اجرای پویش ملی وصال یار در بهزیستی فارس

مدیر کل بهزیستی فارس از اجرای طرح ملی پویش وصال یار به نیت تامین کمک هزینه جهیزیه مددجویان بهزیستی خبر داد.

محمدرضا هوشیار اظهار داشت: طرح ملی پویش «وصال یار» همزمان با سراسر کشور با هدف تأمین جهیزیه و تسهیل ازدواج مددجویان و توانخواهان تحت پوشش بهزیستی استان اجرا می‌شود.

او در ادامه با بیان این که بیش از یک هزار مددجو در استان فارس پشت نوبت دریافت جهزیه قرار دارند تصریح کرد: اجرای این پویش از میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) آغاز شده و تا میلاد مبارک حضرت قائم (عج) نیز ادامه دارد.

هوشیار با تاکید براینکه خیرین استان از ۱۳ دی‌ماه تا ۱۶ اسفندماه امسال فرصت دارند نسبت به شرکت در این پویش ملی اقدام کنند، گفت: خیرین می‌توانند با مراجعه حضوری به ادارات بهزیستی در سطح استان و شهرستان‌ها نسبت به تحویل اقلام نو جهت تامین جهیزیه مددجویان بهزیستی اقدام کنند و مقرر است حمایت‌های جذب شده در هر شهرستان با اولویت گروه‌های هدف همان شهرستان توزیع شود.

مدیر کل بهزیستی فارس در پایان شماره حساب ۴۱۵۸۰۳۴۵۴۱۶۲۲۰۹۹  و شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۶۰۱۸۹۵۶ جهت واریز نقدی اعلام کرد و گفت: کمک‌های هم استانی‌های نیک اندیش حتی با مبالغ اندک نیز قطعا زمینه‌ی تامین وسایل و شروع زندگی زوج‌های جوان تحت حمایت بهزیستی فارس را فراهم خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.