خانه » انتخاب سردبیر » پسر باکری مصاحبه مادرش را تکذیب کرد

پسر باکری مصاحبه مادرش را تکذیب کرد

پیوند ثابت http://khabarparsi.ir/?p=2190

یکی از سایت‌ها گفت و گویی از فاطمه امیرانی، همسر شهید حمید باکری، منتشر کرده است که در آن آمده: “دشمنان نظام در سال ۸۸ به بهانه تقلب به کف خیابانها ریختند و با توهین به امام و مقدسات و آرمانهای انقلاب طرف بازنده نیز به بهانههای واهی راه را برای دشمنان خارجی هموار کردند.”

به گزارش ایسنا، چهره نیوز در ادامه نوشت: او در بخش دیگری از این گفت و گوی ساختگی گفته است: “امیدواریم در آستانه این حماسه ملی آقایان موسوی و کروبی نیز دست آشتی به سوی ملت دراز کنند و با تعدیل مواضع خود به دامن ملت بازگردند.”

اما در مورد این مصاحبه ساختگی، احسان باکری، فرزند شهید حمید باکری، به خبرنگار چهره نیوز، می گوید: این گفتگو را بنده به صراحت تکذیب می کنم چرا که در گفت و گویی که با مادرم داشتم، ایشان به صراحت انجام چنین مصاحبه‌ای را تکذیب کرده‌اند.

فرزند شهید حمید باکری تاکید می‌کند: مادرم خیلی وقت است که با هیچ رسانه‌ای گفتگویی نداشته است.

1 دیدگاه

  1. درود بر شهید باکری و دیگر شهیدان پرافتخار ایران و اسلام. اگر از راه آنها و منش آن عزیزان چیزی یاد نگرفته ایم حداقل جلو فساد را بگیریم و مردم را در تضاد با اسلام عزیز قرار ندهیم.
    قانون اساسی را نه به دلخواه بلکه به واقع عمل کنیم و اگر افرادی از نظر ما اشتباهی مرتکب شده اند را در دادگاه عادله محاکمه کنیم و به آنها حق دفاع و داشتن وکیل بدهیم. اگر از منافع خودمان کمی گذشت کنیم می بینیم که عادل بودن زیاد مشکل نیست.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme