توسط دبیرحزب اسلامی کار استان فارس صورت گرفت ؛دعوت از مردم فارس برای شرکت در راه پیمایی روز جهانی قدس

خبر پارسی – دبیرحزب اسلامی کار استان فارس با دعوت از مردم این استان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس از حضور اعضای این حزب در راهپیمایی فردادر شیراز خبر داد.

بهمن حاجات نیا با اشاره به رفتار های ددمنشانه رژیم اشغالگر قدس گفت:قصابان سرزمین های اشغالی امسال و در آستانه روز جهانی قدس با سرکوب و کشتار مردم بی پناه و مظلوم فلسطین مهر تایید بر تروریسم دولتی خود زدند تا دنیا بار دیگر بر ایده عالمانه معمار کبیر انقلاب حضرت ا امام خمینی(ره)پیرامون اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس و با هدف اعلام حمایت از مردم بی دفاع فلسطین صحه بگذارد.

وی افزود: کریه ترین منظر تروریسم در چند روز اخیر درقالب رفتار های جنگ افزوزان اسراییلی نمایان شده است و در حالیکه بسیاری از نهاد های بین المللی تنها به عنوان نظاره گر این جنایات شناخته می شوند ،مردم ما با حضور پرشور و شعور خود در راهپیمایی روز قدس با ستمدیدگان و داغداران فلسطینی همدری خواهند کرد.

حاجات نیا روز قدس را میراث پربهای امام خمینی (ره) دانست و افزود: نه تنها مسلمانان منطقه و جهان بلکه تمام نوع دوستان و آزادگان جهان ظلم روا شده به مردم فلسطین را محکوم می کنند و با اعتراضات خود در راهپیمایی فردا خواستار اقدام سریع مجامع بین المللی در خصوص توقف و محکومیت اقدامات تروریستی رژیم غاصب اسراییل  خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.