رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گفت و گو با سایت دانشگاه به چه چیز اعتراف کرد؟

خبر پارسی – طی چند ماه گذشته در نقد مدیریت محترم دانشگاه علوم پزشکی شیراز  و درخواست برای تغییر ایشان نامه هایی از سوی دانشجویان و فعالین دانشجویی به مراجع مختلف از قبیل رئیس جمهور و وزیر بهداشت ارسال شده است.پس از انتشار این نامه ها در سایت خبر پارسی تعداد زیادی کامنت حاوی مضمون هایی همچون اعمال فشار مدیریت و نهادهای مختلف دانشگاه بر امضاکنندگان دریافت کردیم تا اینکه جند روز قبل دکتر ایمانیه در مصاحبه با خبرنامه سایت دانشگاه (اینجا)مطالبی عنوان نمود که موید این ادعا است. قسمت هایی از صحبت های ایمانیه عینا از سایت دانشگاه نقل می گردد:

 وی هم‌چنین در خصوص نامه‌ای که توسط هزار فعال دانشجویی دانشگاه بر علیه ایشان امضا شده ‌چنین توضیح داد: من چون حساس شدم اسامی را گرفتم و مرور کردم، چند تایی به نظرم جالب رسید و چند نفری را خواستم بیایند

 در قسمتی دیگر آمده است:

 از بعضی هم سؤال کردم که چرا این را امضا کردی -برای دانستن خودم

 احضار دانشجویان در مقابل رئیس دانشگاه و دیگر نهادهای دانشگاه آن هم به علت اینکه مسالمت آمیز ترین راه اعتراض که نوشتن نامه به مراجع بالاتر است را انتخاب کرده اند  خود  به تنهایی نشان دهنده  جو سنگینی است که بر دانشجویان و اساتید  منتقد در ۸ سال گذشته حاکم بوده است. خاطر نشان می سازد  این اقدام اخیر دکتر ایمانیه  که به آن معترف شده پس از انتخابات ریاست جمهوری بوده است.

 مشخص است که اگر دانشجویان اندک امیدی به پایان دادن آنچه خود تندروی می دانند،داشتند به وزیر نامه نمی نوشتند و مسائل را مستقیما از سوی خود دکتر ایمانیه پیگیری می کردند و اضافه کردن قید ( برای دانستن خودم)  آن هم در مصاحبه ای که قرار است به صورت عمومی منتشر شود صرفا جهت صیقل دادن این اقدام است.

 شایان ذکر است پیشتر بیش از ۵۰ فعال دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نامه ای به وزیر بهداشت نسبت به آنچه تهدید خانواده یکی از دانشجویان منتقد ایمانیه دانسته بودند، اعتراض کردند. دانشجویی که برای رساندن صدای انتقاد خود با دکتر احمدی استاندار جدید فارس دیدار کرده بود می گوید: پس از آن خانواده اش از سوی دانشگاه مورد تهدید قرار گرفته است.

 گفتنی است در این مصاحبه با وجود اینکه دکتر ایمانیه مورد حمایت بی چون و جرای دهها سایت اصولگرای استان است انتقادات مطرح شده از سوی اقشار مختلف به مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سایت خبر پارسی تحمل نشده و به طور غیر مستقیم از  این سایت به عنوان سایت بدون شناسنامه  نام برده شده  است.

 ۲ نکته را در پایان متذکر می شویم : یکی اینکه سایت خبر پارسی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز اخذ کرده ،دوم اینکه قرار است با ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت و گو کنیم.این البته حق ایشان است که به انتقادها پاسخ گوید اگر دیر به این مسئله اقدام می کنیم کوتاهی خود را می پذیریم اگرچه تا الآن دانشگاه هیچ پاسخ رسمی به انتقادهای مطرح شده در خبر پارسی نداده است شاید به این دلیل که خبر پارسی بدون شناسنامه است! از طرفی اما خبر پارسی افتخار می کند که همه دیدگاه های موافقین دکتر ایمانیه را در بخش نظرات منتشر کرده، اقدامی که سایت دانشگاه از آن برحذر بوده.نکته دیگر اینکه سایت دانشگاه چون از بیت المال ارتزاق می کند باید بیان کننده همه سلایق درون دانشگاه باشد نه اینکه فقط دیدگاه های موافقین ریاست محترم دانشگاه را منتشر کند.

57 دیدگاه برای “رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گفت و گو با سایت دانشگاه به چه چیز اعتراف کرد؟

 1. لازم به گفتن نبود ما 8 سال است که با تمام وجودمان این شرایط را تجربه کرده ایم این که چیزی نیست تازه ایشان الان پس از انتخابات است و به قول خودشان معتدل شده اند

  1. آبدارچی اووریا
   کاکوی عزیز ما نافش با پلیس بازی بسته شده.یکی از مدیراش میگفت ای اوسای دیندارما از اسلام عیون داشتن(جاسوس فعلی)رو خوب فهمیده و هر دکتریو که میشناسه و میخواد جایی بفرسه میگه باید عیون ما باشی.بازم بگم الهی جز جیگر بیگیری محمود چرا بچه ی مردمو از را بدر کردی گردن خرد. ووی ببخشی ابدارچی گلی سلام خسه نباشی ببم کارای دیگه ی دانشگاه رو فرمه؟ از عیون دانشگا چه خبر؟برقرارن؟راسی تازگیا بجز ای طرح درپیتت گل دیگه ی دم او ندادی کاکام؟راسی طرحی که با بابوی ژاپونی میخاسی اجرا کنی چرا یواشکی ول شد ؟ تحقیق و تفحص بدم خدمتتون ببم جان.آب خنک چی گمپ گلم.

  2. ای انسانهای یک رو وصادقی که که در برج امین علی برای دکتر (ه) کف میزنید و یواشکی خونه دکتر ح پذیرایی میشید و به دکتر ل میگ/ید ما با توییم و به دکتر ا زنگ/ می زنید واعلام برائت از طومار می کنید واقعا کار خوبی انجام میدهید که خود را نماینده اعتدال واصلاحات میدونید خواستم اول اسامیتونو بذارم کنار هم کلمه ای بسازم دیدم میشه مثل اون سردار بگ/م بگ/م بی خیال سیاست شفافیت نداره راحت باشید. انسانهای منا فق بزرگترین ضربه را به شرف انسانی و ازادگی زده اند. اکثریت کارمندان با دکتر ایمانیه موافقند .البته طبیعی است که هر انسانی خصوصا انهایی که بر مدار حق حرکت میکنند مخالف داشته باشند.

   1. اتفاقا من یقین دارم که با وجود فیلترینگ شدید پرسنل ساختمان مرکزی باز هم اکثر کارمندان از وضع موجود ناراضی هستند.

 2. لطفا در مصاحبه از ایمانیه بپرسید هدفتان از نابودی سیستم سلامت استان با اجرای طرح پزشک خانواده چه بود؟

  1. من با مریم موافقم ولی نمی فهمم چرا وزیر جلو طرح پزشک خانواده رو نمیگیره مگه ایمانیه این طرح رو خودش داده؟ ایشا لا مریم هم به مرادش برسه و پزشک خانواده رو منحل ببینه

   1. برای مردم استان فارس واقعا متاسفم که به دلیل خودخواهی این مرفه مرفه زاده بی درد دچار زحمات و صدمات زیادی در طرح پزشک خانواده شده اند و زیباتر هست که بگم موش آزمایشگاهی شدند. متاسفانه مردم شیراز مردمان خویشتنداری هستند وگرنه تا الان سر به شورش و اعتراض همگانی زده بودند. این حق مردم شریف استان فارس نیست. یکی به دادشون برسه تو رو خدا!

 3. در افسانه های یونان باستان نام شیطانی برده شده به نام مرلین زمانی همه نیروهای خبر دست به دست هم دادن تا این شیطان رو نابود کنن ماحصل نتیجشون این شد که شیطان مرلین بسیار ضعیف شد ولی نمرد خوبها مونده بودن که چکار باید بکنن تا مرلین رو بکشن نهایتا پیر دیر به اونا گفت مرلین رو باید همه فراموش کنند این تنها راه نابودیشه! مرلین فراموش شد یک عده واقعا فراموشش کردند و یک عده وانمود کردن که اون رو فراموش کردن و اینچنین شد که مرلین نابود شد! آقا فرزاد شما مرلین رسانه های شیرازی به خاطر قلم هتاکانه ای که داری و اخلاق تندت که حتی رفقای اصلاح طلبتم زیاد پشت سرت حرف میزنن، همه تصمیم گرفتن فراموشت کنن و کسی دیگه بهت محل نمیذاره خبر پارسی بزنی سایت یا روزنامه بزنی همین وضع ادامه داره مگر اینکه یک فرزاد صدری دیگه متولد شه که البته غرور و تکبر و خودحق بینی بعیده بگذاره قبل از فحش و بد و بیراه دادن حسابی فکر کن

  1. اقای م. م

   شما برادران اصولگرا و تندروی ما که دهها رسانه و سایت و رادیو وتلویزیون و… با بودجه ی کلان بیت المال دارید در شیراز حالا یک سایت و فقط یک سایت با تلاش شبانه روزی آقای صدری و همکاران ایجاد شده نه بودجه ی کلان شما رو داره، نه ازطرف برخی نهادها و ایمانیه براش پول میاد و نه از امکانات جانبی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ازقبیل غذا و استخر رایگان استفاده می کنه، تحمل همین یکی هم ندارید؟

 4. من چند تا سوال دارم که مدتهاست دوست دارم از ایمانیه بپرسم، آیا اگر سوال ها را به شما منتقل کنم می پرسید؟

 5. لطفا از ایشان سوال کنید در قبال حراج بهداشت محیط شهرستان شیراز دنبال چه بوده‌اند هر استدلال و نیتی که در پشت این قضیه بوده است مورد اشکال است کار غیر قانونی غیر شرعی هم میباشد. فقط دانشجو نیست که معترض است اکثر کارکنان علوم پزشکی به عملکرد ایشان معترضند.

 6. باید در نظر گرفت ایمانیه در حالی به “خواستن امضا کنندگان؛ بخوانید احضار” اعتراف کرده که سعی می کند در دولت تدبیر و امید به اصطلاح گاف ندهد و خود را معتدل معرفی کند. شما در نظر بگیرید در دولت محمود احمدی نژاد وی چگونه با طیب خاطر و بدون هیچ دغدغه ای چگونه منتقدین خود را حذف می کرد .

  1. معلومه که بده، جناب عالی حقت نبوده و خیلیا رتبشون بهتر از تو بوده. ولی خب به یه سری افرادی مث تو با یه ویژگی هایی این لطف ها رومیکنه، شایدم باج

   1. انشالا توام مشکل به هم بزنی تا از این نا حقیا گیرت بیاد!

  2. دقیقا همین. متاسفانه حق به حقدار نمیرسه. حق یکی رو گرفته داده به شما. باید هم طرفدارش باشید.

   1. والا هرچی باشه از شماها با این منطقتون بهتره!!

 7. خباز رییس دفتردکتر ایمانیه و صلاح رییس حراست نیز به شغل شریف تهدید و ارعاب مشغولند. اون روز من رو دیده و می دونه که تهدید بر من اثری نداره و میگه خجالت نمی کشی علیه استاد امضا کردی بهش گفتم خجالت رو باید تو بکشی که ….

 8. در سایت دانشگاه خبری موجود است مبنی بر مصاحبه ایشان با رادیو اینترنتی سینا.موارد زیادی در این مصاحبه مطرح شده است که بنده فقط به یکی از موارد که از نزدیک شاهد آن بوده ام می پردازم.دراین مصاحبه وقتی از ایشان در مورد ایین نامه پوشش در دانشگاه(Dress Code) سئوال میشود جواب میدهند:”این آیین نامه قانون است و اجرای قانون نیز ضروری است اما هیچ گاه در اجرای آن دانشجویان را مقید به مثلاً استفاده از چادر نکرده ام و برخی نیز گفته اند که من به دانشجویان دختر و پسر گفته ام که شلوار جین نپوشند ، اگر یک دانشجو پیدا شود که بگوید من چنین چیزی را به وی گفته ام تمامی حرف های خود را پس می گیرم.”
  این گفته ایشان خلاف واقعیت است.دوست بنده به خاطر پوشیدن شلوار جین به طور مستقیم از طرف ایمانیه تهدید به انتقال اجباری به دانشگاه های دیگر شد.آقای دکتر ایمانیه دانشگاه علوم پزشکی شیراز از دست شما و منصوبانتان به ستوه امده است و دیگر شما را نمیخواهند .

  1. یه روزی دروغ اینقدا قبح داشت که وقتی یکی دروغ میکفت لا اقل کمتر آفتابی می شد یا کم کمش یکمی قرمز میشد.از ظلمهای نابخشودنی که در هشت سال گذشته بر فرهنگ راستگویی این مردم رفته و ازبرخی دولتمردان شروع و به برخی لایه های بعدی مدیران رسید .قای دکتر ایمانیه اگر میخواهی ادای معتدل بودن روحانی را دراوری تا نگهت دارند لااقل واقعیت را بگو.در خصوص بقیه ی مسایلت نظر چندانی نمیدهم اما حداقل در خصوص اعمالdress codeکه اصلا واقعیت رو نگفتی؟یعنی اینقدر صندلی و پست ارزشمند است.

  2. ایشون خود من رو شخصا به دفترشون احضار کردن و دقیقن به من گفتن که شلوار جین نپوش مناسب دانشگاه نیست شما نباید مثل دخترای ول تو خیابون رفتار کنید.این حق من بود بخاطر پوشیدن شلوار جین ساده و مانتو قهوه ای بدون ارایش همچین حرفی بشنوم؟؟؟

 9. یک سایت خوب باید از دکتر ایمانیه حمایت کند و بیاناتشان را هر روز منعکس نماید تا بشود سایت شناسنامه دار و اگر چاپلوسی نیز به آن اضافه شود کارت ملی دار می شود و اگر به مخالفین ایمانیه حمله کند کارت ملی اش هوشمند می شود و اگر خواستار ابقایش شود کارت اعتباری نیز به ان تعلق می گیرد

 10. برخی از جوانان علمی و ارزشمند هیات علمی و پژوهشگران برجسته افتخار آفرین را می شناسم که زبان بسته ها مورد بی مهری و تحقیر شدید ایشان قرار گرفتند و خرد شدند. متاسفانه جامعه ایران خواب است وگرنه چنین اجازه ای به ایشان داده نمی شد. چرا وزیر بهداشت هیاتی را مسوول نظرسنجی رسمی در خصوص ایشان نمی کند؟

 11. سلام. میخواهم از دکتر صفوی و دکتر میراحمدی زاده بپرسم این همه بد گویی و دروغ پردازی پشت سر دکتر ایمانیه چه سودی برایتان دارد. یکی خود را برای ریاست دانشگاه شدن میکشد و اون یکی برای هیات علمی شدن.

  1. کلی جون، دکتر ایمانیه بسیار شانس آورد که که مخالفانش اینانند که رعایت شان همه را کردند. دوستان، دکتر صفوی در دانشگاه شیراز هستند. اصلا کاری به ع پ شیراز ندارند. این جان برکفان با دست خالی ستاد تشکیل دادند و اینک با تمام رعایت شرعی خواهان تغییر هستند. والسلام

  2. آگر تو این 8 سال 4 تا آدم شرافتمند مثل میراحمدی زاده تو این دانشگاه کاره ای بودن امروز چاپلوسی دانشگاه را فرا نگرفته بود و این وضعیت اسف بار دانشگاه نبود . گر چه من این آدم را می شناسم و می دانم چیزهایی که نوشتید فقط تهمته . خدا به راه راست بیارتتون .

 12. إِنَّ اَللّٰهَ یُدٰافِعُ عَنِ اَلَّذِینَ آمَنُوا إِنَّ اَللّٰهَ لاٰ یُحِبُّ کُلَّ خَوّٰانٍ کَفُورٍ ﴿۳۸﴾
  قطعا خداوند از کسانى که ایمان آورده اند دفاع مى کند، زیرا خدا هیچ خیانتکار ناسپاسى را دوست ندارد. (۳۸)

 13. سلام دکتر ایمانیه زحمات زیادی برای دانشگاه کشیده ومنشا خدمات زیادی برای استان شده اند وکوچکترین استفاده شخصی از موقعیتشان نکرده اند.

  1. اگر به سرخوردگی قشر تحصیل کرده و فرهیختگان دانشگاه و نارضایتی مردم خدمت میگین حق با شماست . دوست عزیز توصیه می کنم یه سر به بیمارستانها و مطبها و مراکز پزشکی بزنید . بسیاری از درد و بدبختی بیماران و مردم سرگشته و سردرگم و بی پناه نتیجه بی کفایتی این مرد خودشیفته است . گرچه یقینا ایشان منشا خیر و برکت برای بسیاری از یاران و چاپلوسان پیرامون خود بوده اند .شعار من اینست “خدااا به راه راست بیاردتون”.

 14. من کل صندلی داغ را شنیدم، این کار شما بی اخلاقی است که فقط یک قسمت را نقل کردید و از آن نتیجه گیری کردید.
  ایمانیه گفته تعجب کردم که اسم بعضی ها که می شناختم در نامه هست و به آن ها گفتم برای اطلاع خودم می پرسم و نه کمیته انضباطی.
  و بعد هم اشاره می کند که یک موردش مثلا یکی دو ماه توی سیتینگ بوده و می خواسته ندای اعتراضش را برساند! و موارد دیگر.
  نکته ی آخر این که من خودم بعضی حرف های ایمانیه را قبول ندارم ولی حق این بود که شما اول از ایشان عذرخواهی می کردید اگر واقعا نیت خیری داشتید باید قبل از جوسازی با ایشان مصاحبه می کردید و بعد این همه انتقاد یک طرفه روا می داشتید.

  1. پس انتظار داشتید ا دانشجو را احضار و سپس می کشتید تا راضی بشید طرف تحت فشار قرار گرفته؟
   احضار یک دانشجو به دفتر رئیس دانشگاه و بازخواست در مورد امضا چه معنایی دارد؟
   دانشجویی که احضار شده به آینده خود در دانشگاه می نگرد و وقتی به صورت نابرابر مقابل رئیس دانشگاه می نشیند و هیچ پناهگاهی ندارد تحت فشار نیست؟

 15. درود برانسانهای متواضع / دکتر ایمانیه یک انسان خود شیفته هست که فقط خودرا منجی میداند ودیگران را قاصر می پندارد وگرنه دو دستی به پست ومقام نمی چسبید وعلاوه برخود دیگران رانیز می دید

 16. خداییش سایت شما این روز ها معتدل تر از قبل عمل میکنه و بی هویت هم نیست کیه که صدری را نشناسه ولی درخواست میکنم جهت جلوگیری از تکرار تجربه تلخ 8 سال قبل صرفادنبال عوض کردن ادمها نباشید در دانشگاه هم روند تغییرات خوبی اغاز شده بنظرم رسما بیاین درخواستهای اصلاح طلبانه خود را به ریاست دانشگاه بگید توی سایت هم اونو بنویسید اگه فرد میانه رو یا اصلاح طلبی مد نظر هست جهت پذیرش مسئولیت معرفی کنید حتما که نباید بگیم تا ایمانیه هست اصلاحاتی انجام نمیشه اگه دیدیدهنوز اصرار بر روشهای قبلیه ( که قبلا به اصراراز وزارت خونه برای همه جا تجویز میشده) بعد مستند اعلام موضع کنید ما تجربه خوبی از تند روی نداریم مطمئن هم نیستیم به فرض تغییر مدیران بعدی اییده ال اصلاح طلبان عمل کنند خود اقای روحانی هم یک وزیر اصول گرا میذاره با استاندارانی با گرایشات متفاوت یعنی میدونه “راه اصلاح اعتداله “ببخشید خیلی سخنرانی کردم

 17. اقای دکتر (ج )به اصرار اصلاح طلبان با سابقه سالها قبل رئیس دانشگاه شد میدونید کیا رفتن حکم عزلشو گرفتن ؟ خود بچه های چپ منظورم اینه که عملکردی که ما رسما از افراد میخایم مهمه نه وابستگی سیاسی و اون موقع بچه های چپ اینو انجام دادن و کسی هم اعتراض نکرد

  1. خوب مرد ناحسابی می خوای کامنتشو سانسور کنی بکن چرا براش فیک میسازی؟

 18. پس از مصاحبه ایمانیه با خبر پارسی متوجه خواهیم شد در یکی از بهترین دانشگاههای جهان، با بهترین سطح علمی و پژوهشی و بالاترین سطح آزادی ها در حال تحصیل هستیم اما خودمان خبر نداشتیم

  1. داوود جان اگر منظورت از فرزاد آقای صدری صاحب این سایت است باید بگویم در مورد اینکه که در کامنت گذاری جعلی استاد است یا نه چیزی نمی دانم اما در یک مورد استاد است و کاملا تایید می کنم که پروفسور این رشته است و آن هم استاد در آوردن لج اصولگرایانی در استان است که از طبقه 7 ساختمان مرکزی دانشگاه تغذیه و هدایت می شوند

   1. عزیزم
    فرزاد خودش می دونه من کیم. بار قبلم که کامنتهای منو خودش تنهایی!!خوند یادش مونده. قشنگی کارم اینه که متاسفانه تو این 8 سال چون از احمدی نژاد متنفربودم حسابی چوب خوری کردم.
    بقیشم بزار بین من و پروفسور فرزاد بمونه، ماجرای من وپروفسور شما که احتمالا الان اسمش سلیمونه از دوران ایسنا شرع شده و خیانتی که بهمون شد، فکر کنم حالا حالاها هم ادامه پیدا کنه سلیمون جون، ببخشید فرزاد جون!

 19. dar in ke imanie nazare mokhalef ro tahammol namikone shakki nist,agar mikard dour o bariash bale ghorban goo naboodand.

 20. شاید علت این است که دکتر ایمانیه هنوز به شرایط جدید عادت نکرده قبلا شرایط طوری بود که کسی جرات نمی کرد این مسایل را عنوان کند اما الان دولت احمدی نژاد نیست و فضای رسانه ای کمی بازتر شده است البته خدا می داند اگر یکسال پیش این نامه امضا می شد بر سر امضا کنندگان چه می آمد

 21. برادر حسین
  سعی نکنیم آیات شریفه را مصادره به مطلوب کنیم.آقای صدرالدین شریعتی هم برای ماندن همینگونه استفاده ی ابزاری میکرد ولی رفت نه شما حق واقعید نه مخالفینتان. بدین جهت شان کلام خدا را همه نگه دارید و اینگونه قربانی مطامع دنیویتان نکنید.آز یک طرف اینگونه حرف میزنید و از طرف دیگر عواملتان به اقدامات تخریبی و تهدیدی نیمه مخفی روی آورده اند. این یعنی تزویر که بد است چه از جانب شما چه مخالفین

 22. به نظرم تمام تلاش ایمانیه در 8 سال گذشته و حال این بوده و هست که هزینه انتقاد را بالا ببرد و همین احضار امضا کنندگان هم به همین علت است البته باید بدانید که ایمانیه بسیار زرنگ تر از آن است که گاف بدهد عنوان کردن این مطلب در سایت دانشگاه کاملا عمدی بوده و پیامی است برای مخالفان و کسانی که بر علیه اش امضا می کنند که امضا برای شما هزینه دارد و صد البته از باز نشر این خبر در سایت خبر پارسی که صدها مرتبه از خبرنامه دانشگاه بیشتر بازدید دارد نیز مورد پسند ایمانیه است و به اصطلاح همه متوجه خواهند شد که امضا بر علیه ایمانیه چه هزینه ای دارد

 23. دکتر ایمانیه در همین مصاحبه ادعا کرده که روزی 16 تا 18ساعت کار می کند.کیفیت کار هم مهم است استاد بزرگ. دکتر احمدی نژاد هم زیاد کار می کرد و زیادتر کار کردن او مساوی بود با خراب تر شدن اوضاع مملکت

  1. آبدارچی جون چن روزه نیسی دلمو ن واست حسابی ابریه
   راسی مامان امید اینا سلام رسوندن .میگه ببم یه ر شته ی اومده به اسم فوق تخصص استفاده از همه چی برا رسیدن به یه چی..میگفت رشته ی قدیمی بوده ولی چن سال اخیر دچار بازکشف شده. می گه خیلی رشته ی اکشنیه خیلی هم پول سازه و منصب بیار. نگفتنیه.ولی مثه چیزی که بازم مال از ما بهترونه ببم. بهتره بازم بریم دنبال کشک سووندن خودمون یا اصلا بریم سماق مکیدن راسی تو ای دوتا بدون امتحان ورودی میشه رفت اختیاری هم هس.حالو هی بگین آزادی انتخاب نداریم بی انصافای نمک نشناس.راسی واسی گزینششم نگران نباش چیشم بچه ی مامان بهرام اینا او با لا بالاهان حله گمپ گلم

 24. فضول چی عزیز اول سلام کن عزیز بابا. ادب خیلی خوبه ها. درسته ما آبدارچی هستیم و بی سواد. اما میگن سلام واجبه حتی به یه آبدارچی بی سواد. دومن طعنه و تیفیر چرا میزنی؟ حرف حق بهت نمی سازه گلم؟ فدات شم الهی اسمتو بگو تا یه سر و گوشی آب بدم ببینم تو پروندت چیا پیدا میشه. الان خوب بلبل زبون شدی پسرم ولی بعدش که یه کم سر پروندت رو شد دو تا پای دیگه هم قرض میکنی و در میری عزیزم. حرف حق خیلی تلخه بابا جون نه؟ قند بدم خدمتت گل پسر؟

  1. ابدارچی جون رفتارو گفتار تو نمونه بارز رفتار و گفتار بالا سری هاتونه .با دیدن ادبیات تو هر شکی نسبت به ماهیت واقعی اونا برطرف میشه

  2. آبدارچی عزیزم سلام و صد سلام ای کبک مستوم
   فکر کردم دیگه قهر ی کاکام. ولی قهرم بکنی میخامت چیشوم.ما که کاکاجون رسوای عالم و آدمیم یه جا هم جامون نمی گیره هر کاری هم میکنیم ما رو هم تو آبدارخونت را بدی اصلا و ابدا چار روی تحویلیت ترافیک اشنا و قوم وخیشه او وقت دیگه فرصت نمی کنی یه بچه ی بی سرو پوی رو دسگیری کنی بالام جان .ولی لا اقل حالو که محمود بگم بگم مرخص شده ورفته و حسن میونه حال اومده و مامان امید هم مزاجش شیرین تر شده دیگه سر از تو پرونده سازی در بیارو دور و برتو یه نگوی کن خیلی چیا دیگه رنگ نداره زشته بوخدا ببه گلی.بچه ی مردم سرپرک میگیره ها.بازم که رفتی سراغ اهرمای زشتت کاکام. ای که ایکاره ای بر منکرش لعنت ای که تو ای راه از هر انگشتت هزارتا دسیسه میباره مث روز روشنان کاکام .چه حیف که تو مراممون رو کردن چیای که خدا پوشونده بی معرفتی وگرنه ……..بی خیال کاکام دل پیچه ببخشید دلشوره نگیر کاکام ما ایکاره نیسیم .راسی یه شبه هیات علمی شدن مامان بهرام مزه میده نه.فدوی قد رعنات جیگرطلا.راسی عزت زیاد بعدا دس به فحش نشی که چرو خداحافظی نکردی.بازم با همه ی که دل پیچم دادی میخامت کاکام.یه چوی بریز عزیز دلوم.

  3. آبدارچی عزیز سلام و صد سلام ای کبک مستوم
   فکر میکردم قهری چیشوم ولی ای بدون که اقد میخامت که قهرم کنی میارمت رو خط کاکام چیکار کنم خونم میجوشه ببه گلی .درسه که ما رو تو آبدارخونت را ه نمیدی ولی چن بار تا چار رای تحویلی اومدیم اما همچی ترافیک قوم و خیش از ما بهترون بود که مای یلا قبوی بی کس و کار و دیپورت کردن آخه آسینام یکمی بالوی زانوم ببخشید بالوی آرنجم بود گفنتن زبونم لال نعوذ بالله دین خدا به خطر افتیده.مام رفتیم که بقول شما باعث معصیت نشیم ببم جون.راسی چرو بازم اختیار از کف میدی عصبی میشی.مای یلا قبا که رسوای عالم و آدمیم..کاکا گلی حالو که دیگه محمود بگم بگم مرخص شده و حسن میونه حال اومده و مزاج مامان امید اینام شیرین وضع شده حیفه که بازم بری سراغ سر کردن تو پرونده ی خلق الله.دس وردار بالام جان 7-6 سال کارت همی بود جز نفرت چی گیرت اومد گل پسر.تو ای که اوسای ای کاری بر منکرش لعنت.تو ای که از هر انگشتت هزار دسیسه میباره شکی نیس ولی کاکام پرونده ی من سیاه تر از پرونده ی چای کارا و کارگرای قندستونت نیس بخدا چه حیف که تو مراممون آبرو بردن نیس قند عسل وگرنه……….بیخیال کاممون تلخ نکنیم کاکام سی کی مونده که سی من و تو بمونه مومن.راسی همچی ترسوندیم که سر پرک گرفتم نمیگی یهو بچه ی مردم دل پیچه ببخشید دلشوره میگیره تلف میشه طفلکی.دلش خیلی نازکه ها کاکام.یه خدافظی قشنگی بکنم که بار بعدی فحشم ندی ببم.راسی میگن مامان بهرام یه شبه هیات علمی شده .مامان امید داره دق میکنه هوا شو داشته باشین طفلکی گنا داره گمونم دیگه نبینمت اخه از پروندم خیلی میترسم هرچی میخوای توش در بیاری بیارکاکام ولی یهو نگی فضول باشی راس فتنن کاکام . 30000 میلیاردم برده. مورد مفاسدی هم داشته مورد رافت قرار گرفته. جون خودت بگم بگم را نندازیا. میخامت جیگر طلا. راسی یکمی دهنم خشک شده گمونم دل پیچه نه دل شوره داره کار دسم میده ببم یه چوی میریزی قند عسل؟

   1. عزیز دلمی جیگر. فکر کنم بدونم کجات میسوزه. آب خنک بدم خدمتت؟

 25. سلام
  من خبرنگار سایت سینا هستم، کاری به دعوای شما و دانشگاه ندارم ولی خواستم خبر رو اصلاح کنید، سینا سایت دانشگاه نیست و هیچ ربطی هم به دانشگاه نداره، سینا وبگاه خبری دانشجویان علوم پزشکی شیراز که توسط نهاد رهبری اداره می شه. این گفتگو هم صندلی داغ خبرنگاران و اعضای رادیو سینا بوده. لطفا اصلاح کنید.

  1. پسرم سالار عزیز
   آقا آدرس سایتتان را یک بار دیگر ببین
   شما جریی ار یایت دانشگاه هستید

 26. سلام دوستان. حالتون چطوره؟ کم پیدا. آب جوش گذاشتم واسه چایی. چایی قند پهلو. جناب صدری تو هم یه سر به ما بزنی یه چای تازه مهمونت میکنم تشریف بیارین. جناب صدری: اونروز که چایی بردم واسه دوستانتون تو دانشگاه شنیدم میگن شما یه مدتی مشغول آب خنک خوردن بودی عزیزم. راسته؟ البته آب خنک هم خوبه. البته اگه بیای تو آبدارخونه ما بهت چایی داغ داغ میدیم جبران اون آب خنکها بشه. عزیزمی جیگر طلا.

  1. گمپ گلم سلام
   اول ای که آب خنکو خیلی به موقع بود. حالو یکمی بهترم چیشوم دیگه هم نمیسوزه. طبابت برازندته گلم.دیگه سرم خیلی شلوغ داره میشه کاکو.خیلی وقت ندارم عزیزم.آخه یه سفارشی بم رسیده اکزیونه کاکام بعدن در گوشی میگمت.آخه دیوارا ای روزا ایقد موش پیدا کردن که امثال من و توش گمیم جیگر گوشه. یواش یواش داره میشه 1+5 چن سال پیشا.قصه ی هویج و چماق که یادته گلی بابا.ولی لا مصب چماقو سنگینه هویجو کوچیک آدمم نمیدونه اختیار هویجو دسه کیه. تو یا اونا .محض همی میترسم بگم هویجو رو درشت ترش کنین گل باقالی بابو.قصه ی شاه و فلوت زنه که بعد رفت تمبک زن شد رو که شنیدی ببم. میترسم سرم بیا دلم. بل تا ما همی پایین پایینا بپریم و سرمون پایین نیفته کاکام. ای روزا نمی دونم چرو خیلی حس میکنم دارم ارشاد میشم ببم. هی دم دقه دلشوره ببخشید دل پیچه میگیرم آره ببم بزو ما بریم غازمون بچرونیم باقیشم با تکلیف مدارا ومامان امید اینا و باقیه ی خلق ا…. ولی بازم بی شوخی دوست داریم حلالمون کن اگه رنجشی حاصل شد گفتم که یجو جام نمیگیره.بخشش دس بزرگونه پهلوون.دماغت همیشه مثل گذشته و در آینده چاقه چاق. مزاجت همیشه میونه حال مثل ای روزا نه مثل تا 6-5 ماه پیش. حق یارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.