ادعاهای جالب مشفقیان/ ماست شما ترش نیست مهندس!

خبرپارسی-داشتیم به مشکلات تیم ریشه دار برق و عقوبتی که سو مدیریت ها مسبب آن بودند عادت می کردیم اما درج مطلبی از قول روابط عمومی برق منطقه ای در جهت برائت مهندس مشفقیان در رسیدن این تیم به جایگاه فعلی در روزنامه خبر جنوب( اینجا) باعث گردید برخی نکات را به رییس برق منطقه ای فارس یادآوری کنیم:

۱-نوشته اند «اغراق نیست اگر بگوییم در همه سالها ، برق منطقه ای مهمترین حامی باشگاه برق بوده»!تعجب هم دارد.بیش از یک علامت تعجب می خواهد.« از کرامات شیخ ما این است ؛شیره را خورد و گفت شیرین است» ببخشید توقع داشتید مهمترین حامی باشگاهی که همه منافع غیر ورزشی و ورزشی برق منطقه ای و البته مدیرانش را تامین می کند ایران خودرو باشد؟ باشگاه متعلق به برق منطقه ای بوده و خنده دار است توقع داشتیم حامی آن نهاد دیگری باشد.نه قربان این حمایت اصلا اغراق نیست.

۲-نوشته اند در دوران ریاست مجمعی مشفقیان ، معاون وزیر نیرو و مدیر آبفا و مدیر امور اجتماعی استانداری عضو هیات مدیره شدند.گویا قبل از این ملانصرالدین عضو هیات مدیره بوده!بیخیال جناب مهندس! البته انگار مشغله ها باعث شده برخی مسائل را فراموش کنید و لازم است آنها را یادآوری نماییم.یادمان نرفته در دوران شما آبهشت را با لابی های سیاسی وارد باشگاه کردید و هر آنچه بر سر برق آمد از سو مدیریت های او بود.در دوران ریاست مجمعی شما بود که نارنجی پوشان به «نارنج فروشی» روی آوردند!در دوران شما مرحوم شایسته نیا آمد. یک محضر دار هم در دوران شما رییس هیات مدیره برق شیراز شد  و البته از یاد نبرده ایم که همان هایی که به حضورشان در برق افتخار کرده اید هم در دورانی حضور داشتند که برق راه سقوط را در پیش گرفت و نمی توان سهمشان را در سقوط نادیده گرفت.مصاحبه های فلاح در خصوص آقایان رئوف و اردکانی  نیاز به یادآوری دارد؟

۳-فرموده اند کسب عنوان پنجمی در سال ۸۶ در تاریخ باشگاه کم نظیر است و این مهم در دوران ریاست مجمعی مشفقیان رخ داده است! البته که آن سال تیم پنجم نشد و جدول را می توانید (اینجا) ببینید. اما انگار جنابشان نمی دانند برق سابقه قهرمانی جام حذفی و حضور در آسیا ، فینالیست شدن جام حذفی و کسب عنوان بهترین تیم شهرستانی در لیگ را هم دارد.لااقل کاش می نوشتید واگذاری غیر قانونی برق هم در دوران مدیریت مشفقیان بود. سقوط از لیگ برتر هم در دوران ایشان بود.سقوط از لیگ یک هم ایضا” و برق به یمن این مدیریت منحصر به فرد تنها تیم دنیاست که طی سه سال از صدر جدول لیگ برتر به لیگ دسته سه رسیده است.افتخارات جناب مشفقیان را کامل قید می کردید لااقل!

۴-خصوصی سازی فقط شامل برق می شد؟ قانون برنامه پنجم توسعه که در رابطه با ورزش حرفه ای است و برق در لیگ برتر نبود تا حرفه ای باشد.یادتان هست بروشور چاپ کرده بودید تا برق را به دستفروشی بفروشید؟ یادتان هست چرا مزایده واگذاری باشگاه ابطال شد؟ از کدام فرایند قانونی در واگذاری حرف می زنید. غیر قانونی بودن آن را حداقل دو بار کمانه در تلویزیون و در نامه به وزیر فریاد زده است. کدام قانون به شما اجازه داد فرد مدنظر استاندار را ذیصلاح تشخیص بدهید؟استاندار مجری قانون است ،نه قانونگذار. این را ما در تعلیمات اجتماعی پنجم ابتدایی در باب تفکیک قوا می خواندیم.شاید آموزه های دانشگاه اوکلاهاما فرق کند. کدام فرایند قانونی بوده که حالا دیوان عدالت دست بردار شما نیست؟

۵-جوری از حضانت «برق» نوشته اند گویا واقعا برایش پدری کرده اند.نه؛ شما در همه این سالها ناپدری هم نبودید.همان روزی که در نشست با معاون خدابخش(مدیرکل وقت تربیت بدنی) گفته بودید «نصب یک تیر چراغ برق از اداره باشگاه برق برایم مهمتر است» می شد میزان دلسوزی و علاقمندی شما نسبت به این باشگاه را متوجه شد.

۶-یاوری و صالحی نمک خورده و نمکدان شکسته اند؟ اسب پادشاه را یابو صدا زدن مصداق نمکدان شکستن نیست.شما برای آن که پی به میزان محبوبیت خود بابت همه فداکاری های برشمرده در جوابیه تان در قبال باشگاه برق ببرید یا سری به وبگاههای هواداری برق و کامنت های هواداران بزنید یا یک نظر سنجی روی وب سایت خودتان قرار دهید. دیدن نتیجه اش البته برای کسانی که بیماری قلبی دارند توصیه نمی شود.

۷-جناب مشفقیان؛ بیخیال! سکوت  در این شرایط بهتر از همه فرار به جلوهایی است که در برنامه دارید.ماست شما مانند همه ماست های بقال ها ترش نیست. شما بهترین رییس مجمع تاریخ باشگاه برق بوده اید؛ شما اصلا خود «ابراهیم نعمت اللهی» موسس باشگاه برق هستید.شما بیش از هرکسی به برق خدمت کرده اید.دست مریزاد.

۸-از برکات مدیریت شما همین بس که امروز باشگاه، تحت اداره کسانی است که شو مضحک خرید سهام راه آهن را راه انداخته اند در حالی که در تامین هزینه جوراب تیم مانده اند.برق ، «یوسف» هواداران و پیشکسوتان بود و هست. نابرادران آن را به چاه عداوت انداختند و بر سر بازار برده فروشی به کلافی –حتی بدون کلافی- فروختند.این روزها می گذرد و برق باز هم «عزیز» می شود و عزتش برمی گردد و روزی در محضر عدل الهی آنهایی که خود را منزه از هر قصوری می دانند باید پاسخگوی خیانت هایشان باشند.روزی که قحطی «معرفت» باشد می شود از کنعان قحطی زده به سرزمین معرفت برقی های اصیل پناه برد و خود را از قحطی رهانید.می شود سکوت کرد، می شود ژست آدم های طلبکار را به خود نگرفت، می شود پوزش طلبید و عذر خواست. این ها چیزی از کسی کم نمی کند.

۹-میزان، رای مردم است؛ آقای مشفقیان موافقید؟

6 دیدگاه برای “ادعاهای جالب مشفقیان/ ماست شما ترش نیست مهندس!

 1. جناب آقای مهندس مشفقیان
  آیا به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) که می فرمایند :میزان، رای مردم است؛
  اصولا اعتقاد دارید
  لطفا پاسخ دهید و بفرمایید مطابق فرمایش حضرت آقا (مدظله عالی )شما رای مردم را حق الناس می دانید
  لطفا پاسخ دهید

  آقای مشفقیان موافقید؟

  در ضمن موضوع ازبین رفتن کابل 66 کیلو ولت فی مابین پست 66 گلستان به 66 مجتمع خلیج فارس آیا صحت دارد و یا اینکه مثل موضوع کابل 66 فی مابین 400 شیراز (ملک مکان) به پست 66 امیرکبیر دروغ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بیش نیت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  پاسخ دهید
  در سالی که رهبر انقلاب بر موضوعات اقتصادی تاکید دارند عدم جوابگویی به منزله عدم توجه به فرمایشات مقام عظمای ولایت و رهبر عظیم الشان جهان تشیع حضرت آیت الله خامنه ای (مدظلله عالی ) برداشت خواهد شد و لذا از دستگاه های نظارتی که تقاضای رسیدگی و برخورد با مجرمین احتمالی و مفسدین اقتصادی احتمالی و… میرود البته همیشه مطابق شرع مقدس اسلام و اصول حاکم بر دستگاه های نظارتی اصل بر براعت خواهد بود
  امیدوارم که رو سفید باشید

  رهرویم با ولایت تا شهادت

 2. دیدار رئیس و مسئولان قوه قضائیه (1393/04/01)

  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با رئیس و مسئولان عالی دستگاه قضائی و همچنین رؤسای کل دادگستری‌ها و دادستانهای مراکز استانها، ضمن بیان شش اولویت اصلی برای دوره جدید 5 ساله ریاست آیت الله آملی لاریجانی در قوه قضائیه، همکاری و همدلی و یکصدائی رؤسای سه قوه در مسائل کلان و مصالح عمومی کشور را بسیار ضروری و مهم برشمردند,……………….

  حضرت آیت الله خامنه ای دومین اولویت اصلی دستگاه قضائی را «نظارت بر عملکردها اعم از عملکرد قضات و عملکرد مدیران» برشمردند و خاطر نشان کردند: این نظارت ها باید بگونه ای جدی و گسترده باشند که اشکالات و شکایات از برخی عملکردها، به پایین ترین سطح ممکن برسد.
  ایشان به موضوع «لزوم عدم تأخیر در اجرای احکام» بعنوان سومین اولویت اشاره کردند و افزودند: برخی تأخیرهای طولانی در اجرای احکام، معلول برخی نقیصه ها است که باید شناسایی و برطرف شوند.

 3. مشفقیان و کمانه ازمسببان اصلی وضعیت امروز تیم برق هستند فقط مشفقیان را مقصر ندانید بی درایتی مدیر کل ورزش و جوانان که اکثر کارشناسان و دوستداران تیم برق به ان اذعان دارند علت اصلی میباشد فقط کافی است نگاهی به صحبتهای وی در دوران استانداری صادق عابدین و دکتر احمدی در خصوص تیم برق بیاندازید تا دوروئی و رنگ عوض کردن جناب مدیر را ببینید.!!!!!!

 4. درود جناب سردبیر، شما نوشته اید ولی ظاهرا مسئولین استان توجه به موضوع ندارند ای کاش چند رسانه مردمی دیگر در استان فارس وجود داشت و حقایق را چون شما اعلام مینمود به هرجهت از زحمات شما و همکارانتان تشکر مینمائیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.