خانه » اخبار ویژه » آب پاکی استاندار به روی جنجال رسانه ای اصولگریان: بهزاد مریدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس است/ کنایه دکتر احمدی به برخی: دل کندن از میز و مسئولیت برای مومن هم سخت است!

آب پاکی استاندار به روی جنجال رسانه ای اصولگریان: بهزاد مریدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس است/ کنایه دکتر احمدی به برخی: دل کندن از میز و مسئولیت برای مومن هم سخت است!

پیوند ثابت http://khabarparsi.ir/?p=6227

خبر پارسی – در حالی که برخی سایت های اصولگرای استان، تغییر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس را که خبرگزاری رسمی دولت اعلام کرده بود کذب دانستند و بهزاد مریدی را مدیر کل خودخوانده ارشاد فارس لقب دادند،صبح امروز استاندار فارس با قاطعیت حرف آخر را زد و اعلام کرد: از نظر من بهزاد مدیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس است و ابلاغ ایشان هم صادر شده.

به گزارش خبر پارسی این سایت اصولگرا سعی کرده بود نماینده ولی فقیه در استان فارس را مقابل استاندار قرار دهد و اینگونه القا کند که گزینه مورد نظر دولت گزینه امام جمعه شیراز نیست اما حضرت آیت الله ایمانی با هوشمندی پاسخ داده بود: من در عزل و نصب ها دخالت ندارم .

جسارت این سایت بدانجا رسید که مدیر کل مد نظر دولت برای فرهنگ و ارشاد اسلامی را نوعی خلیفه خود خوانده تلقی کرد و مدیر کلی یک دستگاه دولتی را به رهبری جامعه اسلامی تشبیه کرد،مثالی که اگر خبر پارسی مطرح کرده بود،برخی بلافاصله جلسه اضطراری برگزار می کردند و مجوز تجمع علیه تنها سایت حامی دولت می گرفتند!

بد اخلاقی این سایت اصولگرا فقط به این موارد ختم نمی شود بلکه اطلاع رسانی سریع را که جزو وظایف ذاتی رسانه است کودتای فرهنگی نامیدند!!

جالب اینکه چند سطر بعد تغییر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس را اقدامی سیاسی برای کنار گذاشتن رقیب از سوی نماینده لارستان تلقی کردند و نوشتند شایسته لاری جای شایسته سالاری!

تمامیت خواهان در گفت و گو با برخی نمایندگان و احزاب همسو هیچ نقشی را برای وزیر و استاندار جهت انتخاب مدیر کل فرهنگ قائل نشدند و می خواستند این گونه القا کنند که مدیر کل فرهنگ و ارشاد را امام جمعه شیراز ،نمایندگان مردم در خانه ملت و احزاب همسو باید تعیین کنند که البته آیت الله ایمانی با هوشمندی اعلام کرد: من در عزل و نصب ها دخالت ندارم .

یکی از نمایندگان اما انتخاب مدیر کل فرهنگ توسط وزارتخانه را تهمت به مردم دانسته بود!سخن عجیبی که از یک نماینده بسیار بعید بود!

در هر حال سخنان امروز استاندار فارس آب پاکی به روی همه مخالفین ریخت و به صراحت اعلام کرد: از نظر من بهزاد مدیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس است و ابلاغ ایشان هم صادر شده و من غیر از ایشان کسی را به‌عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی نخواهم پذیرفت.

احمدی با بیان اینکه در انتخاب مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با نماینده ولی فقیه در استان رایزنی و مشورت کرده است، خاطرنشان کرد: بعضی ممکن است بخواهند جلوی این حکم را بگیرند اما از نظر بنده مدیرکل جدید هفته آینده رسما معرفی خواهد شد.

استاندار فارس سپس در جمله ای کنایه آمیز به برخی گفته است:البته دل کندن از میز و مسئولیت حتی برای مومن هم سخت است چه رسد برای امثال من که مومن هم محسوب نمی‌شوم!

8 دیدگاه

 1. سلام
  خبر پارسی چند می گیرید تا گریه کنید؟!! آیا جنگ قدرت است یا شایسته سالاری است یا احیانا لاری سالاری؟ من از کارنامه همتی دفاع نمیکنم ولی این نوع برخورد ، (هنوز مدیر پشت میزش نشسته) کار ناشایست و نا زیبایی است.

  • ما برخورد نکردیم اولین بار است خبر پارسی از مریدی می تویسد آن هم وقتی استاندار دفاع کرد – کار خودتان غلط بود که تمامیت خواه بودید در حمله تان با مریدی هنوز نیانده حمله ور شده اید

 2. فرهنگ دوست

  موافقم خبر پارسی ضمن اینکه مریدی هیچ وقت علیرغم که میدونسته حکم امضا شده نگفت مدیرم مصاحبه هم به عنوان محقق کرده روزنامه ها خودشون از وزارتخونه پرسیدن.بداخلاقی اصول گرایان تمامیت خواه بر کسی پوشیده نیست.

 3. علیرضا صمدی

  عجب
  به نظرم سایت های اصولگرا آب رو بریزن اونجایی که رییس جمهور قبلی معتقد بود باید ریختت

 4. همون اشکالی که شماها به قبلیها میگرفتید که یهو بدون اطلاع یک مدیر میفهمد دیگر مدیر نیست.
  خوب بود تشریفات لازم انجام بشه.
  بالاخره اگه استاندار زورش نرسه یک مدیرش رو عوض کنه که وای به حال استان
  اگر هم زورش برسه و اینجوری عوض کنه که بازم وای به حال استان!!!

 5. بالاخره مدیرکل ارشاد عوض شد و خیلیا دارن میسوزن.منتظرین مدیرکل ورزش و راه و برق هم عوض بشن.للاقل خودشون دست استاندار عزیز رو باز بذارن

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme