خانه » اخبار ویژه » اعلام حمایت سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی شاخه فارس از انتخاب استاندار جدید

اعلام حمایت سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی شاخه فارس از انتخاب استاندار جدید

پیوند ثابت http://khabarparsi.ir/?p=8401

خبر پارسی – سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی شاخه فارس با حمایت از استاندار جدید فارس در بیانیه ای خطاب به وی اعلام کرد: انتصاب جناب‌عالی را به سمت استاندار فارس، خالصانه و صمیمانه تبریک و تهنیت گفته، حمایت قاطع و مؤکد خویش از اجرا و پیاده‌سازی شعارها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید در این استان پهناور را به دست توانمند شما اعلام می‌دارد.
متن کامل بیانیه این سازمان در ادامه می آید:
استاندار محترم استان فارس
جناب آقای مهندس سید محمد علی افشانی
با سلام و عرض احترام
مشارکت گسترده‌ی مردم شریف این مرز و بوم در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ و باور آنان به تأثیرگذاری در تغییر سرنوشت خویش و رأیشان به شعارهای برخاسته از عقلانیت، پیروزی خجسته‌ی دولت تدبیر و امید را رقم زد. مشاهده‌ی دست‌آوردهای این دولت در دوسال گذشته، قاطبه‌ی ملت را به درستیِ رأی خویش بیش‌ازپیش مطمئن ساخته است. در این مدتِ کوتاه، دولت منتخب با تلاش‌های خویش در بازگرداندن سیاست‌ها به مجرای عقلانیت، اتخاذ شیوه‌های مبتنی بر علم در اداره‌ی کشور و به‌کارگیری افرادی در رأس و بدنه‌ی دولت که در آنان صفت «شیفتگی خدمت» بر «تشنگی قدرت» غلبه دارد، دست‌آوردهای بزرگی را برای کشور و ملت صبور و بزرگوار ایران به دنبال داشته است. دولت معزّزِ منتخب، با درایتی ستودنی، جمیع توان خویش را به حلّ و فصلِ حیاتی‌ترین و اولویت‌دارترین مسائل کشور که همانا «اقتصاد»، «سیاست خارجی» و «حوزه سلامت و محیط زیست» بوده، مصروف نموده است و بحمدالله با عنایت خداوند سبحان و حمایت قاطع مقام معظم رهبری و پشتیبانی بی‌دریغ ملت صبورمان، تلاش‌هایش تاکنون نتایجی شیرین و حتی فراتر از انتظار را برای کشور و ملت خداجوی این دیار به دنبال داشته است.
اکنون جا دارد دولت منتخب برای حصول رشد متوازن در کشور، به دیگر وجوه توسعه ازجمله سیاست داخلی، فرهنگ، جامعه و محیط زیست نیز بیش‌ازپیش توجه کند و به مدد بازوان سیاست‌گذار و اجرایی خود، به آن‌ها اولویت بخشد. در این میان، قطعاً استانداران منتخب، به‌عنوان بالاترین مقامات اجرایی و نمایندگان دولت در استان‌ها پرچم‌دار این وظیفه‌ی خطیرند.
«سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی» به‌عنوان یکی از احزاب با سابقه‌ی کشور که منشِ «اصلاح » و روش «اعتدال» را الگوی خود ساخته و در انتخابات پیشینِ ریاست جمهوری از حامیان قاطع جناب آقای دکتر روحانی بوده است، انتصاب جناب‌عالی را به سمت استاندار فارس، خالصانه و صمیمانه تبریک و تهنیت گفته، حمایت قاطع و مؤکد خویش از اجرا و پیاده‌سازی شعارها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید در این استان پهناور را به دست توانمند شما اعلام می‌دارد. استان فارس از حیث وسعت، جمعیت و ظرفیت‌های توسعه‌ای، از بزرگ‌ترین و مهم ترین استان‌های کشور به شمار است و ما اطمینان داریم حضرت‌عالی با سابقه‌ی روشن و تعهد و تخصصی که از آن بهره‌مندید، با نگاهی همه‌جانبه‌نگر و عاری از شائبه‌های بخشی‌نگری و قوم‌گرایی، سکان هدایت آن را به دست خواهید گرفت.
امید داریم در سال «همدلی و همزبانی» بتوانید با اتکاء به تجارب پیشین خویش و به مدد الهی و بهره‌گیری از نیروهای مستعد و جلب مشارکت سیاسی و مدنی احزاب و تشکل‌های مردم‌نهاد، توفیق یابید که موانع و کاستی‌های موجود استان را مرتفع و اعتلا و توسعه آن را در کارنامه‌ی خود ثبت کنید. إن تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme