تجهیز مینو به خط اسنک ریچی

مراسم کلنگ زنی خط بیسکوئیت، و معرفی ۲۰ قلم کالای جدید شرکت مینو فارس با حضور مدیرعامل گروه صنعتی مینو، اعضا هیئت مدیره صنایع غذایی مینو فارس، مدیرعامل و کارکنان این شرکت برگزار شد.

علیرضا عباسیانفر؛ مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان در این مراسم گفت: امروز شاهد به نتیجه رسیدن بخشی از تلاش ها در  مجموعه مدیریتی مینو فارس هستیم که به دلیل داشتن مدیریتی لایق، دارای قدرت تصمیم گیری و ریسک پذیری بوده است.

وی با اشاره به اینکه مدیریت خوب در هر مجموعه ای امتیاز ارزشمندی محسوب می شود، عنوان کرد: همچنین مدیر باید با مجموعه های مختلف ارتباط قوی داشته باشد و با ایجاد همدلی در مجموعه کاری  بتواند به اهداف نزدیک شود و هدف ریاست صرف نباشد.

همه تلاشگران مینو در راستای خودکفایی عزت مجموعه را حفظ کردند

همچنین فرهنگ اصلاحی؛ رئیس هیات مدیره صنایع غذایی مینو فارس گفت: مجموعه مینو فارس در خط مقدم آن کارگران تولید، پرسنل، واحد کنترل کیفیت، بخش اداری  هستند که در سراسر هلدینگ مینو در راستای خودکفایی تلاش می کنند.

وی با اشاره به اینکه همه تلاشگران مینو در راستای خودکفایی عزت مجموعه را حفظ کردند، بیان کرد:تولید، فروش و بازگشت سرمایه به مجموعه از مشوق های بزرگ است و امید است حمایت ها از این اقدامات بیشتر از قبل باشد.

اصلاحی با تاکید براینکه قصد داریم این پروژه توسعه ای مینو فارس مشمول زمان نشود، عنوان کرد: تلاش داریم که این پروژه جز پروژه های کشور باشد که سر موعد به بهره برداری می‌رسد.

وی یادآور شد که برای این هدف  نیاز  به حمایت بیشتر است و بازگشت سرمایه با فروش محصولات هستیم.

اصلاحی همچنین به موضوع  توسعه فروش و کسب بازارهای جدید در حوزه محصولات شرکت مینو فارس تاکید ویژه ای کرد.

خط بیسکوئیت مینو فارس تا سال آینده تکمیل می‌شود

در ادامه محمد فرید خان صنمی ؛ مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس گفت: پروژه خط بیسکوئیت به عنوان یکی از بزرگترین پروژه خط تولید بیسکوئیت استان است که امید است ساختمان و سوله این خط تا پایان سال آینده تکمیل و اقدامات اولیه برای راه اندازی خط انجام شود.

خان صنمی خاطرنشان کرد: همچنین تمام تلاش ما این است که یا استقاده از  شیرین کننده های طبیعی مانند  قند خرما، شهد توت و انجیر استفاده شود به عنوان جایگزین شکر برای تولید بیسکوئیت در این مجموعه استفاده شود.

وی با اشاره به افتتاح خط اسنک ریچی بیان کرد: این خط جدید با بکارگیری از جدیدترین برند روز دنیا است که در سه طعم باربیکو، فلفلی و پنیری برای اولین بار در گروه صنعتی مینو تولید می شود.

مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس با اشاره به رونمایی از ۲۰  قلم کالای جدید در حوزه اسنک، مشتقات خرما، توت، انجیر و انگور و انواع سس ها، سرکه و نوشیدنی ها نیز گفت: سعی شده است در مینو فارس محصولات جدید همانند گذشته با کیفیت و بسته بندی مطلوب در سطح بازار عرضه شود و امید است تا ماه آینده با توزیع و عرضه گسترده ای از محصولات جدید در بازار همراه باشد.

خان صمنی با اشاره به سابقه گروه صنعتی مینو که محصولات آن در میان مصرف‌کنندگان از محبوبیت و درجه اعتماد بالایی برخوردار است، گفت: در حال حاضر شرکت صنایع غذایی مینو فارس، جزو معدود کارخانه‌های فعال ایران در زمینه تولید قند مایع خرما و شهد عسلی خرما بوده و به‌عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین تولیدکنندگان محصولات سلامت محور و قندهای طبیعی در کشور شناخته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.