راه اندازی خط جدید درحوزه حمل و نقل شهری صدرا به سمت شیراز

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی صدرا از راه‌اندازی خط جدید در حوزه حمل و نقل شهری صدرا به سمت میدان اطلسی شیراز به نام خط شهید سلیمانی خبر داد.

 

به گزارش خبر پارسی، روح‌الله شجاعیان با اعلام این خبر گفت: مبدا این خط میدان گل‌ها صدرا و مقصد فلکه اطلسی شیراز می‌باشد که فعلاً در آغاز این طرح با سه دستگاه ون شهروندان جابجا خواهند شد و قرار است ۵ دستگاه دیگر ظرف یک ماه آینده به این خط اضافه شود.

 

وی در رابطه با ساعات کاری این خط نیز گفت: شروع به کار ناوگان در شهر صدرا از ساعت ۶ صبح می باشد که به فاصله زمانی یک ساعت تا ۲۱ شب ادامه خواهد داشت و ساعت کاری از سمت شیراز از ۷ صبح تا ۲۲ شب می‌باشد.

 

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر صدرا در رابطه با مزایای این طرح گفت: در سال‌های گذشته شهروندان صدرا برای حضور در نقاط شمالی شیراز بالاجبار از شهرک گلستان و بزین رفت و آمد می‌کردند که هم هزینه بر بود و هم وقت زیادی را شهروندان صرف این تردد می‌کردند که هم اکنون با راه‌اندازی این خط جدید میدان گل‌ها هم هزینه کمتری از سوی مسافران پرداخت میشود و همین که در وقت شهروندان صرفه‌جویی خواهد شد.

 

شجاعیان در پایان صحبت‌های خود اشاره ای هم به موضوع مترو شهر صدرا داشت: در رابطه با راه اندازی مترو در این شهر به زودی طرح مطالعاتی باید شروع شود و امیدواریم اتفاقات خوبی در این زمینه رخ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.