خانه » اخبار ویژه » فارس سر آمد افتتاح پروژه های ورزشی در هفته دولت در کشور/معاون توسعه منابع وزارت ورزش و جوان :مدیرکل ورزش و جوانان فارس در تمامی ابعاد بسیار موفق عمل کرده است

فارس سر آمد افتتاح پروژه های ورزشی در هفته دولت در کشور/معاون توسعه منابع وزارت ورزش و جوان :مدیرکل ورزش و جوانان فارس در تمامی ابعاد بسیار موفق عمل کرده است

پیوند ثابت https://khabarparsi.ir/?p=11892

خبر پارسی – معاون توسعه منابع وزارت ورزش و جوان گفت : استان فارس با افتتاح ۴۰ پروژه ورزشی سر امد افتتاح پروژه های ورزشی در هفته دولت در کشور است .
به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان فارس ، سید مناف هاشمی یکشنبه درحاشیه افتتاح چندین پروژه ورزشی در استان فارس با بیان اینکه از نظر تعداد پروژه های ورزشی افتتاح شده در هفته دولت استان فارس با افتتاح ۴۰ پروژه و با اعتباری افزون بر ۴۰۰ میلیارد ریال استان نخست کشور است گفت: مدیرکل ورزش و جوانان فارس در تمامی ابعاد بسیار موفق عمل کرده و توانسته باعث سرافرازی ورزش کشور و فارس شود.
وی ادامه داد:در یک سال و نیم گذشته که در شرایط سخت مالی به سر می بردیم استان فارس توانست در جذب اعتبار از سایر منابع بسیار موفق عمل کند و این بهترین ویژگی یک مدیر است که بتواند در شرایط سخت که پول نیست، مدیریت و جذب منابع کند و ما افتخار می کنیم که امروز در استانی پا گذاشته ایم که موفق شده شاخص کشور درتمام زمینه ها باشد.
معاون وزارت ورزش و جوانان گفت: در کنار مدیرکل موفق ، استاندار فارس نیز حامی ورزش و استانداری نمونه است که تلاش ها و تدبیر وی باعث پیشرفت ورزش استان فارس شده است.
وی افزود: از ابتدای شروع به کار دولت تدبیر و امید چهار هزار و ۴۰۰ پروژه نیمه تمام در کشور وجود داشت و با توجه به مشکلات مالی تا کنون ۸۴۰ پروژه به بهره برداری رسیده که از این تعداد نیز ۴۰ پروژه بزرگ نیز افتتاح شده است .
هاشمی اظهار کرد : هم اینک به دنبال افزایش سرانه ورزش در کشور هستیم چرا که در گذشته سرانه زیر ساخت های ورزشی مناسب نبود اما امروز وضعیت بهتری داریم و این روند رو به رشد همچنان ادامه خواهد داشت.
معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: آنچه برای ما اهمیت دارد استفاده از تمامی ظرفیت های ورزشی و زیر ساخت هاست که استان فارس به عنوان یک الگو در کشور مطرح است .
هاشمی در خصوص ورزشگاه ۵۰ هزار نفری میانرود شیراز نیز بیان کرد: این پروژه بزرگ که چندین سال قدمت دارد با تلاش و برنامه ریزی صورت گرفته تاپایان کار دولت تدبیر و امید نیز افتتاح خواهد شد.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود بیان کرد: وضعیت ورزش کشور در المپیک راضی کننده نبود و باید از هم اکنون برنامه ریزی اصولی برای المپیک ۲۰۲۰ ژاپن داشته باشیم .
هاشمی تاکید کرد: اگر قرار است که در المپیک جایگاه بالایی در جهان داشته باشیم باید ازامروز برنامه ریزی کنیم .
معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه تکیه بر نیروی انسانی از اولویت های وزارت ورزش و جوانان است، افزود : خوشبختانه استان فارس دارای جایگاه مطلوبی در بحث ادارای در کشور است که امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.
وی بیان کرد: انچه که باعث موفقیت یک مجموعه می شود رضایت کارمندان است که ما در تلاشیم زیر مجموعه وزارت ورزش و جوانان در رفاه کامل باشند هرچند که همه از مشکلات مالی باخبر هستند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme