استاندار فارس خواستار شد؛ تشکیل کارگروه ویژه برای حل مشکلات آموزش و پرورش

خبرپارسی – استاندار فارس، خواستار تشکیل یک کارگروه برای حل مشکلات آموزش و پرورش در خصوص استفاده از ظرفیت‌های استانی برای حل مشکلات مالی شد.

اسماعیل تبادار عصر شنبه ۱۲ اسفند در یکصدو بیست و چهارمین جلسه‌ی شورای آموزش و پرورش فارس، از تشکیل نشدن منظم جلسات این شورا انتقاد کرد.

تبادار با تصریح اینکه مشکلات مالی مطرح شده در این جلسه باید در ماه‌های قبل مطرح و برای آن چاره‌اندیشی می‌شد، تاکید کرد که در کنار آموزش و پرورش قرار دارد و برای حل مشکلات این سازمان و معلمان تمام تلاش خود را انجام می‌دهد.

استاندار فارس اولین موضوع مد نظر خود را توجه به مسائل آموزش و پرورش دانست و گفت: اعتبارات آموزش و پرورش، ملی است، اما برای رفع مشکلات موضوع را دنبال کرده و مسائل را انتقال خواهیم داد.

تبادار گفت: باید از امکانات استانی در راستای توانمندی آموزش و پرورش استفاده‌ای مطلوب شود؛ نمی‌توان به صرف وجود مشکلات تنها نشست و ناله سرداد و به این دلیل همه‌ی کارها را تعطیل کرد؛ باید راهکاری با استفاده از ظرفیت‌های مختلف اندیشید.

استاندار فارس تاکید دارد که در مباحثی نظیر اشتغال نیز با تنگ‌ناهای اعتباری و مالی مواجهه هستیم، استفاده از ظرفیت‌های درآمد اختصاصی برای حل مسائل باید مد نظر قرار گیرد.

تبادار خواستار تشکیل یک کارگروه برای حل مشکلات آموزش و پرورش در خصوص استفاده از ظرفیت‌های استانی برای حل مشکلات مالی شد.

استاندار فارس لزوم توجه به برنامه‌ریزی مبنایی و عملیاتی برای سال آینده را یک نیاز ضروری برشمرد و تاکید کرد که در اولین جلسه‌ی شورای آموزش و پرورش استان، موضوع حل مشکل تامین نیروی انسانی مورد لزوم آموزش و پرورش فارس برای سال آینده دنبال شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.