اعطای تندیس واحد برتر لبنی فارس به پگاه فارس

شرکت پگاه فارس تندیس واحد برتر لبنی فارس در بزرگترین گردهمایی فعالان صنعت غذا در جنوب کشور را دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، در همایش گرامیداشت روز جهانی ایمنی غذا که با حضور معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو، استاندار، رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی استان و سایر مسئولان ملی واستانی در مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز برگزار شد، لوح و تندس واحد برتر لبنی استان به پگاه فارس رسید.

محمد بزم آرا، مدیرعامل پگاه فارس در حاشیه این همایش گفت: پگاه همواره به‌عنوان حامی حقوق مصرف‌کنندگان، با تولید محصولات ایمن با کیفیت و سالم، در توسعه سلامتی جامعه، نقش بسزایی را ایفا کرده است.

او مهمترین شاخص‌ها در انتخاب پگاه فارس به‌عنوان واحد برتر لبنی استان را پایین بودن میزان شکایات در طول دوره بازرسی سالانه، انطباق نمونه برداری‌های انجام شده در طول دوره ی یک ساله و همکاری با سازمان غذا و دارو در زمینه تبادل اطلاعات و آموزش عنوان کرد.

بزم آرا تصریح کرد: کسب بالاترین امتیاز در ممیزی prps اداره نظارت، ارسال به موقع گزارشات نتایج آزمون محصولات و مواد اولیه به کارشناسان مربوطه، رعایت اصول ایمنی غذا و تمدید به موقع و بدون عدم انطباق iso 22000 و haccp و همکاری متقابل با علوم پزشکی استان از طریق برگزاری بازدیدهای علمی برای کارشناسان، بازرسان و دانشجویان حوزه ایمنی غذا از دیگر شاخص‌های این ارزیابی بود.

گفتنی است، در این مراسم از سید حسام حمیدی همکار پگاه فارس به‌عنوان مسئول فنی برتر استان نیز تقدیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.