خانه » اجتماعی » تکذیب شایعه انتصاب شهردار شیراز به عنوان معاون یکی از وزرای دولت

تکذیب شایعه انتصاب شهردار شیراز به عنوان معاون یکی از وزرای دولت

پیوند ثابت https://khabarparsi.ir/?p=16271

خبرپارسی – شایعه انتصاب شهردار شیراز به عنوان معاون یکی از وزرای دولت تکذیب شد

مدیر کل حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر شیراز بحث حضور شهردار این شهر در یکی از وزارتخانه ها که در گروه های مجازی منتشر شده را تکذیب کرد.

پیمان بهادری با بیان اینکه در هفته های گذشته، شهرداری شیراز تنها کلانشهری بود که با وجود مشکلات مالی در سطح کشور از پروژه های بزرگ عمرانی رونمایی کرد افزود:این اتفاقات نشان داد شورا و شهرداری در دستیابی به اهداف تعیین شده یکساله موفق عمل کرده است.

وی با تاکید بر این موضوع که مدیریت شهری پس از یکسالِ کاریِ موفق و ایجاد شوق و انگیزه در میان شهروندان و پرسنل شهرداری،انگیزه ای مضاعف برای عمران وآبادی گرفته است و با جدیت تمام برنامه های خود را برای ایام نوروز و سال آینده دنبال می کندافزود: طرح مطالب غیر واقعی چون حضور شهردار شیراز در مسئولیت های دیگر،نمی تواند مانعی در مسیر پر شتاب تیم مدیریت شهری ایجاد کند.

مدیر کل حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر شیراز تصریح کرد: مردم با امید و اعتماد، اعضای شورای شهر را انتخاب کردند و منتخبین آنها نیز با اعتماد و شناختی که از مهندس اسکندرپور داشتند او را به عنوان شهردار خود معرفی کردند.

بهادری در پایان تاکید کرد: شهردار شیراز نیز به احترام این اعتماد و اعتقاد شورا تا لحظه ای که منتخبان مردم او و مجموعه مدیران او را باور داشته باشند، به رای و اعتماد آنها احترام می گذارد و با قوت و قدرت خدمت رسانی به مردم و پیگیری اهداف و برنامه های شورای پنجم را دنبال خواهد کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme