نفس چاق مدیران احمدی نژادی در فارس / آقای استاندار چه خبر از دعای تحویل سال؟!

خبر پارسی – شاید یکّی از زیباترین دیالوگ های کــلاه قرمزی در سال جدید آنجا بود که فامیل دور , رو تخم مرغ عکس یه در کشیده ،آقای مجری بهش میگه: چرا در کشیدی رو تخم مرغ؟فامیل دور جواب می ده: واسه اینکه ببینه یه در هست امید داشته باشه. فکر نکنه دیواره!

امید واژه کلیدی دولت حسن روحانی است اولین بهار این دولت را در حالی آغاز می کنیم که همسو با پوشیدن رخت نو بر قامت رعنای طبیعت ما نیز در گوشه ای وسیع از خاک کشور به تغییرات امید داریم هر چند کلید این تغییرات در دست کسی باشد که برخی در موردش نوشتند انتصابات استانی را نه با هماهنگی دولت بلکه با هماهنگی برخی نهادهای نظامی انجام می دهد!

بیشتر از شش ماه از تشکیل دولت جدید می گذرد و فارس هنوز بیشترین مدیرانش احمدی نژادی هستند،مدیرانی که نقش مهمی در خساراتی داشتند که استاندار محترم آن را بیشتر از خسارات جنگ  ۸ ساله دانست.

فارس را شاید از این منظر بتوان «فامیل دور» دولت دانست فامیلی که روی تخم مرغ در می کشد تا «امید» را زنده نگه دارد! ظریفی اما می گفت اگر استاندار تخم مرغ ها را می شکست امید را زنده نگه می داشت و در را می گشود اما او اصرار به آب پز کردن تخم مرغ ها دارد و اجازه شکستنشان را نیز پس از پختن نمی دهد! این دوست می گفت: نه تنها مدیران احمدی نژادی هنوز در فارس میدانداری می کنند بلکه بر تعدادشان روز به روز افزوده می شود و امنیت و فرماندهی شهرها را برعهده آنها می گذارد!

نیازی به توضیح نیست که بگوئیم برق منطقه ای فارس،اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی،اداره کل ورزش و جوانان،دانشگاه علوم پزشکی شیراز،مسکن و شهرسازی و بسیاری از دستگاه های  اجرایی دیگر را هنوز مدیرانی اداره می کنند که فاجعه خسارات بدتر از جنگ ۸ ساله را رقم زدند. شاید وقتی هنوز مهمترین معاونت استانداری یک احمدی نژادی تمام قد است که در فاجعه مد نظر استاندار نقش آفرین بوده امید به تغییر به همان تخم مرغ های پخته تعبیر شود که هیچ روزنه فراری ندارند!

با این همه ما هنوز امیدواریم حتی اگر استاندار دفتر خود را دفتر فرماندهی یک نهاد نظامی بداند. او پیش از این هم به یک روزنامه نگار قدیمی  و البته اصلاح طلب گفته بود در اتاقش  هر زمان که این روزنامه نگار اراده کند به رویش باز است. این روزها البته این روزنامه نگار راهی به اتاق مشاور اجرایی استاندار هم ندارد! پس به حرف ها نباید خیلی اطمینان کرد! همان گونه که دستان پر مهر بهار، طبیعت خفته را ازخواب بیدار می‌سازد، و زمین و درخت رازهای رنگارنگ و عطر آگین خویش را نثار ما می‌کند می توان به قلب پر مهر استاندار نیز امیدوار بود که بر سفره هفت سین بهار ۹۳ زمزمه کرد: «یا محول الحول و الاحوال»  ای تغییر دهنده دلها و دیده‏ها * ای مدبر شب و روز  * ای گرداننده سال و حالت ها * بگردان حال ما را به نیکوترین حال

جناب استاندار! حال این مردم را با انتخاب مدیران تازه به نیکوترین حال تغییر ده این مردم خسارت بدتر از جنگ را با مدیران قبل تجربه کردند شما که تکرار این تجربه را نمی خواهید؟!

6 دیدگاه برای “نفس چاق مدیران احمدی نژادی در فارس / آقای استاندار چه خبر از دعای تحویل سال؟!

  1. سلام
    وقتی دوستان به اصطلاح اصلاح طلب (مجاهدان شنبه)برای استاندار شدن جناب آقای دکتر یقه چاک میکردند و فعالان اصلی ستاد دکتر روحانی را مهره بقیه حساب میکردند حال جوابگو باشند.

  2.  در وزارت بهداشت وضعیت بگونه ای دیگر است.همین امروز کلی بنر برای الهام ،شوهر کسی که احمدی نژاد را معجزه هزاره…نامیده بود با اجازه رییس ابقا شده دانشگاه علوم پزشکی شیراز!! که بشدت طرفدار احمدی نژاد بوده جلسه سخنرانی در سالن های صدرا و سینای دانشگاه ترتیب داده اند. در ایندانشگاه خبری از تدبیر و امید نیست.

  3. دوستان عزیز کار بجایی رسیده مدیران احمدی نژاد چنان در شعار ها و سخنرانی هایشان از دولت تدبیر و امید سخن می گن که شک میکنه نکنه اینا بودن که مواضع آقای دکتر روحانی رو براش تبیین کردند و به او یاد دادند در همین رابطه لطفا گزارش دیدار مدیر کل ارشاد رو با تولیت شاهچراغ بخونید چنان از تدبیر گفته که من شک کردم استاندار هم بتونه از مواضع دکتر روحانی اینگونه صحبت کنه و گفته در زیر مجموعش همه چیز آرومه هنرمندان و اهل فرهنگ راضی و خوشنودند !!؟ آقای استاندار من روزی رو براتون پیش بینی میکنم که شما رو بجرم مخالفت با دکتر روحانی همین مدیران احمدی نژاد محاکمه می کنند و از این استان تبعید می کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.