با حکم وزیر بهداشت؛دکتر ایمانیه ابقاء شد

خبر پارسی – نقل از سایت وزارت بهداشت-دکتر محمدهادی ایمانیه در سمت ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز ابقا شد.

با حکم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دکتر محمد هادی ایمانیه در سمت رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ابقا شد.

به گزارش وب دا؛ متن این حکم به شرح زیر است:

 

جناب آقای دکتر محمد هادی ایمانیه

رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شیراز

 

با سلام و احترام؛

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ در سمت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز ابقاء می شوید.

از جنابعالی انتظار دارم با استفاده از توان تخصصی و کارشناسی اعضای هیأت علمی و کارکنان محترم دانشگاه و استفاده از ظرفیت منابع بالقوه سایر بخشهای حوزه ماموریت خود اقدامات زیر را انجام دهید:

۱-تامین، حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم بویژه محرومین و نیازمندان.

۲-ارتقاء برنامه های جاری حوزه های بهداشتی درمانی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی

۳-صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی.

۴-عملیاتی نمودن برنامه پنجم توسعه و برنامه سلامت دولت یازدهم.

۵-توسعه عدالت در سلامت در حوزه ماموریت خود.

۶-توجه به امر اعتدال، توانمندی وشایسته سالاری در انتصابات و تکریم اعضای هیات علمی و کارکنان حوزه‌ سلامت.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

دکتر سید حسن هاشمی

وزیر  

 

64 دیدگاه برای “با حکم وزیر بهداشت؛دکتر ایمانیه ابقاء شد

  1. به به
   من یه بویی استشمام می کنم…
   بوی دماغ سوخته نیست؟؟؟
   کلا دو ماهه هر دو روز یه بار علیه ایمانیه مطلب میزنی
   من جای تو بودم از عرصه خبر میزدم بیرون
   اخه ادم چه قدر ضایع بشه

   1. شاهد جان من هم موندم که یه آدم چقدر میتونه مزدور و پر رو باشه. یعنی استاد اینقدر لوطی گیرت کرده؟

   2. تو سریال برره یه واژه ای بود به نام افعال معکوس .والا هتک حرمت و دروغ وحیف ومیل بیت المال و استبداد رای و فرعونیت و …… که جز ایمان حساب نمیشه،می شه؟

  2. با عرض سلام
   اساتید عزیز ودانشجویان گرامی وکارکنان زحمتکش ومدیریت محترم خبر پارسی
   ازامروز دکتر ایمانیه رئیس دانشگاه دردولت تدبیر وامید است با ید همه به ایشان کمک کنیم وامید واریم آقای دکتر ایمانیه به نکات مهم حکم وزیر محترم توجه بفرمایید که به چند مورد آن در زیر اشاره می شود
   1-شایسته سالاری در انتصابات که امید است درسطوح معاونت ها و مدیریت ها باشیم واز افراد وزین و متین وشاخص و دارای اقتدار وتدبیر استفاده شود وبه انها اختیار کامل داده شود
   2-هیات علمی وکارکنان تکریم شود تکریم این عزیزان این است به نظرات ودغدغه ها ی انها توجه شود وکسانی که انتصاب می شونند مورد قبول اکثریت این عزیزان باشد و ازبرخورد های تند واحساسی پرهیز شود
   3- به منقدین بها داد ه شود و ازتوان آنها درارکان تصمیم گیری ومدیریتی استفاده شود
   4-باید ازسایت خبرپارسی تشکر نمود که امروز بعنوان یک رسانه مورد اعتماد اصحاب دانشگاه غلوم پزشکی مطرح شده است وریاست محترم دانشگاه بهتر است درتعاملی سازنده پاسخگوی دغدغه های مخاطبان این رسانه باشد
   5-ازمنقدین محترم انتظار این است به تصمیم وزیر دولت تدبیر وامید احترام بگذرانند و نگاه خود را از براندازی به اصلاحات وشعار های خود را از تخریب ویران کننده به نقد سازنده تبدیل نمایند

  3. وعده الهی “اِنَّ اللّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیَ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم” همیشه درست بوده و میباشد حتا برای اوکراینی های معروف به …و داشتن … فراوان ولی پایمرد که 6 ماه در سرمای 20- درجه در میدان استقلال جمع شده بودند.

  4. بدون مقدمه، به این شعر علامه اقبال لاهوری توجه کنید:

   خدا آن ملتی را سروری داد که تقدیرش به دست خویش بنوشت
   به آن ملت سر و کاری ندارد که دهقانش برای دیگری کشت

 1. متاسفم.اعتدال و تدبیر این بود؟؟؟؟فارس از اعتدال و تدبیر باید بی نصیب باشه؟؟؟اعلام کنید ایشون رییس مادام عمر هستند همه رو راحت کنید

 2. باعث تاسف است
  تسلیت تسلیت…
  دولتی که ادعای قانون گرایی داره وزیرش کاملا بر خلاف قانون (مصوبه ی شورای عالی انقلاب فرهنگی) ایمانیه رو ابقاء کرد!!!!
  صد ر حمت به دولت احمدی نژاد که حداقل ادعای قانون گرایی نداشت و از این کارها میکرد!
  باید پرسید واقعا چه تفاوتی بین سیاست های وزارت بهداشت این دولت با دولت احمدی نژاد وجود دارد؟ هیچ!

 3. سلام
  عجب نسیمیه کاکو این نسیمو اسمش چیچیبود؟ ها بادغوله ی تدبیر و امید.
  یادتونه هی میومدم به اسم مامان امید اینا کامنت میگذاشتم؟ دلیلش همی بود که مطمئن بودمخبری نمیشه حالام با شجاعت تموم شکستو قبول میکنم.یه تیریکی میگم به جبهه ی مایداری جبهه ندیده ها.یه تسلیتی هم به برو بچ اعتدالیون و اصلاحاتی های خوش باور.
  تنها چیزی که تو سیاست وجود نداره صداقته فارس مال اصلاح طلبی نیست. او از فرماندارش ای از کاکام ایمانیه باقیشم طلبتون.آبدارچی ای روزا سرش شلوغه ولی تبریک اصلیم به اونه اگه رسید یه چاق سلامتی بکنه بد نیس.
  مام بیریم پی همو غاز چروندن خودمون.خداحافظ گمپ گلام

 4. دوستان عزیز بدونید که اگه وزیر، ایمانیه رو هم ابقا کرده باشه به خاطر علاقه به ایشون یا اعتقاد به اینکه فرد توانمندیه نیست اتفاقا کاملا برعکس هست یعنی وزیر میدونه که کاری که ایمانیه در طول این چند سال با این استان کرده، کسی بعد از اون به این راحتی قادر به جمع و جور کردن و سامان دادن به این آشفته بازار نیست لذا تصمیم گرقته که دردسر تغییر و تحول این استان بزرگ رو تا جای که میتونه فعلاً از سر خودش باز کنه و علت ابقای وی (هرچند موقت) فقط و فقط این مسأله بوده. اتفاقی که رخ داده این بوده که وزیر به ایمانیه مهلت داده که خودش رو با سیستم اعتدال هر چند به شکل ظاهری وفق بده تا صدای اعتراضات به تهران و مقامات رو تا حدودی کم کنه. یکی از نشونه های این اتفاق هم اینه که وزارتخانه داره به دانشگاه پول تزریق می کنه و بنا بر شنیده ها قرار هست بعد از عید هم بودجه بیشتری در اختیار شیرازبگذاره تا بلکه بدهی های چند میلیاردی دانشگاه و وضعیت معیشتی کارکنان کمی بهبود پیدا کنه. میگی نه نگاه کن.

  1. همکار عزیز شما خیلی ساده اید که فکر می کنید بودجه ای که وزارتخانه به دانشگاه تخصیص داده قرار هست سر از جیب فعالان و زحمتکشان سلامت سر در بیاره. امروز بعد از مدتی دوستی از همکاران را بیرون از ساختمان مرکزی دانشگاه دیدم. به خوبی می تونم بگم که در مدت پانزده شانزده سالی که می شناسمش اینگونه دمق، مضطرب و کلافه ندیده بودمش. پرسیدم اینجا چه می کنی؟ با لحنی که معلوم بود اصلا حوصله توضیح نداره گفت معاونت درمان با قول حق و حقوقی ما را برای طرح فرستاده که الان بی خبر اون رو قطع کردن. مسئولین جدید اصلا برای قول و قرار هایی که قبلی ها دادند ارزشی قایل نیستند. بعد از چند ماه علافی و نامه نگاری برای درمان و رییس دانشگاه و مراجعه هر هفته و پاسکاری بین این و اون آب پاک ریختن رو دستمون که هیچ… آخه آدم چی بگه واقعا دست مریزاد که اینطور پزشک جوان مملکت که تو منطقه محروم داره کار می کنه رو تشویق می کنید.

   1. فکر می کنم این بنده خدایی که بهش اشاره کردید رو من هم بشناسم و اگه اشتباه نکنم یکی هم نیستن و یک زوج هستن. یه موقعی دیدم که یکیشون تو دفتر معاون درمان نشسته بود. تو کیفش پر بود از برگه های شکایت دیوان و نامه هایی که برای وزارت و چند تا نهاد نظارتی تهران نوشته بود البته تا جاییکه فهمیدم با وکیل پرشون کرده بود. گفت منتظرم که اگه جواب منفی بهمون بدن این ها رو ارسال کنم. میخواست صد جا شکایت کنه! کاملا دیوونش کرده بودن و زده بود به سیم آخر. نفهمیدم آخرش کارشون شد یا نه فقط بهش گفتم که امضای همه پزشکای ذی نفع و ذی ضرر استان رو بگیر ولی فکر کنم گوش نکرد. خدا از سر … نگذره که الکی قولی به متخصصا داد که توش درموند و خیلی ها رو سر کار گذاشت.

  2. در اینکه وزیر به ایمانیه علاقه داره شکی نیست چون رزومه کاریشون خیلی متفاوته. به هر حال چه فرقی میکنه. اینجوری فاتحه بهداشت و درمان استان مارو خونده.

 5. خسته نباشی مرد
  این دیگه چه حکمیه!!
  نه مدت زمان توش مشخصه! نه تمرکزی بر توانمندیهای دکتر ایمانیه داره! فقط گفته من تحت فشار علی رغم تمامی این نقاط ضعفی که میگم و تو هیچکدومو نداری، حکم ابقاتو امضاء کردم! میشه گفت یه “حکم ابقاء اکراهی” هست!!!
  بند 6 حکم که دیگه خیلی باحاله:
  6) توجه به امر اعتدال، توانمندی وشایسته سالاری در انتصابات و تکریم اعضای هیات علمی و کارکنان حوزه‌ سلامت. (چقد هم رفته توی جزئیات!!!)
  ….
  آخرش هم که دیگه داره میگه تو اینجوری نیستی ولی سعی کن اینجوری بشی! “”قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید!!””
  هر کسی این حکم رو میبینه فکر میکنه حکم برکناری ایمانیه هست! تمام نقاط ضعف دکتر ایمانیه رو کرده توو بوق و کرنا!!این توهین به تمام معنا به دکتر ایمانیه هست!! حکم برکناریش رو امضاء کرده بود قشنگتر بود!!
  …. به نظر میرسه وزیر توی این حکم خواسته به مخالفای دکتر ایمانیه بگه “خودم خبر دارم توی شیراز چه خبره”
  خوشم میاد حالا دکتر ایمانیه بیاد استعفاء بده و قبول نکنه!! جالب میشه!! میشه برنده نهایی تمام این بازی ها!! مخالفاش رو به زانو درآورد! حکم ابقاء هم که گرفت! آخرش هم سربلند میره!!!
  ولی نه باید بمونه تا از تک تکمون انتقام بگیره!!! وای توبه توبه!! من یکی که همین فردا با یه تاج گل با روبان سیاه میرم دفترش واسه اعلام همبستگی و تبرّی جوئیدن از تمامی مخالفان از جمله سایت خبرپارسی و فرزاد صدری!!! ههههههههه

  1. رضا جون آبرومونو (آبروشونو!!!) بردی “ان الله یدافع عن المومنین ” نه عن المحسنین بابا لا اقل آیه رو اول ببین بعد تایپ کن قیافه مذهبی گرفتن هم اصولی داره!!! وزیر که رعایت نکرد لا اقل تو رعایت کن بابا جون
   ضمنا همون الله که میگی خودش فرموده لا یحب کل مختال فخور!!!!
   ” خدا هیچ خود بزرگ بین فخر فروشی را دوست ندارد آیه 36 سوره نساء
   این ذوق زدگی به قیمت غصه عده زیادی هست و هرچند بوی ” پایداری ” میده اما پایدار نخواهد ماند این مرد بنده و زند شما

 6. دیگه وا قعا جنا وزیر آب پاکی رو روی دست همه ریختند. نمیدونم ایشون روی مقبولیت 8 درصدی و ابقا شدن چه اسمی میگذارند. رای خود مون و خانوادمون به هدر رفت.

 7. بغضی عجیب گلویم را می فشرد.یاس ونا امیدی مانند کوه بر قلب بیمارم سنگینی میکرد.جزییات ظلمی که بناحق درحقم روا شده بود جلو چشمانم رژه میرفت.یاد نماز ودعاها ونذر ونیازهایی که امیدوارم میکرد افتاده بودم،اندوه وسکوت سراپایم را گرفته بود که خواهرم اهسته روی شانه ام زد وگفت:گریه کن،سبک می شوی.عجب پیشنهاد خوب وبجایی داد،بغضم ترکید ودلم کمی ارام گرفت.

 8. سلام خدا را شکر که در اجلاس روسای دانشگاه ها وزیر به ارزشهای استاد اطمینان پیدا کرد و جای تشکر وقدردانی از وزیر محترم دارم که منافع ملی را در انتخابش در نطر گرفت.

 9. اینم آخر عاقبت دولت تدبیر و امید
  زکی….

  این چه وضعشه آخه. مگه ما آدم نیستیم جناب وزیر؟؟؟ چرا ؟ آخه چرا به درخواستهای مکرر مردم جامه عمل نمیپوشید؟

 10. قابل توجه اون هایی که رای دادند
  بازم برید برای انتخابات مجلس به تدبیر وامید!!! رای بدید

 11. سلام
  شاید همیشه این ضرب المثل را قبول نمیکردم که “صلاح مملکت خویش را خسروان دانند” اصولا این ضرب المثل در جامعه دموکراسی جایی نداشته و ندارد و در اصل “صلاح مملکت خویش را مردمان دانند” درست است. حال:
  1- دوستانی که هم و غم خود را نا کنون گذاشتند برای تغییر خسته نباشند. کار اصلی الان این است که نگذارین از این به بعد ایشان کج نروند. البته پیگیری قانونی بودن حکم نیز مهم است چون هم بیش از دو دوره است و هم مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی را ندارد.
  2- آقای وزیر و وزارت خانه نیز تمابل به اصولگرایی دارد و بی تدبیری را تا جایی کشاندند که حتا ساعتی هم گوش به مخالفان نداند. حتا اگرهم با نقشه قبلی آقای دکتر ایمانیه، فردا استعفا بدهد هم باز هم روش و منش شما کاملا اشکال دارد. یکی طلبتان تا 2 سال دیگه هم دیگر را ببینیم.
  3- آقای دکتر ایمانیه، تبریک ما را بپذیرید. از همه روشهایی که بکار بردید و یا نبردید (نمیتونم مدیونتان شوم) بالاخره خوب جواب گرفتید.برخی اوقات خدا یا بنده خدا به انسان فرصتی میدهد که این فرصت برای شما غنیمت باید باشد. بیایید کارهایی که پیش خدا و خودتان کردید و خواسته و ناخواسته ظلمی مرتکب شدید یا حقی را ضایع کردید کاملا حق ضایع شده را برگردانید. از این فرصت استفاده کنید و کینه از دلتان بیرون بیفکنید. باشد تا خدا بیامرزد.
  4- دوستانی که برای ایشان لابی میزدند و با مخالفان صحبت میکردند و پیشنهاد پست و مقام میدادند آیا اینک هم این کار را میکنند؟ باز هم میخواهند اصلاح ذات البین کنند!! یا نه دیگر به ملک ری خود رسیدند.
  5- دوستانی که قبول پست کردند و میگفتند که کم کم میخواهند شاکله مدیریت را عوض کنند باید عرض کنیم که حالا حالاها در خدمت استاد هستید. شما هم ملک ری نیز گوارایتان باشد.
  6- صدری عزیز تا همینش مچکریم. روجیه انتقادیتونو را ادامه دهید.
  7- حرف زیاد است انشاالله تا بعد.

 12. کار مناسب و بجایی کرده وزیر چون اگه قرار بشه با سر وصدای چند نفر ویک سایت مدیری با این سابقه و توانمندی را عزل کنن فرقی بین این دولت و دولت تند روی قبلی نیست صدری جان خدا قوت ولی میدونم اینو سانسور میکنی

  1. اول چند نفر نبودند و چند هزار نفر بودند دوم حکومت دیکتاتوری که نیست که هر کی به قدرت برسه صدای اکثریت رو نشنیده بگیره

 13. اخه خوشم میاد رو دارین وباز هم نظر میدین شما که کسی بهتون اهمیت نمیده واسه خودتون نظرسنجی میکنین بیانیه میدین استاد رو زیر سئوال میخواهید ببرید برید این کاسه کوزهتون رو جمع کنید ان ا… مع الصابرین

 14. آبدارچی کجایی؟خبری ازت نیست حتما داری با دوستان برای تقسیم پست و سمت ها تو سر و کله هم میزنید!؟

 15. گمان مبر که به پایان رسید کار مغان
  هزار باده ناخورده در رگ تاک است
  تا وقتی ایمانیه رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز باشد از پای نخواهیم نشست. وزیر بهداشت با ابقای ایمانیه علاوه بر آنکه دهن کجی بزرگی به رای مردم کرد، قانون را نیز زیر پا گذاشت. باید از او به دیوان عدالت اداری شکایت کنیم. اعتراضات ما همچنان ادامه خواهد داشت. بسیار متاسفم که وزیر دولت تدبیر و امید وزارت بهداشت را جولانگاه جبهه پایداری کرده است

 16. از همین امروز کمپینی برای جمع آوری امضا از دانشجویان ، اساتید ، پرسنل دانشگاه و همکاران بخش خصوصی جهت شکایت به دیوان عدالت اداری و ابطال حکم غیر قانونی وزیر به راه افتاده.
  به زودی در این رابطه بیشتر اطلاع رسانی خواهد شد تا دوستان بتوانند آن را امضا کنند.
  اندکی صبر سحر نزدیک است….

  1. بشین بابا تو هم دلت خوشه خسته شدیم از بس دل خوش به بیانیه و “جمعی از دست اندر کاران نظام سلامت ” و از این قاقالیلیا ش دیدی که وزیر هم بدجوری پوزمون رو زد مگر اینکه یه نقشه با هماهنگی بوده باشه که ایمانیه بعدش مجبور به استعفا شده باشه دیدی خودمم دارم توهم می زنم ولمون کن بابا روانیمون کردید

   1. به قول یکی از دوستان :
    ناامیدی از ویژگی های انسانهای ضعیف است، آنقدر بایستی به بی عدالتی شورید و ظالمین را رسوا کرد که به عدالت رسید ، نه از ماندلا بیشتر زحمت کشیدیم نه ایمانیه از آن رژیم آپارتاید قوی تر

 17. ابقای ناشایست ایمانیه ریاست قانونمند اعتدالگرا، گشاده رو، مر د می وبسیار محبوب دانشگاه علوم پزشکی سیراز را به کلیه شکست خورده های انتخاباتی واعضاء جبهه پایداری تبریک عرض نموده وامید ان داریم که کما فی السابق ازنسیم دولت تدبیر وامید دانشگاه ع پ بهره مند گردد

 18. خیلی بد شد که ابقا شد، ولی ناامیدی از ویژگی های انسانهای ضعیف است، آنقدر بایستی به بی عدالتی شورید و ظالمین را رسوا کرد که به عدالت رسید ، نه از ماندلا بیشتر زحمت کشیدیم نه ایمانیه از آن رژیم آپارتاید قوی تر

 19. عرض تبریک خدمت اقای وزیر اصلاح طلب ،برادر محترمشان(اقای امیر حسین قاضی زاده )وبرادر خانم محترمشان اقای مهدی کوچک زاده(دو عضو جبهه پایداری) وسایر عزیزان این جبهه.

 20. احمدی نژاد هر کاری کرد به نام اعتدال نکرد. متاسفم برای بی تدبیری های وزیر بهداشت
  دست دکتر ملک حسینی، دکتر هاشمی، دکتر سید سعید موسوی و استاندار فارس هم درد نکنه

 21. دوستان عزیز مبارک است.
  بازی خوردن از دشمن عجیب نیست از دوستان سست اراده بازی خوردن تحملش سخت است.
  اما بیاییم یک بار برای همیشه با هزار توی کثیف سیاست خداحافظی کنیم.نمیدانم بازی خوردن های مکرر برای چه
  در شرایط حساسشان میشویم امت همیشه در صحنه و پس از تا شدن خر مراد ایشان میشویم قربانی معاملاتم پشت پرده ی آنها
  امیدمان به امانت داری رایمان بود توسط آقای رییس جمهور اما چه زود رفوزه شد در امتحان دمیدن روح امید و تدبیر در فارس.آن از فرماندارش و این هم از ایمانیه
  صد یاد احمدی نژادی که پای اعتقاداتش تا لحظه ی آخر مردو مردانه ایستاد
  روحانی محترم بدان که زیرکانه جماعت زیادی را از شما جدا کردند و زودتر ازآنچه تصور میکردند توانستند استحاله ات کنند
  دیری نمی پاید که تنها تر از آنچه تصور بفرمایید خواهید بود
  راستی سهم سرزمین کهن پارس از اعتدال و امید وتدبیرت چیست.
  کاش احمدی نژاد دوباره برگردد

  1. درود بر خاتمی عزیز، درود بر عارف با معرفت، درود و صد درود بر تمامی آزادیخواهان عاقل و هوشمند چه آزاد چه در بند

 22. بسمه تعالی
  از رای خودم به بنفش و روحانی شرمسارم امید دارم خداوند مرا ببخشد

 23. ای ول آری
  روحانی لطفا از امید صحبت نکن
  خداحافظ بنفش
  سلام بر احمدی نژادیسم امید و تدبیر

 24. واقعا برای وزیر بهداشت و دولت تدبیر و امید متاسفم . با دادن این حکم و ابقای ایمانیه ، وزیر بهداشت نشون داد که چقدر به نظر پزشکان و نخبگان و کارشناسان اهمیت میده . و چقدر بهبود وضعیت بهداشتی جامعه ، مخصوصا شرایط اسف بار بهداشتی و درمانی در استان فارس براشون اهمیت داره . تمام حرفهای این چند ماهشون هم فیلم بود تا چند صباحی ما رو سر کار بذارند . دلم برای خودم و بقیه کسانی که مثل من از شاهکارهای ایمانیه ضربه خورده اند میسوزه . امیدوارم به حق دو دست بریده آقا ابوالفضل که این آقا جواب تمام تحقیرها و توهین ها و زجرها و بدبختیهایی که ما کشیدیم رو تو همین دنیا پس بده . چون بعید میدونم به وجود اون دنیا اعتقادی داشته باشه .

 25. آقای وزیر درحکمشان بند ۶ را که توصیه به اعتدال گرایی ، تکریم و از این جور حرفها رو زدن خواسته اند که حکمشان با طنز همراه باشه. بقول مهران مدیری ” نه اصلا شوخیشم خوب نیس ” ای حرفا اصلا به دکتر ایمانیه جور نمیاد

 26. آقای روحانی آیا این شما نبودی که به قالیباف گفتی من حقوق دان هستم و سرهنگ نیستم؟
  آیا این کار دولت شما قانونی بوده؟ آیا با چنین حکم هایی به فضای سرهنگی در کشور پایان داده اید و فضایی فرهنگی ایجاد کرده اید؟

 27. باسلام.ابقای مرد خدا ودلسوز سلامت مردم واقشار آسیب پذیربرهمگان مبارک باد .

  1. دوستان سلام
   واقعیتی را بپذیریم که بر خلاف انتظار و تلاشمان به هر دلیل-از معاملات زشت پشت پرده تا اشتباه وزیر محترم یا هر دلیل دیگر-دکتر ایمانیه مجدد و خلاف قانون در دولت مدعی قانونمداری ابقا شده است .بیاییم و دیگر به جدل های بی اثر رسانه ای پایان دهیم و سامانه ی ایمانیه سنج راه اندازی کنیم و عملکرد ایشان را پایش کرده و میزان صداقت عملکردی وی در همراهی با خواست قاطبه ی مردم خواهان تغییر راهمواره در معرض سنجش و پایش قرار دهیم.
   دکتر ایمانیه بازاری عمل میکند و خط قرمز اولش ماندن به هر قیمت است نه چیز های دیگر
   بنا براین با توجه به چرخشهای مدام وی از دولت اصلاحات که خود را مصلح میدانست تا بماند و سپس تند رویهای پر رنگ ولعاب 8 سال احمدی نژاد با هدف بقا واقدامات اخیر که از سویی همه تلاشی کرد تا خود را معتدل نشان دهد و همه جور قولی که به وزیر داد تا نگهش دارند نتیجه حاصل میشود که وی مجبور است برای ماندن همه کاری بکند پس اگر پایش شود بطور عیان ، میتواند به وسیله ای برای اجرای مقاصد دولت بدل شود خصوصا اینکه شیر بی یال و کوپالی بیش از آن هیمنه ی گذشته نمانده است و بخصوص اینکه 4 خط آخر حکم وی نامبرده را خطاب قرار داده که باید خلاف باطن واقعی اش عمل کند و اجبار شده به تمکین کفتمان دولت.
   همین بخش پایش شود و مدام راستی ازمایی شود و رسانه ای . یا وی را ظرف کمتر از یک سال طی فرایندی دگردیسی کرده و از اصلاح طلب ها هم مصلح تر میشود یا نه مکنونات قلبی وی را عیان خواهد کرد و عاجز از همراهی.که البته اولی محتمل تر است به باور من، چه اینکه برای بازاریون رونق کسب و پیشه اصل است نه چیز دیگر

 28. با سلام
  این ابقا باج سیاسی به اصولگریان بود و بس
  دوستان تا اتنخابات مجلس هم چند ماهی بیش نمانده و از ان به بعد پیشرفت تدبیر و امید نمایان می شود.
  دولت تدبیر و امید کجا دولت گذشته کجا
  که همه دولت گذشته را دولت غیر قابل پیش بینی می دانستند.
  چون احمدی نژاد مثل سیل یا طوفان یا عین زلزله می ماند که همه آبادانیها را به خرابه ای تبدیل کرد….
  بیاید با یک تغییر مدیر که همه دوست داشتن انجام می گرفت در راه اعتدال وامید به دولت تدبیرمان خرده نگیریم………………
  و همگی دست همدیگر را به گرمی بفشاریم و به فکر پیشرفت و ابادانی و کمک این دولت باشیم…….
  به امید پیروزی در انتخابات اینده مجلس که کمک شایانی به همفکرانمان بخصوص دولت می توانیم انجام دهیم…
  بیاید به همدیگر امید هدیه بدهیم……………………….

  1. گلی بابا تو بازم اومدی ریش سفیدی کنی
   احمدی نژاد اینقد مرد بود که پای مرامش می ایستاد حتی اگر اون مرام بی مرامی بود..بازی با کلمات پر طمطراق بسه دیگه.ابقا باج به اصولگرایان بود برای چه؟ در مقابل چه؟
   انتصاب فرماندار باج به که بود؟
   اگر قرار باشد در تعیین وزرا باج داده شود .در نصب نیروهای دست چندم هم باج داده
   شود آنهم در ابتدای کاردولتی که با شعار امید به میدان آمده دو روز دیگر در انتصاب مدیران مدرسه هم باید باج داد.
   دوست عزیز یا ساده دل یا خوش باور یا با هدف وطراحی خاص ! انسان عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود ما که ده بار گزیده شدیم آنهم با فریب از کلمات و عبارات قشنگی که شما هم چند تاشو افاضه فرمودید.
   احمدی نژاد لا اقل در جمع همفکرانش مردانه عمل میکرد. حالم بهم میخورد از اینگونه ادبیاتها دیگر
   مگر قرار است فقط ما آتش تهیه و سیاهی لشکر حرکتهای غیر شرافتمندانه باشیم.فردی بیاید 9 سال چمبره ی قدرت بزند دهن کجی کند به اکثریت دانشگاهیان و بعد با هزار اهرم همه رنگ ماندگار شود ، به ریش دولت ته دیگ و امیو بخندد و باز ما بایستیم برای فتح قله ی مجلستان و بعد از آن باز روز از نو ابقا از نو
   راستی دوست عزیز یا جراتت کم شده یا میترسی که همرنگ معترضین شدن چند وقت قبلت رو شود که واقعی نبود.البته ما میدانست یم که واقعا با حرکت همراهی واقعی نداری .امثال شماها این ملت را نان به نرخ روزخور کردید و همیشه سر کار گذاردید تا به منافع زودگذرتان برسید.ما کسی نیستیم که دیگر از شرافتمان برای برکشیدن کسانی مایه بگذاریم که خیلی زود سرمایه ی امید ملت را به ورطه ی تاراج معاملات سیاسی ببرند
   کثیف سیاسی

 29. نباید ناامید شد دوستان! اگر قرار بود به این راحتی ها باشه دیکتاتورهای اکراین ،مصر،…خیلی راحت تر و زودتر کنار میرفتند.ایمانیه هر چند محکم تر از این دیکتاتورها به صندلیش چسبیده ولی ما هم به اندازه مردم آزادی خواه این کشورها تلاش نکردیم.قوی ترین سلاح ما امید به توان و اراده ی خودمان نه وزیر بی تدبیر بوده است که تا همین جا هم اومدیم.

 30. بوی بده بستان می اید شدید.حضرات معامله ای کردن که به زودی صداش درمیاد.
  والبته به آقای ایمانیه خوشحال نباش این تازه شروع کاره….
  من یه جوون 23ساله پیشنهاد وسوسه کننده شما رو نپذیرفتم تا حالا هم جایی ازش حرف نزده بودم ولی حالا که قیمت ادم ها رو فهمیدم خواهم گفت که چه قیمتی روی من گذاشتید و من نپذیرفتم.اونوقت اقایان ادعاشون میشه کسی هستند به همین راحتی و با این قیمتهای اندک معامله کردند.

 31. مدیر هشت درصدی
  خودت چه خوب حدس زدی
  رییس میشی دوباره
  بد بخت ملت بیچاره
  تعلیق و حکم اخراج
  تهدید و ظلم و هی باج
  ترس حقوق و مدرگ
  همه میکن بدرک
  بذار بمونه اینجا
  تا خودش بمونه رسوا
  مادر پیرم رفیق
  دعا برات بی دریغ
  شبا نذر و نیازه
  که گفتنش یه رازه
  میخاد که تو نباشی
  با این همه حواشی
  فرزند خوب و داناش
  پیشرفت کنه تو کارهاش
  امید و شادی و شوق
  از رفتند کنه ذوق
  ریس دیگه بسه وای
  چه تو قدرت میخای
  فقط برو زود زود
  هر جا که خاطرت یود….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.