جواد جمشیدی خبرداد: ارسال نامه سربسته مسئولین ستاد های انتخاباتی دکترروحانی به رئیس جمهور

خبر پارسی – مسئول ستاد انتخاباتی روحانی در سال  ۹۲ دراستان فارس از ارسال نامه سر بسته مسئولین ستاد های انتخاباتی دکترروحانی به رئیس جمهور خبر داد.

جواد جمشیدی با اشاره به نشست اخیر مسئولین ستاد های انتخاباتی دکتر روحانی گفت:در این نشست  حاضرین ضمن بازخوانی نقاط ضعف و قوت  عملکرد ستاد های انتخاباتی در سال ۹۲ گزارشی از حفظ ساختار این ستادها،چالش های پیش رو و… را مورد بحث و گفتگو قراردادند.

وی با پراهمیت خواندن نامه سربسته ارسالی به رئیس جمهور،از بیان محتوای این نامه پرهیز کرد گفت:دغدغه همه دوستان برنامه ریزی جهت مقابله با تخریب های انجام گرفته علیه دولت و انعکاس درست ، دقیق و تاثیرگذار عملکرد دولت یازدهم به جامعه  است.

جمشیدی  افزود: در این نشست عملکرد دولت در حوزه های مختلف مورد نقد و بررسی قرارگرفت وگزارش های ارائه شده از سوی استان های مختلف کشور در حوزه های اقتصادی،اجتماعی ،فرهنگی و سیاسی مورد به بحث و گفتگو گذاشته شد.

جمشیدی رویش دربین حامیان حسن روحانی را از نقاط قوت وی برای حضور در انتخابات سال آتی دانست و افزود:تمام سعی و تلاش ما حفط اتحاد و جلوگیری از تفرقه  در کشور و پرهیز از دوقطبی شدن جامه است.

وی تشکیل دسته بندی های کوچک سیاسی و قرار گرفتن افراد پشت این دسته بندی های سیاسی را عاملی برای ایجاد تفرقه در کشور دانست و گفت:اخلاق محوری شعار و رکن اساسی حامیان دکتر روحانی از گذشته تا کنون بوده است.

جمشیدی  در بخش دیگری از صحبت هایش تلاش دولت یازدهم برای ایجاد توسعه سیاسی در کشور را پر اهمیت دانست و افزود:توسعه سیاسی زیر بنا و پیش نیاز توسعه در کشور است.

وی میزان مشروعیت نظام واهتمام مردم به دولتمردان، مشارکت مردم از طریق نهادهای اجتماعی، سیاسی نظیر انتخابات ،افزایش اقتدار ملی به واسطه پشتوانه مردمی برای نظام و… را از مزایای توسعه سیاسی برشمرد و گفت:تجربه دوقرن تشکیل دولت ها و نظام های حاکمیتی براساس خواست و نظر مردم در دنیا، ثابت کرده است که توسعه سیاسی و افزایش نقش مردم در جامعه ضامن اقتدار ملی و رشد توسعه در سطوح مختلف بخش های گوناگون جامعه است.

این فعال سیاسی در عین حال به لزوم رعایت اخلاق  در جریان توسعه سیاسی و افزایش فعالیت احزاب تاکید کرد و افزود:در کشور ما و بر اساس آموزه های دینی و ملی ،اخلاق  که از اصول اسلامی و ملی  نشأت می گیرد یکی از محور های اساسی برای ایجاد  وفاق پایدار را در جامعه است.

1 دیدگاه برای “جواد جمشیدی خبرداد: ارسال نامه سربسته مسئولین ستاد های انتخاباتی دکترروحانی به رئیس جمهور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.