واکنش تعدادی از کارکنان جمعیت هلال احمر استان فارس به نامه درج شده در خبر پارسی / مقام ومنزلت والای معلمی را خدشه دار نکنید/معلم یاد شده ده سال سابقه حضور موثر و موفق در هلال احمر دارد

خبر پارسی – جمعی از کارکنان جمعیت هلال احمر استان فارس در پاسخ به نامه فعالین حوزه سلامت،یادداشتی را به خبر پارسی ارسال کرده و از ما خواسته اند جهت تنویر افکار عمومی و آرام شدن جو ملتهب هلال احمر فارس که بعد از نامه منتشر شده فعالان حوزه سلامت ایجاد شد نسبت به انتشار آن اقدام نمائیم/

خبر پارسی با احترام به سلیقه های متفاوت در جامعه و بویژه جمعیت هلال احمر استان فارس،نامه این نعداد از کارکنان را که اسامی آنها نزد خبر پارسی محفوظ است منتشر می کند و انتظار دارد کارکنان محترم این سازمان در سایه وفاق و همدلی،خارج از مباحث سیاسی به وظیفه ذاتی خود که امداد رسانی به آحاد جامعه است عمل کنند.

در متن نامه این تعداد از کارمندان آمده است:

مدیرمسئول محترم سایت خبر پارسی

سلام علیکم

نظر به درج مطلبی با عنوان نامه نگران کننده فعالین حوزه سلامت فارس به جناب آقای دکتر فرهادی  که در تاریخ ۲۶/۳/۹۳ در آن پایگاه خبری منتشر گردید امضاکنندگان ذیل جمعی از کارکنان جمعیت هلال احمر استان فارس تقاضا داریم با توجه به مسائل طرح شده که ضمن تشویش اذهان عمومی موجب بی حرمتی به چند نفر از مسئولین نیز گردید و به موجب  ماده ۶ قانون مطبوعات نسبت به درج این نامه در آن سایت محترم اقدام فرمائید.هرچند روزنامه خبر جنوب نیز عین مطلب فوق الاشاره در صفحه ۴۶ تاریخ ۲۷/۳/۹۳ انعکاس داد امیدواریم حسن درایت مدیرمسئول محترم خبر پارسی موجب تنویر افکار عمومی گردد.

در آن نامه به معرفی یکی از مدیران با سابقه جمعیت به عنوان گزینه پیشنهادی مدیرعاملی هلال احمر فارس انتقاد گردیده و به یکی از نمایندگان خدوم و موفق استان فارس در مجلس شورای اسلامی نیز به نوعی جفا گردید.

لذا ما جمعی از پرسنل جمعیت هلال احمر استان فارس با توجه به احساس تکلیف در ارائه پاسخ منصفانه که انسانیت و بی غرضی و بی طرفی را از اصول مزین شده بر تارک سازمان مردم نهاد و عام المنفعه هلال احمر می بینیم،توضیحات مشروح ذیل را به استحضار می رسانیم و اعتقاد داریم که این جز انجام وظیفه انسانی و دینی نخواهد بود چرا که امام صادق علیه السلام می فرمایند:

کسی که به منظور عیب جویی و ریختن آبروی مومن و اینکه او را از نظر مردم بیندازد سخنی را نقل کند خدواند او را از ولایتش بیرون کرده و به سوی شیطان می فرستد ولی شیطان هم او را نمی پذیرد.

آری سخن از آبروی مومن است که پیامبر گرامی اسلام (ص) حرمت آن رات از حرمت خانه خدا بالاتر می داند.

در آن نامه یکی از نمایندگان محترم شیراز را مخالف دولت یاد کرده اند در حالی که ایشان همواره برای کمک به دولت تدبیر و امید اظهار آمادگی کرده اند و از آغاز دولت یازدهم هیچ موضع مخالفی نداشته اند و حتی در خصوص رای اعتماد به کابینه و یا بررسی بودجه بسیار کمک کرده اند و اگر هم تذکری صورت گرفته باشد انجام دادن رسالت سنگین نمایندگی است و نه مخالفت و مقابله با دولت .

ایشان را متهم به تحت فشار قراردادن رئیس جمعیت هلال احمر کرده اند تا مدیری به تعبیر ایشان ضعیف را در استان فارس منصوب نماید.لذا چگونه می توان پذیرفت که نماینده یی که در سوابق مدیریتی خود معاون پارلمانی هلال احمر کشور را دارند و اکنون به شایستگی عضو شورای عالی هلال احمر نیز هستند و بهتر از بسیاری دیگر بر ساختار و ماموریت های هلال احمر اشراف دارند قصد تحمیل مدیری ناتوان را در هلال احمر استان پهناور فارس داشته باشند؟

کما اینکه دکتر محمد فرهادی رئیس محترم جمعیت هلال احمر کشور که در دو مقطع به عنوان وزیر آموزش عالی و وزیر بهداشت و درمان کشور خدمات بسیار ارزنده ایی را به میهن اسلامی ارائه کرده اند و با کوله باری از تجربه به هلال احمر آمده اند قطعا به انتخاب مدیران استانی حساسیت و دقت نظر لازم را دارند و تصمیمات خود را با تجمیع آرا و نظرات مسئولین استانی و کشوری و مجمع محترم نمایندگان استان انجام خواهند داد.

لذا بر ماست که به هرگونه انتخاب ایشان احترام گذاریم و مسیر را برای خدمتگزاران صدیق نظام هموار و مهیا سازیم.

 نماینده محترم اشاره شده در نامه فعالان سلامت، فرزند شهید ، آزاده سرفراز و جانباز جنگ تحمیلی هستند و همواره با تلاش و سخت کوشی همواره مطرح و موفق بوده اند و به عنوان یک چهره شاخص در کشور نیازی به لابی گری و تحمیل نظر خود ندارند.بلکه دستگاه های اجرایی کشور همواره از کمک و همراهی ایشان استقبال می کنند .ایشان همراه با عزم اراده ملت قهرمان ایران اسلامی و همسو با فرمایشات رهبر معظم انقلاب در حمایت از دولت منتخب همواره پیش قدم بوده اند و نیتی جز کمک به مردم ولایت مدار فارس نخواهند داشت.

لذا اگر حمایتی از سوی ایشان صورت گرفته باشد با اشراف کاملی که بر جمعیت هلال احمر دارند قطعا خیرخواهانه و از سر دلسوزی است لذا اراده و دقت نظر ایشان  در کمک به جمعیت هلال احمر استان فارس از سوی ما کارکنان هلال احمر نیز مورد حمایت و استقبال کامل خواهد بود.

در تیتر خبر درج شده در سایت خبر پارسی آمده : یک معلم حرفه و فن مدیرعامل هلال احمر فارس می شود

اعتقاد داریم اینگونه جملات در تضاد با اخلاق و انصاف است و حتی مقام ومنزلت والای معلمی را خدشه دار می کند. لذا به گونه ای این خبر رسانه ای شده گو آنکه یک معلم زحمتکش مستقیم از کلاس درس به مدیرعاملی هلال احمر فارس خواهد رسید.اما حقیقت مطلب این است که این انسان وارسته که به تیر حملات غیرمنصفانه و غیرعالانه عده ای محدود دچار گردیده یک هلال احمری تمام عیار است.هرچند مفتخر به خدمت در کسوت معلمی بوده اند اما اکنون کارمند رسمی هلال احمر هستند و بیش از ده سال سابقه حضور موثر و موفق را در هلال احمر را دارند و در مسئولیت های محوله از مدیران موفق دوران خود بوده اند.

ایشان افتخار دارند که در سن هفده سالگی به عنوان امدادگر رزمنده هلال احمر به جبهه های نبرد حق علیه باطل اعزام می گردند و حتی در دوران دفاع مقدس در مقطعی مسئولیت اورژانس یکی از مناطق جنگی را نیز برعهده داشته اند .

ایشان سوابق مدیریتی متعدد و متفاوتی را در هلال احمر تجربه کرده اند و به عنوان آخرین حضورشان معاون اجرایی و قائم مقام مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس بوده اند.این مدیر توانمند دوره های بسیار زیاد مدیریتی و امدادی را گذرانده اندو مقالات و پژوهش های زیادی در حوزه امداد و نجات داشته اند و حتی پایان نامه دوران تحصیلات ایشان نیز در موضوع امداد و نجات تدوین شده است.

این مدیر لایق دو بار به عنوان مدرس نمونه کشوری امداد و نجات انتخاب گردیده اند و در دوره های کشوری امداد و نجات به عنوان مدرس حضوری موفق داشته اند.

ضمنا هلال احمر به جز رسالت اصلی امداد و نجات مسئولیت های فرهنگی نیز در حوزه جوانان و داوطلبان دارد که فردی با پیشینه فرهنگی می تواند نقش موثرتری را ایفا نماید.

همچنین با توجه به رویکر عقلائی دولت محترم تدبیر و امید و ریاست محترم جمهور در محوریت قرار دادن مشی اعتدال لذا انتخاب مدیری که همزمان حمایت گروه های اصول گرا و طیف گسترده اصلاح طلبان را با خود همراه دارد می تواند برای هلال احمر فارس مصداق اعتدال در انتصاب مدیران دولت باشد.

آیا به راستی از نگاه تهیه کنندگان آن نامه انتقادی که حتما از سر دلسوزی و کمک بوده است این فرد شایستگی و صلاحیت مدیریتی را ندارند؟

شاید اگر تهیه کنندگان آن نامه به موضوعات مشروح فوق آگاه و واقف بودند این تیتر را انتخاب می کردند: یک رزمنده امدادگر و مدرس نمونه کشوری امداد و نجات مدیرعامل هلال احمر فارس می شود.

در پایان یادآور می شویم که جمعیت هلال احمر در راه خطیر خود همواره به اراده جمعی و کمک های دلسوزانه همه تلاشگران نظام مقدس جمهوری اسلامی نیازمند است و با فعالان زحمتکش حوزه سلامت خود را در یک مسیر و در یک خانواده می بیند و انتظار داریم با انسجام و وحدت رویه به پیشبرد اهداف متعالی هلال احمر

این نامه بخشی از دغدغه های کارکنان خدوم هلال احمر است که با بررسی های صورت گرفته از مسائل جاری و پیرامون هلال احمر فارس تهیه شده است و امیدواریم با انجام این مهم توانسته باشیم در جهت احقاق حق و دستیابی یه آینده ای درخشان برای هلال احمر فارس خدمتی کرده باشیم.

خبر پارسی ضمن احترام به همه فرهنگیان و رزمندگان دوران دفاع مقدس یاد آور می شود:اولا نامه یاد شده علاوه بر خبر پارسی در برخی از سایت ها و خبرگزاری های دیگر نیز منتشر شد.ثانیا با تاکید بر احترام به همه کارکنان خدوم و زحمتکش هلال احمر فارس،اعلام می داریم تا کنون کمتر پیش آمده که هلال احمر استان ها را به شخصی خارج از رشته پزشکی یا رشته های مرتبط با آن واگذار کنند.اگر هم مواردی مثل بوشهر در ذهن دوستان است استان بوشهر قابل مقایسه با استان پهناور فارس نیست و این نکته را می توان از تعداد شعبه های هلال احمر در این دو استان بخوبی فهمید.ضمن اینکه شیراز و فارس قطب پزشکی کشور است و صد البته که در قطب پزشکی کشور بهتر آن است که مدیر عاملش پزشک باشد.در پایان یادآور می شویم تجربه به تنهایی در سازمانی مثل هلال احمر کافی نیست و علم و تجربه در کنار همدیگر بهتر به کار می آید. با این وجود خبر پارسی به انتخاب ریاست محترم سازمان در کشور احترام می گذارد و این انتخاب هر که باشد ما نیز به عنوان یک رسانه همسو با دولت در تحلیل مباحث مربوط به هلال احمر،این سازمان عام المنفعه را یاری می رسانیم.

25 دیدگاه برای “واکنش تعدادی از کارکنان جمعیت هلال احمر استان فارس به نامه درج شده در خبر پارسی / مقام ومنزلت والای معلمی را خدشه دار نکنید/معلم یاد شده ده سال سابقه حضور موثر و موفق در هلال احمر دارد

 1. از سایت خبر پارسی سپاسگزاریم که به وظیفه رسانه ای خود به خوبی عمل میکنند.هرچند تحلیل سایت باز در تضاد با نامه کارکنان هلال احمر هست.به امید سربلندی ایران اسلامی

 2. از سایت خبر فارسی ممنونیم
  اما باز باید یاد آور شد که استان بوشهر با توجه به وجود نیروگاه هسته ای و منطقه انرژی پارس و وجود دریا و خشکی و مخاطرات مربوط به سکوهای نفتی و گازی یکی از مهمترین استانها از حیث سوانح و امداد ونجات محسوب میشوند و به تبع آن موفقیت در همچین استانی منوط به تجربه و مدیریت قابل توجه است
  مطب پایانی که از طرف خبر پارسی گفته شده به دور از بی طرف بودن سایت است

  1. ضمنا جمعیت هلال احمر استان همیشه سرافراز فارس در 4 دوره دارای مدیرانی بوده که پزشک نبوده اند و از موفقترین مدیران استانی بوده اند

 3. بسمه تعالی
  جناب آقای فرزاد صدری
  مدیریت محترم سایت خبر پارسی – پیرو مذاکره تلفنی
  جناب سروران محترم آقایان امیر حسین و کارمند هلال احمر فارس که تاکنون کامنت های شما منتشر شده است
  با سلام و احترام
  اینجانب حسب وظیفه شرعی و اخلاقی و نظر به حسایست موضوع در بعد انسانی و عواقب مترتب از عدم رعایت سلسه مراتب قانونی و ضوابط موجود و استفاده بهینه از توان مدیریتی شایسته و اخلاق مداری با تمم احترامی که برای نماینده محترم فوق قائل هستم به خاطر روابط البته دور خویشاوندی و …. تماسی با یکی از لیدرهای ایشان داشتم که متاسفانه گویا ایشان نیز تصادف کرده و در بیمارستان یاسوج بستری بوده و امکان صحبت با ایشان مقدور نبود علی الیحال بنده با شناختی که از جناب دکتر و نماینده شریف شیراز دارم بعید می دانم که در صورت مشخص شدن تمام زوایا و ابعاد مساله ئ توانمدی های نیروهای دیگر دردون مجموعه و یا کشور از گزینه نه چندان عالیه (البته ضمن احترام فراوان برای گزینه پیشنهادی و مطرح که دوستان محترمم در حمایت از ایشان من فوق را نگاشته اند ) تن به اقدامی خدایی نکرده شبه آمیز و خارج از عرف بزنند آخر نماینده محترم مورد اشاره در کارنامه و عمکرد گذشته خود یک نکته مهم را درج کرده اند و آن چیزی نیست جز : از خود گذشتگی برای مردم و عقیده .
  بله ایشان آزاده و اسیر و رزمنده و فرزند شهید و برخواسته از بتن جامعه و …. را در کارنامه خود دارند و این موضوع است که موجبات موفقیت روزافزون ایشان را فاهم آورده است و از همین جا بازهم لازم است به ایشان به خاطر کسب 190 رای از آراء منتخبان ملت در خانه ملت و دبیر اول وعضو هیات رئیسه شدن مجلس تبریک بگویم و برای من که می دانم ایشان با تحمل چه سختی هایی مراحل کودکی تا امروزشان راپشت سر گذاشته اند جای بسی افتخار دارد . البته در صورتی که یادشان به دوران دفاع مقدس و اسارت و …. پدر و همرزمان شهیدشان نیز باز باشد و بدانند که ما در عدالت و حق خودی و غیر خودی را تفاوت نمی گزاریم و در صورتی در خدمت ایشان درانتخابات های دیگر خواهیم بود که ایشان نیز به عهد خود با خدای خود و امام شهدا (ره ) و خون پدر و شهدای همرزمشان پایبند بمانند . امید است مانع تصمیمی شویم که ناصواب باشد و امیدوارم اگر تصمیم درست و بحق است انجام شود . البته برای بنده حجت نا تمام است تاکنون مگر اینکه مسائلی جدید مطرح شود که باب های جدید تصمیم گیری مدیریتی صواب را بگشاید که فعلا باب جدید نگشوده شده است
  با احترام مجدد به تصمیم و نظر همه کادبران و مدیریت محترم سایت اگر اساعه ادب شد حلال بفرماید و قصو صرفا قصد غربت و خدایی است هرچند امکان دارد بنده نیز خطا کنم ولی با عقل و شرع و عرف و با توکل به خدا اقدام می کنیم
  یا علی (ع) مارا در هیچ مجالی تنهانگزار
  خدایا به امید تو و برای رضای تو نگاشتم خود شاهد باش

  1. آقای بهدادشما هنوز معاون ابراهیمی هستید از مردانگی به دوره که از حالا داری به مدیر جدید خوش خدمتی میکنی این شما نبودید که هفته گذشته رفتید تهران و برای مدیری که قراره بیاد پرونده سازی کردید و زیرآبش رو زدید من برای خودم متاسفم که شما معاون هستید و منم معاونم بهرحال هرکی بشه مدیرعامل شما یکنفر هیچ جایگاهی نخواهید داشت آقای ش….
   دلم برای دکتر ابراهیمی سوخت که حتی معاونش هم داره بهش خیانت میکنه
   برای دکتر آرزوی توفیق دارم هرجاکه باشه

 4. خب مرد باشید بگید، مشکلات دکتر ابراهیمی؟؟؟؟؟خیلی ها تو کشور بودند سابقه خوبی داشتند هم قبل و بعد از انقلاب ولی ززززززززز زدند به مملکت و دو دستگی بوجود آوردند.

  1. چرا لااقل به یکی ازسوالات ما در خصوص انتصابات غیرقانونی پاسخ نمی دهید؟
   چرا در خصوص امتیازات اعطا شده به نزدیکان برخی پاسخ نمی دهید؟
   چرا در خصوص حضور مدیرعامل فعلی و معاونش در ستاد انتخاباتی رقیب مقابل دکتر حسن روحانی پاسخ نمی دهید؟
   چرا در خصوص چند پستی ها پاسخ نمی دهید؟
   چرا در خصوص مناقصات عمرانی بدون برگزاری تشریفات پاسخ نمی دهید؟
   چرا در خصوص تحویل عمده پروژه های عمرانی هلال احمر فارس به چند شرکت مشخص پاسخ نمی دهید؟
   چرا در خصوص رکود و رخوت و روزمرگی در هلال احمر فارس پاسخ نمی دهید؟
   چرا در خصوص آمارهای تصاعدی و گزارشات غیرواقع پاسخ نمی دهید؟
   چرا در خصو ص تنها مجوز دورکاری هلال احمر فارس به نام برخی نور چشمی هاپاسخ نمی دهید؟
   چرا در خصوص دستور مشایی به استخدام آقایان ح.م و همچنین ح.ح پاسخ نمی دهید؟
   چرا به حق کشی در عدم استخدام فرزندان عزیزان بازنشسته و کارکنان هلال احمر پاسخ نمی دهید؟

 5. شما ها که دست میکنید نامه نوشتن و از اسم خدا و پیغمبر حرف میزنید،،،،،،،، آیا جناب آقای دکتر ابراهیمی لجستیک و عمرانی فارس در حوزه جمعیت هلال احمر سالها به سمت جلو پیش نبرد؟؟؟؟؟؟ شما که از سخنان زیبای امام صادق (ع)رو درج میکنید درنامه هاتون، پس مردونه جواب بدهید.

 6. دکتر ابراهیمی یک شخصیت سالم و انسانی دلسوز و مردمی هستند، دکتر ابراهیمی دوست داریم

 7. با احترام
  از حسن انتخاب نمایندگان استان فارس به جهت انتخاب شایسته شان سپاسگذاریم
  باشد که در پناه الطاف الهی و زیر سایه مقام ولایت به دور از تفرقه تهمت و افترا رستگار شویم
  از سایت خبر فارسی به خاطر اریه نظرات موافقین و مخالفین ممنونیم

 8. بهداد جان با تمام احترام باید بگم که مملکت قانون داره و با توجه به همین قوانیین عده ای تایید میشن و تعدادی رد .
  گزینه پیشنهادی نیز با سرافرازی از تمامه فیلتر های امنیتی و تایید صلاحیت با موفقیت عبور کرده
  در جمعیت مرکز افرادی هستند که صلاحیت ها را بررسی کنند
  ای لعنت بر جناح انحرافی که 8 سال مملکت رو به پرتگاه کشاند و هنوز هم در برابر مدیرا ن شایسته مانع ایجاد میکند
  یدالله فوق ایدیهم

  1. دوست عزیز که داری به راحتی حرفهای نسنجیده رو بیرون میریزی این رو با دقت مطالعه کن؟؟؟
   روزی یک روحانی از کودکی خردسال پرسید : فرزندم ! مسجد این محل کجاست ؟
   کودک گفت: آخر همین خیابان،به طرف چپ بپیچید،آن جا گنبد مسجد را خواهی دید .
   روحانی گفت: آفرین فرزند!
   من هم اکنون در آنجا سخنرانی دارم، تو میخواهی به سخنانم گوش دهی ؟
   کودک پرسید :درباره چه چیزی صحبت میکنی ،حاج آقا !؟
   روحانی گفت: می خواهم راه بهشت را به مردم نشان دهم .
   کودک خندید و گفت: تو راه مسجد را بلد نیستی می خواهی راه بهشت را به مردم نشان دهی!؟
   وقتی جوابی برای گفتن ندارین به علت اختلاس های که دکتر ابراهیمی رو کرده، دارید کسانی دیگه ایی رو زشت میکنید وبرچسب میزنید، لااقل از خدا بترسید.

  2. با سلام و احترام
   دوست محترمم
   یقینا لعنت خدا بر تحجر و انحراف
   طی بررسی انجام شده صلاحیت دوست عزیز و محترممان به عنوان گزینه مدیرعاملی خدشه دار نشده است و بر صحت و سلامت اخلاقی و …. ایشان صحه آمده است ولی لازم است برای چنین پستی حتما مدارک تحصیلی دکتری پزشکی با داشتن تجربه و سلامت اداری و… لحاظ شود کسی بر ماندن آقای ایکس اصرار ندارد بر بهتر شدن و زیر سئوال نرفتن خوبان و نیکان تاکید دارد و بنده نیز نه در هلال احمرکار می کنم و نه سودی می برم از این انتصاب خدارا براین نوشته شاهد و قاضی می گیرم لطفا قدری تامل بفرمایید تا بررسی های بیشتر به سرانجام رسد و انشا الله تصمیم نهایی به صواب و خشنودی آقا امام زمان (عج9) در این روز جمعه بینجامد در هر صورت اگر موجبات رنجش شما را فراهم نمودم عذر می خوام ولی عدالت برای هم باید باشد حتی خودم این آرمان من است

   1. بهداد جان دوران مدیریتی ایشان یکی از دوران های طلاییه فارس خواهد بود…
    که مطمئن باش منم به عنوان یه استان فارسی اگر زمانی عبور آقای جعفری را از خط قرمز ها ببینم با وی مخالفت خواهم کرد ولی در بین گزینه های پیشنهادی ایشان بهترین گزینه است
    در ضمن به تجربه در مدیریت هنر مدیریت میگن و جناب جعفری در حد کفایت از علم مدیریت هم برخوردار است
    دوستان کار به اتمتم رسیده لطفا این همه تخریب به نا حق بسه

 9. از زحمات دکتر ابراهیمی باید اساسی تشکر شود و قدر چنین مدیرها ی پاک و سالم رو دانست.

 10. من در این فضای عمومی چند تا سوال دارم خدمت عزیزانی که به حمایت آقای جعفری دفاع میکنند؟ بندی شخصی بودم که در امتحانات ورودی هلال احمر قبول و در آخر چونکه آقای جعفری با اینجانب مشکل شخصی داشتند سر کار مشغول نشدم بدون اینکه چیزی را مورد توجه قرار بدهد حال جناب آقای جعفری با چنین طرز فکر که مشکلات شخصی خود را تبدیل به مشکلات سازمانی میکنند به درد مدیر عامل جمعیت هلال احمر که سازمانی مقدس است میخورد؟؟؟؟؟ به دلیل همین اتفاق دنبال خیلی مسائل جعفری رفتم و به سر نخ رسیدم متاسفانه از نظر اخلاقی درست نیست بیان کنم.

 11. به نام خدا
  با سلام خدمت تمام دوستان
  بنده از طرف 300نفر از داوطلبان شهرستان فیروزآباد حمایت قاطع خودمان را از جناب آقای دکتر ابراهیمی اعلام میکنیم و آرزوی سلامتی و موفقیت ایشان را در تمام زمینه های خواستاریم، برای این اعلام حمایت و اعلام همکاری دلیل های خاصی وجود دارد که چند مورد آن را بیان خواهیم کرد.
  1_احداث ساختمان امداد جاده ای که با کمک دکتر ابراهیمی این مشکل حل و داوطلبان از وضعیت زشتی که کناره جاده شهرستان فیروزآباد، شیراز به سر میبردند انتقال پیدا کردند در ساختمان زیبا و نوساز که در شأن داوطلبان میباشد.
  2_احداث ساختمان اداری شهرستان فیروزآباد، که سالها بود در ساختمانی فرسوده در حال ارائه خدمت به مردم شهرستان فیروزآباد بودند و باعث سرافکندگی کارمندان هلال احمر بود. اما حال کارمندان هلال احمر شهرستان فیروزآباد در ساختمانی که در شأن کارمندان هلال احمر است مشغول به ارائه خدمت به مردم عزیز هستند.
  3_تجهیز کردن پایگاه جاده ای شهرستان فیروزآباد به تمام تجهیزات امداد و نجات.
  امیدواریم دکتر ابراهیمی و با حمایت نمایندگان به کار خود ادامه دهند.

 12. با سلام به داوطلبان محترم شهرستان فیروزآباد
  مگر قرار بوده آقای ابراهیمی طی سه سال مدیریتشان دست روی دست بگذارند؟
  هرجا که کار کرده دستش درد نکنه.اما می دانید چه کارهایی هم نکرده؟ و چه کارهایی را به ناحق کرده؟ اگر نه. پس دفاع محض نکنید.

 13. آقای ابراهیمی سلام.حتما این کامنت ها را خواند هاید و یا به گوشتان رسانده اند. من به عنوان یک کارمند مخالف شما . قلبا از این درگیری های موافقین و مخالفین شما با این کامنت ها ناراحتم.
  کاش خودتان را از کارمندان دور نکرده بودید ! ای کاش به جای توجه به مسایل حاشیه ای و سیاسی کمی هم در فکر ایجاد وفاق و همدلی بین کارکنان بودید. کاش به فکر مشکلات و خانواده آنان هم بودید.کاش به اندازه یک صدم توجهی که به بعضی ها داشتید به کارکنان توجه داشتید.
  شما اولین مدیرعاملی بودید که هیچ راه ارتباطی با کارکنان خود نداشتید. قدیم ترها همیشه یک صندوق در ورودی هلال احمر نصب بود روش نوشته بود ارتباط مستقیم با مدیرعامل . خیلی وقت هست پیداش نیست
  یا حداقل کاش یک ایمیل جایگزین کرده بودید.از بسیاری کارکنان شنیدم که هرگاه تصمیم گرفتند بیایند در اتاق شما و ملاقات داشته باشند ناراحت و دلخور از عدم پذیرش ما برگشته بودند.البته به جز این چندماه اخیر که کمی مهربان تر شده بودید
  آقای ابراهیمی در دوران مدیریت شما در حق خیلی از کارکنان ظلم شد آیا فکر می کنید آنها شما را می بخشند؟؟؟

 14. با سلام
  جناب آقای صدری
  با تشکر از موضع به موقع و به جای شما به اطلاع عزیزان میرساند که نمایندگان تندرو استان تا به حال ضربات مهلکی به این استان وارد و وامداران دولت قبلی میباشند .لذا به عرض میرساند که این بار هوا بسیار خوب و عالی است اگر قبول نداری بقال سرکوپه ما هم این را میگوید که مدیر جدید که قراره به این سمت منصوب گردد بسیار داناییهای این پست را ……..

 15. خدا از سر تقصیرات این نماینده ها بگذره که هرچی میکشیم از دست لابی بازی اوناست. ایران هیچ وقت درست نمیشه. نمیدونم چطوره که هر کسی میره داخل مجلس مار میره افعی برمیگرده.

 16. آقای دکتر ابراهیمی
  امروز که به دوره حضورشما می نگرم می بینم که خدمات ارزنده ای انجام دادی در دوره شما خیلی از همکاران بدنبال تحصیلات رفتند کارهای ارزنده ای در جمعیت شد با این که اعتبارات کم شده پروژه های زیادی افتتاح شد.امورات رفاهی کارمندان توجه شد.و خیلی مسائل دیگر که خارج از انصاف هست که من کارمند از شما تشکر و تقدیر نکنم شاید تا الان من و شما ساعت کمی همدیگر رو دیده باشیم ولی صمیمانه از شما راضی هستم امیدوارم که هر کجا هستید موفق و پیروز باشید.
  زیاد هم ناراحت این حرفا نباشید مختص شما نیست قبلا هم با مدیران قبلی هم این کار رو کردن، متاسفانه همکاران ما یک روز حلوا،حلوا می کنن یک روز هم اینقدر بد میگن که دیگه خدا میداند…
  البته هر کسی داخل قبر خودش می خوابه!
  به این شخص جدید هم توصیه می کنم که مواظب باشه از هر نظر….

 17. من حقم را از ابراهیمی و جعفری نگرفتم .امیدوارم خدا که جای حق نشسته حق ما را بگیرد تا درس عبرتی شود برای کسانی که اینان را دوست دارند و حمایتشان می کنند..در ضمن همه تخلف های احتمالی که توسط رئیسان شعب و خزانه داران شعب صورت گرفته نیز رسیدگی نمایید.

 18. بعضی ها در هلال احمر فسا معلم بی پول بودند الان 2 تا ساختمان تجاری در فسا دارند رسیدگی نمایید.

 19. اکنون پس از چند سال این آقایی که اینقدر ازش تعریف و تمجید شد با رسوایی برکنار شد..اونایی که ازش حمایت کردن باید پاسخگوی چند سال عقب ماندگی جمعیت فارس باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.