انتقاد داوربین المللی کاراته از اداره ورزش و جوانان استان: آقایان فاتحه کاراته فارس را خواندند

خبر پارسی – داورآسیایی کاراته فارس با انتقاد از عملکرداداره کل ورزش و جوانان و هیات کاراته فارس گفت:ازهمان روزی که انتخاب رییس هیات کاراته استان فارس با یک کاندیدابرگزارشد،آقایان فاتحه کاراته این استان  را خواندند.

محمدجواد شلتوک کار با اشاره به عملکرد ضعیف هیات کاراته استان در یک سال گذشته گفت:منی پلی شدن فضا برای عده ای خاص در هیات کاراته باعث گردیده تا بسیاری از اعضای این خانواده بزرگ از خانه خود دور شوند و ترجیح دهندکه گوشه نشین باشند.

این داورکاراته افزود:از روز اول بسیاری از دلسوزان کاراته استان نسبت به بروز برخی ناهنجاری ها ،سوءمدیریت هاوکج سلیقگی های احتمالی در این هیات ورزشی هشدار دادنداما نه اداره کل ورزش گوش شنوایی داشت نه شخصرییس  این هیات ورزشی.وی با تاکید برعملکرد ضعیف  هیات کاراته استان افزود: دوستان  درست در زمان برداشت محصول هیاتی که آقایان سروش نیا و رضایی در راس آن بودنداز راه رسیدند و با محصول تلاش ۳-۴ سال قبل از خود ژست مدیریتی گرفتند.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش به افول سطح کیفی و کمی داوری در فارس اشاره کردو افزود:تغییر در راس کمیته داوران این هیات چیزی جز فضای ریا و نفاق برای کاراته به ارمغان نیاوردو حاصل یک دهه ی  پرورش داوران جوان ،پرانرژی وآینده داربا تخریب آنها در داخل و خارج از استان از بین رفت.

شلتوک کار افزود:وقتی که مسوول کمیته داوران هیات کاراته فارس  داوران خود را بی دانش  معرفی می کند و برای بزرگنمایی خود همه نوع برچسب به آنها می چسباند،نباید انتظارداشت که رییس کمیته داوران فدراسیون کاراته از داوران استان فارس  حمایت کند.

وی با اشاره به اعزام ۲۵ داورآسیایی به مسابقات قهرمانی آسیا در دبی افزود:جای تاسف دارد که از یک استان ۲یا چند داور به این مسابقات اعزام می شوند و از فارس هیچ داوری اعزام نمی شود.وی ادامه داد:تاسف من به این خاطر است که حداقل در یک سال گذشته هرزمان که فدراسیون کاراته اعلام کرده است برای قضاوت به مسابقات ملی اعزام شده ام اما دستان پشت پرده ی کاراته فارس نمی خواهند تا داوران فارس رشد و نمو کنند.

3 دیدگاه برای “انتقاد داوربین المللی کاراته از اداره ورزش و جوانان استان: آقایان فاتحه کاراته فارس را خواندند

  1. بازم خدا رو شکر شلتوک کار یه سایت واسه خودش زده، از صبح تا شب از خودش بنویسه.

  2. آخرش نفهمیدیم صدری و نظری هم کارمند شلتوک کار هستند یا نه. حق دارید، شلتوک کار آدم خیلی مهمیه روزنامه نگاره!!! اصلاح طلبه!!!! کاراته کاره!!!

  3. کاش از عملکرد آقای شلتوک کار در زمینه کاراته استان و پرونده هاشون و صد البته تخلفاتشون هم کار میکردید آقایون افشاگر!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.