیتی استانداری فارس تبریک گفت.
در پیام تبریک این گروه سیاسی که یک نسخه از آن در اختیار خبر پارسی قرار گرفته،آمده است:
جناب آقای هادی پژوهش جهرمی

با سلام و عرض احترام
انتصاب شایسته‌ی حضرت‌عالی به سمت معاونت سیاسی و امنیتی استانداری فارس، خبر امیدآفرین و مسرت‌بخشی بود که لبخند رضایت و شعف را بر چهره‌ی حامیان دولت تدبیر و امید و اصلاح‌طلبان فارس نشاند. سابقه‌ی درخشان مدیریتی حضرت‌عالی در نهادهای انقلابی و دولتی، تعهد ستودنی شما به خرد جمعی و حضور افتخارآمیزتان در تشکل‌های سیاسی و مدنی اصلاح‌طلب، این نوید شوق‌آفرین را در بر دارد که با حضور شما در استان، فضای یخ‌زده‌ی سالیان گذشته، که متأسفانه مدیریت سیاسی استان در دو سال گذشته،‌ ناتوان از تزریق گرما و نشاط در آن بود،‌ جانی دوباره بگیرد و سایه‌ی محدودیت‌ها و تنگ‌نظری‌های بی‌جا و زیان‌بار از سر فعالیت‌ها و تکاپوی پرنشاط و قانون‌مند تشکل‌های مدنی، احزاب و جریان‌های سیاسی کنار رود. ظرفیت‌های استان فارس در تحقق توسعه‌ی پایدار سیاسی و نمایش چهره‌ی مردم‌سالار و دموکراتیک نظام جمهوری اسلامی، در میان استان‌های کشور کم‌نظیر است که با کمال تأسف، در ده سال گذشته، نه‌تنها از این ظرفیت استفاده نشده، ببلکه برآیند غالب در تصمیمات مسؤولان سیاسی و امنیتی استان آن بوده است که فرصت و مجالِ به فعلیت رسیدن این ظرفیت‌ها را فراهم نکنند. امید داریم در دوران مدیریت حضرت‌عالی شاهد ارتقای تراز استان در توسعه‌ی سیاسی و تبدیل فضای امنیتی به فضای سیاسی و رقابتی باشیم و میوه‌ی شیرین آن را همه‌ی دوست‌داران نظام و انقلاب اسلامی در اسفندماه سال جاری با برگزاری انتخاباتی پرشکوه،‌ سالم و رقابتی مشاهده نمایند.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی
منطقه فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.