تشکیل قرارگاه جهاد تبیین در اداره کل صمت فارس

مهندس حسین پناهی، دبیر قرارگاه جهاد تبیین صنعت، معدن و تجارت فارس از تشکیل قرارگاه جهاد تبیین در اداره کل صنعت، معدن و تجارت با هدف معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارائه پیشرفت صنایع خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان فارس، مهندس حسین پناهی با بیان این مطلب افزود: قرارگاه جهاد تبیین در سازمان صنعت، معدن و تجارت تشکیل شده که اولویت نخست آن معرفی دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی بویژه صنایع متوسط و بزرگ و همچنین دستاوردهای شرکتهای فناور و دانش بنیان است.

دبیر قرارگاه جهاد تبیین صنعت، معدن و تجارت فارس با اشاره به تاکید ویژه مقام معظم رهبری در خصوص مقابله با تحریف واقعیت‌ها از طریق جهاد تبیین و این‌که حرکت تبیین خنثی‌کننده توطئه دشمنان است، گفت: یکی از عرصه‌های اولویت‌دار و مورد نظر رهبری گرانقدر انقلاب برای تبیین دستاوردها، عرصه صنعت است.

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت معدن فارس تصریح کرد: در چارچوب وظایف تعیین شده برای اقدامات عملیاتی قرارگاه جهاد تبیین، برگزاری کارگاه‌های تخصصی تببین دستاوردهای انقلاب و امید افزایی بین جوانان و نوجوانان و سرمایه گذاران، شناخت مسائل و چالش های اقتصادی، حضور بی‌واسطه در بین صنعتگران و بهره برداران معدن و گفت‌وگوی چهره‌به‌چهره و میدانی در صنایع در دستور کار است.

وی با اشاره به اهمیت موضوع به فعالین اقتصادی نسبت به رخنه‌های دشمن و امید دادن به آنان برای ایستادگی در برابر مشکلات گفت: جهاد تبیین نوعی وظیفه عمومی است و بر این اساس سازمان صنعت، معدن و تجارت دوره‌هایی را برای فعالین اقتصادی در این عرصه برنامه ریزی کرده است.

وی تأکید کرد: فعالان اقتصادی، صنعتگران و کارگران شاغل در بخش صنعت و معدن خود مهم‌ترین عناصر تبیین‌کننده دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های صنایع و معادن است.

گفتنی است پیش از این حسین پناهی طی حکمی از طرف سردار بوعلی، فرمانده ارشد سپاه فارس بعنوان دبیر قرارگاه جهادتبیبن صنعت معدن تجارت فارس منصوب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.