دعوت ورزش وجوانان فارس از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

خبرپارسی – اداره کل ورزش و جوانان فارس با صدور بیانیه ای از جامعه ورزش این استان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت به عمل آورد.

در این بیانیه آمده است ای که یک نسخه از آن نیز توسط روابط عمومی این اداره کل در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته آمده است :

پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری معمار کبیر آن امام خمینی (ره)  طلیعه غلبه خون بر شمشیر و سر آغاز دوره ای بود که مردم سرافراز ایران زمین با خروج کشور از سلطه بیگانگان زمینه را برای آبادی، استقلال و آزادی واستقرار جمهوری اسلامی در  سرزمینی با مردان و زنان ایثارگر و آزاده را فراهم ساختند.

و امروز در آستانه چهلمین بهار پیروزی و در شرایطی که دشمنان خارجی و بداندیشان داخلی با القاء برخی توهمات برای از بین بردن امید در میان جامعه کمر همت بربسته اند، اداره کل ورزش و جوانان استان فارس با دعوت از اقشار مختلف جامعه خصوصا خانواده بزرگ ورزش استان برای شرکت در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن بر این باور است که ملت سرافراز ایران زمین با تکیه بر اصل وحدت، از این آزمون نیز مانند آزمون های ۴۰ سال گذشته سربلند بیرون خواهد آمد.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است جامعه ورزش فارس نیز یوم الله ۲۲ بهمن با تجمع خود رأس ساعت ۹ صبح در ابتدای خیابان مشکین فام شیراز به خیل خروشان مردم قدرشناس می پیوندد تا با حضور خود در این راهپیمایی ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل و انقلاب تبلور آزادگی، سرافرازی و غرور ملت ایران رادر میعادگاهی ملی  به منصه ظهور گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.