خانه » اخبار ویژه » استاندار فارس تاکید کرد؛ لزوم حفظ و صیانت از جایگاه برجسته دانشگاه علوم پزشکی شیراز

استاندار فارس تاکید کرد؛ لزوم حفظ و صیانت از جایگاه برجسته دانشگاه علوم پزشکی شیراز

پیوند ثابت http://khabarparsi.ir/?p=15016

خبرپارسی – استاندار فارس با تاکید بر اینکه دانشگاه علوم پزشکی شیراز از گذشته رتبه شاخصی در کشور داشته است، از مدیران و اساتید این دانشگاه خواست در حفظ و صیانت از این جایگاه برتر بیش از پیش کوشا باشند.

اسماعیل تبادار امروز یکشنبه ۲۶ فروردین در دیدار با مدیران  دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با تاکید بر اینکه دانشگاه علوم پزشکی شیراز از گذشته  رتبه شاخصی در کشور داشته است، از مدیران و اساتید این دانشگاه خواست در حفظ و صیانت از این جایگاه برتر بیش از پیش کوشا باشند.
استاندار فارس با بیان اینکه جایگاه کنونی دانشگاه علوم پزشکی شیراز مرهون زحمات و تلاش های گذشتگان است راه پاسداشت از این تلاش ها و زحمات را تربیت نیروهای شایسته و توانمند و توجه به توسعه زیر ساخت ها دانست و خاطر نشان کرد: در مسیر پیشرفت توقف معنا ندارد.
وی همچنین توجه به تاسیس و تقویت شرکت های دانش بنیان در همه بخش ها از جمله حوزه های مرتبط با پزشکی را از ضرورت های دنیای امروز برشمرد.
نماینده دولت در فارس با اشاره به اینکه توریسم سلامت از ظرفیت های مطرح در استان است، برخورداری از این ظرفیت را نتیجه تلاش های انجام شده در دانشگاه علوم پزشکی دانست و گفت: بهره مندی از توریسم سلامت با تقویت زیرساخت ها تحقق بیشتری می یابد.
او همچنین از مدیران و استادان دانشگاه علوم پزشکی شیراز خواست، ارتباط موثر علمی و پژوهشی این دانشگاه در سطح بین الملل را گسترش داده و زمینه بهره وری بیشتر و کارایی و خدمت رسانی گسترده تر در حوزه پزشکی را فراهم کنند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme