شلیک به خاتمی در شیراز!!/این تذهبون دوست نادان؟/ از گسترش نفرت،همدلی بیرون نمی آید!

خبر پارسی  – دکتر فیض الله منصوری – وقتی سخنرانی بزرگان کشور را در روز قدس مرور کنیم،همه از چند دستگی و جنگ های داخلی در جهان اسلام گله مند بودند.همه به دیگران یادآوری می کردند که وحدت فرق اسلامی یک فریضه است.همه می گفتند که دشمن اصلی اسراییل است.مواظب باشید به شما آدرس غلط ندهند و مسلمان را روبروی مسلمان قرار ندهند.

ساعاتی پیش فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که عده ای در حاشیه راهپیمایی روز قدس در شیراز به تصاویری از برخی شخصیت ها از جمله سید محمد خاتمی به دیوار شلیک می کنند.

این تصاویر را که دیدم دلم گرفت و دیدم که با پول مردم پوستر چاپ می کنند اسلحه تهیه می کنند تا نفرت را در جامعه پراکنده کنند.یادم به آیه شریفه افتاد که:یا ایهاالذین امنو لم تقولون مالا تفعلون.کبر مقتا عندالله ان تقولو ما لا تفعلون. مومن آن یا ایهاالمسلمون اتحدو که فریاد می زنید چیست و این شلیک به تصویر سید محبوب چیست؟

برادر از گسترش نفرت،همدلی بیرون نمی آید و بدون همدلی آرامش ایجاد نمی شود و بدون آرامش امنیت ملی تحقق نمی یابد و بدون امنیت ملی مبتنی بر عشق جمعی حتی یکپارچگی و استقلال کشور صدمه می بیند .این تذهبون دوست نادان؟

3 دیدگاه برای “شلیک به خاتمی در شیراز!!/این تذهبون دوست نادان؟/ از گسترش نفرت،همدلی بیرون نمی آید!

  1. چشم اقای فرماندار روشن معلومه با این فرماندار باید منتظر روزای سخت تر هم بود

  2. با سلام
    با نوشته های شما موافقم ولی حیف که این کوته فکران و نوکران دولت قبل دست از این حرکات ناپسند برنداشته
    بقال سرکوپه ما اقا محمد میگوید
    هوا بسیار خوب و بصورت مهلکی خشنگ آمیز میباشد و این نیز بگذرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.