بی اخلاقی دیگر ازحامیان ایمانیه / ساخت صفحه جعلی فیسبوک در حمایت از تشنه قدرت

خبر پارسی – سایت خبری وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شیراز(سینا) در تاریخ ۴/۹/۹۲ مطلبی با عنوان ” مخالفان و حامیان دکتر ایمانیه در فضای مجازی چه کردند” منتشر ساخته و در آن با مقایسه حامیان و مخالفان وی، مدعی شده بود صفحهی «درخواست از وزیر بهداشت برای برکناری ایمانیه» تنها به ۸۷۷ لایک رسیده ، اما صفحهای که با عنوان «حامیان دکتر ایمانیه» در فیسبوک ساخته شده هم اکنون ۱۷۷۵ لایک خورده است.
اما صفحه «حامیان دکتر ایمانیه»، صفحه ای جعلی و نشان از تلاش مذبوحانه رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای جعل حامی و ماندن در قدرت است که در ادامه به دلایل جعلی بودن این صفحه و دروغ پردازی سایت خبری وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شیراز می پردازیم.
صفحه مذکور چند روز پس از راه اندازی صفحه «درخواست از وزیر بهداشت برای برکناری ایمانیه» نیمه شب با حدود ۴۰۰ لایک شروع به کار کرد و در عرض چند ساعت به مرز ۱۰۰۰ لایک رسید که نشان از جعلی بودن این صفحه و فعالیت هکر ها دارد. چندی بعد در عرض چند ساعت صفحه مذکور تا مرز ۳ هزار لایک پیش رفت اما بعد از چند سیاعت از تعداد لایک ها کاسته شد تا به عدد کنونی ۱۷۷۵ برسد.
عکس زیر چند روز قبل از این صفحه گرفته شده است در حالی که تعداد لایک کنندگان ۱۹۴۱ نفر هستند ، سوال اینجاست اگر این صفحه واقعی است و کاربران واقعی آن را لایک نموده اند در عرض چند ساعت تعداد کثیری از لایک کنندگان کاسته می شود؟! گفتنی است جعلی بودن صفحه یکبار توسط نرم افزارهای کنترلی فیس بوک مشخص گردید و این صفحه برای چند روز بلاک گردید اما انگیزه خدمت به خلق از سوی ایمانیه با عث شد هکرهای ایجاد کننده این صفحه با تغییر در ماهیت اپلیکیشن های Auto Liker متصل به آن توانستند دوباره نرم افزارهای کنترلی فیس بوک را فریب داده و آن را فعال نمایند.

1 (1)2 (1)
همچنین در تصویر در مقابل ۱۹۴۱ لایک عبارت ۲ talking about this نوشته شده که با صفحه ای با چنین تعداد لایک کننده هم خوانی ندارد. البته چندی بعد همه مطالب این صفحه که فاقد لایک و نظر بودند ، همچنین عبارت ۲ talking about this حذف گردید تا مشخص نشود صفحه فوق ساختگی است و سایت خبری وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شیراز(سینا) اعلام کند ” صفحهای که با عنوان «حامیان دکتر ایمانیه» در فیسبوک ساخته شده با اینکه تنها یک مطلب در آن قرار گرفته هم اکنون ۱۷۷۵ لایک خورده است!”
البته این اول بار نیست که دکتر حامیان دکتر ایمانیه دست به دروغ پردازی و چنین اقدامات غیر اخلاقی می زنند. در دو ماه گذشته در سه مقطع سایت خبری وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شیراز- سینا- و دکتر ایمانیه اعلام کرده اند توسط وزیر ابقا شده اند. هر خبر جدید در مورد ابقا نشان می دهد خبر قبلی صحت نداشته و دروغ پراکنی دکتر ایمانیه و حامیانش بوده است.
آخرین خبر مبنی بر ابقای ایشان نیز به نقل قول از استاندار توسط استانداری تکذیب شد تا پروژه دروغ گویی استادی که طرفدارانش او را مرد اخلاق مدار می دانند تکمیل شده باشد.

8 دیدگاه برای “بی اخلاقی دیگر ازحامیان ایمانیه / ساخت صفحه جعلی فیسبوک در حمایت از تشنه قدرت

 1. ایمانیه از بحران عدم محبوبیت در بین دانشجو ها رنج می بره و این اقدامش در همین راستاست. همچنین برای اینکه به وزیر ثابت کنه من هواه خواه زیادی دارم نامه چند شبه تشکل رو در حمایت ازش جمع کرده. این ها 50 نفر هم نیستند. این چند تن معدود عضو بسیج در خوابگاه اسمشان هیات ابا صالح است و در دانشگاه هیات محبین اهل بیت. اون وقت 7 یا 8 نفر می شه 3 تشکل! خیلی هم دهن پر کنه….
  ابن ها همه از ترفند های ایمانیه است که به امید خدا نقشی بر آب خواهد شد…

 2. تا دیروز که ایمانیه خیلی ها رو به خاطر فیسبوک قلع و قمع می کرد حالا برام فیسبوکی شده…

 3. اخه اقای دکتر اینقد خودت تحقیر نکن.واقعن به چی داری فکر میکنی؟اگه ابقا بشی کل دانشگاه رو میخای اخراج کنی دوباره دانشجو بگیری؟؟!!!

 4. سایت محترم خبر پارسی
  من ادم سیاسی نیستم
  اصلا می ترسم از این کار ها
  اما می خوام ایمانیه بره
  من اسنادی از جعلی بودن این صفحه دارم
  ترسیدم ای میل واقعی ام رو بفرستم تا گیر ایمانیه بیفته
  چون اینترنتامون رو چک می کنه
  اگه ایمانیه عوض نشد تا هفته اینده
  واسه کمک به همه
  این اسناد و میبرم ی کافی نت و واستون می فرستم
  به چه ادرسی میل کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.