استاندار فارس در ضیافت افطاری اصلاح طلبان :رقابت سیاسی ،نشاط سیاسی را به دنبال دارد+گزارش تصویری

خبر پارسی – نماینده عالی دولت تدبیر و امید در فارس غلبه بر مشکلات استان را نیاز مند خرد جمعی دانست و بر پافشاری دولت بر حقوق قانونی احزاب تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس ، دکتر سید محمد احمدی در حاشیه ضیافت افطاری که با حضور نمایندگان احزاب و فعالان سیاسی  اصلاح طلب فارس برگزار شد ،  اظهار داشت : برای همفکری و استفاده از توان نیروهای خوش فکر و صاحب تجربه احزاب و گروه های سیاسی محدودیتی قائل نیستیم و معتقدیم این دولت متعلق به تمامی گروه ها و اقشار مختلف است.

استاندار فارس گفت : باید دانست که توسعه سیاسی در کشور و تسهیل مسیر  فعالیت سیاسی احزاب با نوع نگاهی که شخص رییس‌جمهور به این حوزه دارند و در جمع استانداران نیز این موضوع را مورد توجه قرار دادند، نیاز به تلاش زیادی دارد.

وی تصریح کرد : با توجه به اینکه در آستانه ورود به دهه پنجم انقلاب هستیم، لازم است تا با اعتماد و تکیه بیشتری به مساله تحزب و کار تشکیلاتی و سازماندهی شده سیاسی در ایران و استان  نگاه کنیم.

دکتر احمدی بر پایبندی خود به وعده هایش از آغاز فعالیت به عنوان استاندار فارس و تحقق مطالبات مردم در انتخابات ریاست جمهوری و نیز ضرورت ایجاد وحدت در استان تاکید و عنوان کرد : باید شرایطی به وجود آورد تا بتوان با بهره مندی از توان نیروهای خلاق و با تجربه، استان فارس را به پیش برد.

رییس شورای برنامه ریزی و توسعه استان فارس افزود : موفقیت‌های دولت در عرصه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی تنها با حمایت همه فعالان سیاسی میسر می شود  و باید همه ما با وحدت، اتحاد و یگانگی گام‌های بلندی برای حل مشکلات استان  برداریم.

استاندار فارس تاکید کرد : معتقدم موفقیت‌های کشور،  تأمین منافع ملی و استان فارس با حضور همه تأثیرگذاران عرصه‌های مختلف و مردم در صحنه محقق خواهد شد و دولت نیز تاکنون بر این مبنا وعده داده و حرکت کرده است.

وی بیان اینکه اگر رقابت سیاسی نباشد، نشاط سیاسی و مشارکت و حضور فعال مردم از بین می‌رود و پیشرفتی حاصل نمی‌شود، گفت: جناح های سیاسی  باید بتوانند در رقابتی سالم، شور و نشاط سیاسی و امید به حل مشکلات را به جامعه عرضه کنند.

دکتر احمدی با تاکید بر اینکه مدیریت و اصلاح امور  در استان نیاز به صبر و تحمل دارد، تصریح کرد: باید همه ما آستانه صبر و تحمل خود را بالا ببریم و بدانیم که مسایل استان بدون اینکه شکیبایی خود را افزایش دهیم ، مرتفع نخواهد شد.

نماینده عالی دولت یازدهم در فارس عنوان کرد : از ابتدای شروع به فعالیت در استان سعی کرده ام  موضوعی را  بدون مشورت با صاحبنظران و گرفتن نظرات متخصصین تصمیم گیری نکنم و تا به امروز در بخش‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی هیچ تصمیمی را بدون مشورت اتخاذ نکرده ام.

استاندار فارس بر لزوم  تحقق مطالبه مردمی که در انتخابات سال گذشته شور و شوق آفریدند، تاکید کرد و افزود: من بر خواست عمومی مردم  اصرار دارم و بر اعاده آن تا جایی که قدرت و توان داریم، ایستادگی خواهیم کرد.

وی تصریح کرد :  مردم با انتخاب خود گفته اند که  تغییر و تحول می خواهند و  به نظام اعتماد دارند و این مهم در حالی رخ داد که مشکلاتی در سال‌های پیش از آن بوجود آمده بود .

رییس شورای برنامه ریزی استان فارس ضمن تشریح برخی دستاوردهای تیم مدیریتی دولت تدبیر و امید در یازده ماه گذشته  و بویژه در عرصه‌های اقتصادی و سیاسی گفت: دولت به هر آنچه که برنامه و شعار داده دست یافته است، به طوری که ما موفق شدیم در عرصه اقتصادی نرخ تورم را با وجود رشد منفی اقتصاد کنترل کنیم و اکنون به رونق و شکستن رکود می‌اندیشیم.

دکتر احمدی تیم مدیریتی دولت تدبیر و امید را وارث یک قافله شکست خورده  اقتصادی در کشور و فارس دانست اما بازگشت به شرایط آرامش را مهم ارزیابی کرد و گفت : در استان فارس برخی پروژه های روی زمین مانده مانند پتروشیمی ها ، کارخانجات فولاد ، آزاد راه شیراز – اصفهان و …. را رونق دوباره داده ایم اما راه دشوار است و  به موفقیت در سایه تدبیر ، امید داریم.

استاندار فارس در پایان خواستار افزایش جلسات هم اندیشی با احزاب و گروه ها در راستای ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات ، به منظور پیشرفت استان شد.

یادآْور می شود در این جلسه برخی از نمایندگان احزاب و گروه های اصلاح طلب استان فارس ضمن بیان دیدگاه های خود در مورد مسائل جاری استان بر حمایت همه جانبه از دولت و همراهی با مدیریت ارشد استان در مراحل مختلف تاکید کردند.

IMG-20140725-WA0025

IMG-20140725-WA0024

IMG-20140725-WA0023

IMG-20140725-WA0022

IMG-20140725-WA0021

IMG-20140725-WA0019

IMG-20140725-WA0018

IMG-20140725-WA0016

IMG-20140725-WA0015

IMG-20140725-WA0014

IMG-20140725-WA0012

5 دیدگاه برای “استاندار فارس در ضیافت افطاری اصلاح طلبان :رقابت سیاسی ،نشاط سیاسی را به دنبال دارد+گزارش تصویری

 1. اینها همه فیلم احمدیه
  احمدی قصد استفاده از نیروهای اصیل اصلاح طلب رو ندارد در ضمن بین این دوستان خبری از نمایندگان حزب کارگزاران و مردمسالاری دیده نمیشه چرایی آن بر من پوشیده است

 2. چرا از نیروهای ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شهرستانها و بخشها دعوت نکردن. این استاندار به درد اصلاح طلبان فارس نمیخوره.

 3. راستی چرا از مشفقیان که تازه اصلاح طلب شده دعوت نکردن
  آخه گناه داره تازه اصلاح طلب شده

 4. این وسط نقش ضرغام صادقی از همه پررنگ تره
  قبلا با اصولگریان و پایداری حالا با اصلاح طلبان
  خوب برای خودش و اطرافیانش از دولت و استاندار پست گرفته
  ازمشاور عشایر استاندار گرفته تا مشاوره خودش از وزیر نفت

 5. تو این وضعیت که اعضاء ستاد دکتر روحانی میخواستن کلک استاندار رو بکنند واقعا دستتون درد نکنه خوب با این جلسه به اقاى استاندار حال دادین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.