حضور پر قدرت گروه بهمن در نمایشگاه خودرو شیراز/رونمایی از محصول جدید

بیوک علیمرادلو، مدیرعامل گروه بهمن شامگاه چهارشنبه ۲۲ تیر در یک کنفرانس خبری که در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه خودروهای سبک و‌ سنگین در نمایشگاه بین‌المللی شیراز برگزار شد، اعلام کرد که به زودی موتور سیکلت برقی توسط این گروه وارد سیستم حمل و نقلی کشور می‌شود.
او تصریح کرد: در ادامه عرضه اتوبوس برقی به عرصه ناوگان حمل و نقل کشور، وجود موتور سیکلت‌های برقی تحول بزرگی را در این حوزه ایجاد خواهد کرد.
علیمرادلو با بیان اینکه بدون هیچ اغراقی و اغماضی اتوبوس‌های این گروه خودروسازی یک سر و گردن بالاتر از دیگر محصولات خودروسازی رقیب قرار دارد، گفت: در حال حاضر تفاهم نامه‌ای با شهرداری تبریز برای خرید ١٠٠ اتوبوس تنظیم شده اما هنوز با شهرداری شیراز تفاهم نامه‌ای در این خصوص منعقد نشده است.
او تاکید کرد: معمولا روش فروش این اتوبوس‌ها از طریق وزارت کشور یا تفاهم نامه مستقیم با شهرداری‌هاست که خرید توسط شهرداری‌ها با تسهیل و تسریع بیشتری همراه خواهد بود.
مدیرعامل گروه بهمن با بیان اینکه در حال حاضر ٢۵ هزار نفر به صورت مستقیم در این گروه خودروسازی مشغول به فعالیت هستند، گفت: این شرکت در بخش خودروهای تجاری و سواری کیفیت بالاتر از میانگین را در دستور کار خود قرار داده است.
به گفته او؛ هدفگذاری این شرکت از امسال تا ١۴٠٢ افزایش عرضه خودرو به ۵٠ تا ۶٠ هزار دستگاه است.
مدیرعامل گروه بهمن ابراز امیدواری کرد که محصولات عرضه شده این گروه در نمایشگاه مورد استقبال شهروندان شیرازی قرار گیرد.
علیمرادلو همچنین با بیان اینکه گروه بهمن دارایی سابقه ای طولانی در بخش صنعت خودرو است و در بورس دارای سهام است، گفت: اولین محصول گروه بهمن، موتور حمل بار سه چرخ (وانت مزدا) بود.
او خاطرنشان کرد: گروه بهمن شامل متشکل از بهمن موتور، بهمن دیزل، ایران دوچرخ و …است.
مدیرعامل گروه بهمن با بیان اینکه خودروهای این گروه از ایمنی و استاندارد بالایی برخوردار هستند و بر مصرف سوخت خودروها تمرکز شده، گفت: در مجموع تلاش کرده‌ایم تا محصولاتی در شان مردم به بازار عرضه شود.
علیمرادلو تصریح کرد: قیمت معناداری بین بازار و کارخانه داریم و این یکی از چالش‌هاست که گاهی تا یک میلیارد با قیمت بازار تفاوت دارد اما ما سعی نکرده‌ایم که قیمت را منطبق با قیمت بازار کنیم.
او خاطرنشان کرد: گروه بهمن تلاش کرده تا بهترین سرویس را به مشتریان ارائه کنند که این سرویس تنها در بخش خودروهای سواری نیست که مربوط به خودروهای سنگین هم هست.
مدیرعامل گروه بهمن همچنین کرامت مشتریان را اولویت نخست این گروه ذکر و عنوان کرد: برای تحویل ماشین نیازی به صف نیست و خودرو در زمانبندی مشخص شده، به مشتریان تحویل داده می‌شود.
علیمرادلو به قیمت گذاری هم اشاره و بیان کرد: ما طبق دستورالعمل در این باره پیش می‌رویم.
او تصریح کرد: بخش خصوصی نمی‌تواند زیر قیمت تمام شده، محصولی را عرضه کند.
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.