افتتاح بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب فارس با حضور وزیر ورزش

 خبرپارسی – مدیرکل ورزش و جوانان فارس از افتتاح بزرگترین مجموعه ورزشی در جنوب فارس و با حضور مسعود سلطانی فر خبر داد.

حیدر علی کامیاب با بیان اینکه این پروژه عظیم و کم نظیر درشهرستان لامردو زمینی به مساحت ۳۰ هزار مترمربع و اعتبار ۵۰ میلیارد تومان احداث شده افزود: کلنگ احداث این مجموعه بزرگ سال ۸۷ به زمین زده شده بود اما بنا به دلایلی عملیات احداث آن تا سال ۹۶ متوقف بود.

وی ادامه داد: با اهتمام ویژه مقام عالی وزارت و استانداران وقت فارس تکمیل این پروژه در دستور کار قرار گرفت تا اینکه اکنون با حمایت های استاندار فارس پروژه عظیم ورزشی آماده بهره برداری قرار گرفته است.

دبیر شورای عالی ورزش استان با اشاره به تلاش های نماینده مردم لامرد در مجلس شورای اسلامی در راستای تکمیل این پروژه نیز گفت: مجموعه ورزشی سپهبد شهید قاسم سلیمانی  لامرد متشکل از سه سالن تخصصی، استخر و سونا و چندین فضای ورزشی استاندارد است و با افتتاح آن ظرفیت های میزبانی در رشته‌های مختلف ورزشی در جنوب فارس افزایش چشمگیری خواهد یافت.

کامیاب افزود: سالن ورزشی مجموعه ورزشی در مساحت ۳۳۶۰ متر مربع استخر و جکوزی در مساحت هزار و ۶۳۸ مترمربع، سالن تنیس روی میز در مساحت ۲۰۰ متر مربع و سالن آمادگی جسمانی و بدنسازی آن نیز در مساحتی بیش از ۱۰۰ متر مربع احداث شده است.

 وی با بیان اینکه تکمیل پروژه های کلنگ زده شده در دولت‌های قبل اولویت نخست حوزه عمرانی در اداره کل ورزش و جوانان فارس بوده است افزود: با افتتاح ورزشگاه پارسیان تعداد پروژه های به جا مانده از دولت های قبل در فارس به کمتر از ۸ مورد خواهد رسید.

کامیاب ابراز امیدواری کرد تا پایان کار دولت تدبیر و امید هیچ پروژه به جا مانده از دولت های قبل در حوزه ورزش و جوانان در استان فارس نیمه کار باقی نمانده باشد.

 قرار است پنج شنبه همین هفته با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، عنایت الله رحیمی استاندار فارس و تنی چند از مسئولان محلی رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس مجموعه بزرگ ورزشی پارسیان لامرد را افتتاح کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.