تقدیر شورای هماهنگی جبهۀ اصلاحات استان فارس از مردم /لبخند رضایت ملت و اجر وافر اخروی، بهترین پاداش این تلاشگران بی‌ادعا خواهد بود

خبر پارسی – شورای هماهنگی جبهۀ اصلاحات استان فارس در بیانیه ای از حضور پرشور مردم استان و اعتماد مجدد آنها به دکتر حسن روحانی و اعتماد آنها به لیست امید برای خدمتگزاری در شورای شهر شیراز قدردانی کرد.

در این بیانیه آمده است:

مردم‌ شریف و فهیم خطۀ فارس
ماه رمضان امسال، در کنار نور و معنویت و زلال عبادات و نیایش‌های شما برادران و خواهران ایمانی، با شهد پیروزی اسلام عقلانی و رحمانی در عرصهٔ انتخابات اخیر ریاست جمهوری جلوۀ دلنشین‌تری به خود گرفته است.
مردم با نجابت ایران و فارسیان عزیز با حضور حماسی و تاریخ‌سازشان در انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها، تاریخ ۲۹ اردیبهشت سال ۹۶ را به برگ‌های زرین افتخارات فارسیان و فارس‌نشینان اضافه کردند. آنچه در این روز بزرگ، به دست شما ملت آگاه رقم خورد، تَکرار لبیک به ندای سید اصلاحات، بود که ایران اسلامی ما را از بازگشت به قهقرا و تکرار سال‌های تاریک بی‌برنامگی و اتلاف گستردۀ منابع کشور و حصر و تحریم ایران نجات داد و بازوان دولت تدبیر و امید را در پیگیری مجدانه‌‌تر مطالبات اکثریت ایرانیان و برنامه‌های اعلامی رئیس‌جمهور منتخب ملت، بیش‌از‌پیش پرتوان‌تر نمود. ملت ما نشان‌ دادند که از میان گرد و غبار تهمت‌ها، تخریب‌ها و بی‌اخلاقی‌های بی‌شماری که علیه دولت تدبیر و امید برپا شده بود، می‌توانند نور حقیقت را ببینند و راهی را که از سال ۹۲ آغاز کرده‌اند، با عزمی راسخ‌‌تر و اعتمادی عمیق‌تر ادامه دهند. بدون‌شک، آنچه در این انتخابات، بیش از پیروزی سیاسی اهمیت دارد، پیروزی کارنامۀ غنی و برنامه‌های دقیق و کارشناسانۀ شخص دکتر روحانی برای ادارۀ کشور و پیروزی اخلاقی نمایندۀ صادق و متواضع جریان اصلاحات در عرصۀ رقابت انتخاباتی، جناب آقای مهندس اسحاق جهانگیری است. امروز جریان اصلاحات شخصیتی را به مردم معرفی کرده است که می‌تواند در بزنگاه‌های انتخاباتی آینده،‌ وفاق و اجماع تحول‌خواهان را پیرامون او به‌ دست آورده، مسیر اصلاحی را همچنان با رأی مردم، با قوت ادامه دهد.
آنچه حلاوت پیروزی دکتر روحانی و تداوم دولت تدبیر و امید را دوچندان می‌کند پیروزی خیره‌کنندۀ لیست‌های امید در تهران و کلان‌شهرهاست. در شیراز نیز اعتماد ارزشمند شما مردم شریف و بصیر این شهر به احزاب عضو شورای هماهنگی جبهۀ اصلاحات فارس، سبب شد بعد از سال‌ها تسلط انحصاری یک جریان خاص سیاسی بر شورای شهر و شهرداری این شهر، نسیم امید و اعتدال بر این نهاد مهم شهری وزیدن گیرد تا در آیندۀ نزدیک، شاهد باشیم که چهرۀ شهر راز ما در راستای اهداف اسلامی و انقلابی جنبش پرافتخار اصلاحات، رنگ و رویی نو به خود گرفته و همسو با شأن و خواست اکثریت مطلق ساکنان شیراز، بهسازی و اصلاح شده است. احزاب عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به مردم شریف شیراز اطمینان می‌دهند که با جدیت، دقت و وسواس، ناظر نمایندگان خود در شورای شهر بوده، کوچک‌‌ترین مواضع و اقدامات آنها را رصد خواهند نمود و تمام تلاششان را برای پاس‌داشت اعتماد شهروندان و سربلندی در پیشگاه آنان به کار خواهند گرفت.
بدون شک، این پیروزی‌های شیرین، بدون نقش‌آفرینی جوانان، دانشجویان، زنان، معلمان، دانشگاهیان، کارگران و سایر اقشاری که بی‌هیچ شائبه‌ای ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی در استان و ستادهای ائئلاف اصلاح‌طلبان برای شورای شهر را غرق در اخلاص و مجاهدت و تلاش بی‌چشمداشت شبانه‌روزی کردند، میسر نبود. زبان قاصر از قدردانی و سپاس‌گزاری از آنهاست. لبخند رضایت ملت و اجر وافر اخروی، بهترین پاداش این تلاشگران بی‌ادعا خواهد بود.
در پایان، به روان پاک امام راحل (ره)، شهدای انقلاب و به‌‌ویژه روح بلند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، که جای او در این جشن و سرور ملی خالی و سبز است درود می‌فرستیم، از رهبری فرهیختۀ‌ نظام، که فرایند پرتلاطم انتخابات را با هدایت و نظارت مدبرانۀ خود به ساحل امن پیروزی و عزت ایران اسلامی رساندند قدردانی می‌ نماییم و برای رئیس جمهور منتخب ملت، جناب آقای دکتر روحانی و منتخبان پنجمین دورۀ شوراهای شهر آرزوی توفیق داشته، از ایشان به‌جد تقاضا داریم پاس اعتماد ملت را در تعهد و پی‌گیری مجدانه و بی‌چون‌‌وچرای وعده‌های انتخاباتی نشان دهند و این آغاز شیرین و پرشکوه را با پایانی پربار به سرانجام برسانند

شورای هماهنگی جبهۀ اصلاحات استان فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.