خانه » سیاسی » آرامش شهر را به هم می زنند،دانشجویان را تحریک!

آرامش شهر را به هم می زنند،دانشجویان را تحریک!

پیوند ثابت https://khabarparsi.ir/?p=6856

خبر پارسی- سایت شیرازه وابسته به جریان اصولگرایی استان فارس با انتشار خبری مدعی شد دانشجویان مقابل استانداری فارس تجمع کرده اند.

در متن خبر شیرازه که ساعاتی قبل روی خروجی این سایت منتشر شد، آمده است:
مراسم روز دانشجو با حضور هادی غفاری یکی از فتنه‌گران افراطی سال ۸۸ در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار گردید. وی در این مراسم که از سوی انجمن اسلامی این دانشگاه برگزار شد، در اظهاراتی اقدام به توهین علیه نظام و حمایت از سران فتنه نمود. در حال حاضر تعدادی از دانشجویان در اعتراض به سخنرانی وی، ضمن تجمع مقابل استانداری، شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه سر می‌دهند.
اهانت هادی غفاری در فتنه ۸۸ به رهبر معظم انقلاب
هادی غفاری که متاسفانه ملبس به لباس مقدس روحانی است، با اظهاراتی سخیف در فتنه ۸۸ نظام و رهبر معظم انقلاب را در مزان اتهام قرار داده و سوژه بیگانگان فرصت طلب برای بهره برداری های مغرضانه شده بود.
هادی غفاری، رئیس موسسه الهادی که از حامیان کورکورانه و سرسخت مهدی کروبی است، در مراسمی که خود شیخ مهدی کروبی نیز حضور داشت، اقدام به هتاکی علیه رهبر انقلاب کرد.
وی در اظهارات مضحک مدعی شد که پیروزی دکتر احمدی نژاد در انتخابات باعث تخریب جایگاه روحانیت و رهبری شده است.
غفاری در این مراسم خطاب به کروبی میگوید: جناب آقای کروبی، من مسئول حرفهای خودم، خودم هستم. از همین جا هم حاضر هستم هر سلولی بروم. من بدنم با سلول آشناست.
جالب آنکه در این مراسم کذایی کروبی و اطرافیان نه تنها هیچ اعتراضی به غفاری نکردند بلکه با سکوت مهر تاییدی بر اظهارات سخیف وی زده اند.

IMG-20141207-WA0027

2 دیدگاه

  1. مرتضی شکری

    گاگول، خبرگزاری ها رو هم ببین. فارس و تسنیم هم زدن. آب رو بریز اونجایی که میسوزه نه این که هر مزخرفی به ذهنت رسید، سریع تیتر یک سایتت کنی. گاگول!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme