بازگشت وجوه برداشت شده از حساب پتروشیمی شیراز

روابط عمومی شرکت پتروشیمی شیراز اعلام کرد: وجوه برداشت شده از حساب این شرکت نزد بانک صادرات با پیگیری‌های انجام شده مدیرعامل این شرکت، بازگشت داده شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت پتروشیمی شیراز، در ۲۴ مهرماه امسال بدون اطلاع و هماهنگی با این شرکت، بانک صادرات ایران شعبه مستقل مرکزی یک هزار و ۶۷۵ میلیارد ریال از حساب این شرکت نزد بانک صادرات شعبه چهارراه زرگری شیراز بابت بدهی مالیاتی شرکت ملی گاز ایران به سازمان امور مالیاتی برداشت کرد.

این اقدام بانک صادرات ایران با اعتراض شرکت پتروشیمی شیراز مواجه شد و مدیرعامل این شرکت پیگیری‌های لازم را برای بازگشت وجوه برداشت شده انجام داد.

در نهایت، در ابتدای آذرماه جاری با پیگیری و تلاش مستمر مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیراز، یکهزار و ۶۷۵ میلیارد ریال وجوه برداشت شده از حساب این شرکت توسط بانک صادرات در مهرماه، در حساب‌های فی‌مابین منظور و از مطالبات شرکت گاز استان فارس کسر شد.

بنابراین گزارش، شرکت پتروشیمی شیراز بدهی خود به شرکت گاز استان فارس را بر اساس توافقات انجام شده در ابتدای امسال در قالب گشایش اعتبار اسنادی (LC) واریز خواهد کرد.

همچنین روابط عمومی این شرکت تاکید کرد: تعامل خوبی در خصوص مسائل مالی و مطالبات با شرکت گاز فارس در دوره فعلی همچون سال‌های قبل برقرار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.