مشاوراستانداردرامورجوانان:نباید به ورزش به عنوان یک فعالیت تفریحی نگاه کرد/ورزش یک صنعت اشتغال زاست

خبر پارسی – مشاوراستاندارفارس درامورجوانان با بیان این مطلب که نباید به ورزش تنها  به عنوان  یک فعالیت تفریحی نگاه کردافزود: امروز دردنیا به مقوله ورزش به چشم یک صنعت اشتغالزا نگریسته می شود.

بهزادحاجات نیابا اشاره به اینکه در بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا سهم ورزش از تولید ناخالص ملی سهمی چشمگیر و قابل توجه  است افزود: درعرصه تجارت جهانی، ورزش یک صنعت منحصر به فرد محسوب می گردد.

نماینده ویژه استاندار در امر برگزاری رالی خاورمیانه و شمال آفریقا تصریح کرد : برگزاری مسابقات مهم ورزشی شاخص مهمی  در جذب سرمایه های مختلف از جمله توریست است.

حاجات نیا صنعت گردشگردی را صنعتی در کنار صنعت ورزش ودر عین حال  سود آور دانست و با اشاره به میزبانی فارس ازرالی خاورمیانه – شمال آفریقا افزود: در حالی که سهم صنعت گردشگری کشورما چیزی کمتر از ۱% از سهم جهانی است ، ورزش  می تواند کمک شایانی به این حوزه کند.

حاجات نیا با تاکید بر این نکته که  صنعت ورزش از ابعاد فرهنگی، اجتماععی، سیاسی و اقتصادی دارای اهمیت بسیار بالایی است  ضمن دعوت از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در امر ورزش افزود: با افزایش حجم سرمایه گذاری در بخش حرفه ای و همگانی ورزش ، ضمن منتفع شدن سرمایه گذاران ، منافع بلند مدت دیگری مانند افزایش سطح سلامت و تندرستی جامعه و بهره گیری بهتر از نیروی کار و افزایش اشتغال در بخش های ورزشی و غیرورزشی تامین می گردد.

مشاور استاندار فارس تشکیل مجمع خیرین حامی ورزش و ورزشکاران در استان فارس را اقدامی مناسب در راستای جذب سرمایه گذاران و خیرین در حوزه ورزش ارزیابی کرد و ادامه داد: باید با استفاده از تجارب گذشته در خصوص راه اندازی چنین تشکل هایی ،استان فارس به الگویی برای دیگر استان های کشور تبدیل شود.

1 دیدگاه برای “مشاوراستانداردرامورجوانان:نباید به ورزش به عنوان یک فعالیت تفریحی نگاه کرد/ورزش یک صنعت اشتغال زاست

  1. [جناب آقای مشاور محترم استاندار واقعا می دونید اینایی که گفتید یعنی چه؟مجمع خیرین فارس؟رالی خاورمیانه ؟با این حرفا به نوعی میخواهید از عملکرد مدیریت ورزش استان دفاع کنید.200 میلیون رو برگشت میدن اون وقت می گویید مجمع خیرین در جذب سرمایه گذار اثر می گذارد.ورزش این استان با مدیریت دوستان شما با 1 سال که هیچ با 1000 سال هم درست نمیشه.اگه دوست دارید بگم چرا بگید.فقط امیدورارم گریتون نگیره.متاسفم که هیچ کس خیالشم نیست که به حال ورزش این استان چی میگذره.خبر پارسی جون شما هم نامیدم کردی.نه مقاله ای و نه دفاعی از ورزش نمی کنید.یه روز می کوبی یه روز تمجید.یکی به میخ یکی به نعل.چوب حراج به ورزش فارس زده شده.همین….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.