خانه » اجتماعی » ۱۲ ماه ، ۱۲ جلسه ، ۱۲ خبرنگار و تمام این ها لبالب از عشق /سیروس رومی:روزنامه نگار در زوم فکری خلاقانه است

۱۲ ماه ، ۱۲ جلسه ، ۱۲ خبرنگار و تمام این ها لبالب از عشق /سیروس رومی:روزنامه نگار در زوم فکری خلاقانه است

پیوند ثابت http://khabarparsi.ir/?p=11542

خبر پارسی – سیروس رومی – نشست های روزنامه نگار در زوم یک رویداد فرهنگی متکی بر عواملی است تا بتواند با بهره گیری از آنها استمرار یافته و تاثیر گذار باشد .

پا گرفتن ” خبرنگار در زوم ” با توجه به نیاز حوزه ی رسانه ای به نقد،  فکری خلاقانه است .تفکری که گستره ی اطلاع رسانی را به وسیله ی اهالی مطبوعات به چالش می کشاند . این نوع برخورد هم فضای رسانه ای را حساس و پهنه ی جامعه را نقد پذیر می کند و هم به توسعه ی کار خبری عمق می بخشد .
بی شک کورش کمالی سروستانی با اشراف به جامعه ؛ نیازها ، درک متقابل رسانه و مخاطب مهم ترین کارش انتخاب ” فرزاد صدری ” بود . تنها کسی که می توانست در چنین رزمگاهی فرهنگی، موفق عمل کند .
کمالی حد و حدود و توانایی های هر کس را می داند و بر اساس آن فضای  حرکت های خلاقانه هموار کرده و با پشتیبانی از آن ، برنامه را رو به جلو هدایت می کند . حضور او در تمامی جلسه ها نشانه حمایت از خبرنگار در زوم است و استمرار جلسات .
خیلی قاطع می گویم که جز فرزاد صدری کسی نمی توانست نیات و سیاست های کمالی را جامه عمل بپوشاند . چرا ؟ چون صدری دارای خصایص و ویژگی هایی است که کمتر کسی دارد .او خبر نگاری شش دانگ ، شجاع ونترس است. نان را به نرخ روز نمی خورد .زندگی اش یعنی خبر و رسانه و به کسی باج نمی دهد و البته در کنار تمام داشته های مثبت ، زود عصبانی می شود و به اندیشه ها و برداشت های خود تعصب می ورزد !
معلوم است که کمالی سروستانی مدیری بر گرفته از سال ها خدمت در پست های گوناگون فرهنگی و هنری به فلزی ۲۴ عیار تبدیل شده و در کنار او تمامی تجربه ها و خلاقیت های خستگی ناپذیر صدری است که این دو در این برنامه یکدیگر را کامل می کنند و برنامه را موفق .
امروز به یک سالگی ” خبرنگار در زوم ” رسیدیم . ۱۲ ماه ، ۱۲ جلسه ، ۱۲ خبرنگار و شاید ۱۲۰ منتقد و حدود ۲۴۰ ساعت کار و تمام این ها لبالب از عشق .
شاد باش هایم تنها هدیه ای است به کمالی ، صدری و همه ی خبرنگارانی که شجاعت رو در رویی با منتقدان  را داشتند و منتقدانی که بدون حب بغض مسایل را مطرح کردند .
پیشاپیش روز خبرنگار را به تمام دست اندر کاران رسانه ها تبریک میگویم .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme