تغییردراستان حق استانداراست/خسارات بدتر از جنگ را چه گروهی برکشور و استان تحمیل کرد؟

خبر پارسی- تمام کسانی که حافظه تاریخی شان یاری می کند تا دوران ۸ ساله ریاست جمهوری خاتمی را بیاد آورند-چه آنهایی که منتقد دوران اصلاحات هستند و چه آنهایی که حامی خاتمی بودند- اگر کمی انصاف را چاشنی قضاوتشان کنندشهادت می دهند که در آن دوران شان دولت و مجلس براساس آنچه در قانون اساسی برآن تاکید شده بودحفظ شد.درآن دوران ودرزمانی که لایحه های دولت رای نمی آورد یا وزیری استیضاح می شد نه خبری از قهر رییس جمهور بود و نه خبری از تراول های اغواگر!!!

درآن دوران اصلاح طلبان نیک می دانستندکه مجلس در راس امور است،اما مجلسی که دغدغه مردم و کشور را دارد،نه مجلسی که حب و بغض سیاسی درآن یکی از عوامل مهم تصمیم گیری است.

هرچند چرخ گردون گردید و پس از دورانی که عجیب و غریب ترین تصمیمات در حوزه اجرایی کشور درآن اتخاذشد،سکان اداره کشور را به دست «روحانی» میانه رو دادتا این دیپلمات نزدیک به هاشمی  و خاتمی  ،کشوررا بر مدار اعتدال استوار کند،اما مجلسی که نیمی از عمر خود را با احمدی نژاد و دولتش گذارانده بود به یک باره رنگ عوض کرد و نقش حمایت بی چون و چرای خود ازدولت را به فراموشی سپرد،تانمایندگانی که تاخرداد۹۲هیچگاه هیچ اظهارنظری در خصوص عملکرد مدیران دولت “بگم بگم “از خود بروزنمی دادندبه یک باره در تمامی حوزه ها از سیاست خارجی گرفته تا مسایل ورزشی استان به علامه دهر تبدیل شوند!

حجب و حیا ی خاتمی میراثی برای احمدی

اما در فارس و در حالی که استاندار این استان  که از۱۷ مهرماه ساکن طبقه ی ششم ساختمان استانداری فارس شده ، در این مدت ثابت کرده که میراث سال ها کارکردن دردوران اصلاحات حجب و حیایی است که خاتمی به مدیرانش آموخته است.

احمدی در این مدت کوتاه تلاش کرده است  تا فضای سیاست زده و هیجانی استان را آرام کند. استراتژیی که به دلیل تفکرات دیپلمات گونه سیدمحمد احمدی سرعت تغییرات را در استان فارس به حداقل رسانده است.

تغییراتی که هرچند جناح اصلاح طلب استان آن را حق استاندار می دانداما ظاهرا” جناح اصولگرا ونمایندگان جبهه پایداری درمجلس شورای اسلامی  هرگونه تغییر و تحول در استان را منوط به تایید نظر خود می دانند.

هرچند برخی از تحلیلگران معتقدند که تساهل بیش از اندازه استاندار با کسانی که تا دیروز به دنبال رد صلاحیت روحانی بودند و سیدمحمد احمدی را زمین خواربزرگ می خواندند باعث گردیده تا ساکتین چند سال گذشته بهارستان ، امروزبه صاحبان حقوق در حوزه تغییرات استانی تبدیل شوند،اما حقیقت ماجرا چیز دیگری است .

مدیرانی که در انتخابات دوره گذشته مجلس از تمام پتانسیل خود ودستگاه های تحت مدیریتشان برای کسب جواز جلوس دوستان هم فکرشان بر صندلی سبز بهارستان استفاده کردند و امروز خطر از دست دادن صندلی مدیریت خودشان را پشت درب اتاقشان احساس می کنند تنها راه ازدست ندادن موقعیت کنونی را دست به دامان شدن کسانی می بینند که روزی برای نماینده شدنشان از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

حال و روز ناخوش ورزش فارس

درست در زمانی که  ورزش فارس حال و روز خوشی نداردو مدیر ارشد آن خطر از دست دادن کرسی مدیریت خود را نزدیک تر از هرزمانی می بیند، همچون کسی که قصد ارائه گزارش عملکرد دارد،تمام سعی و تلاش خود و تیم رسانه ای اش را به کار بسته تا همواره تیتری از وی در رسانه ها منعکس شود.

اقدامی که با حمایت یکی از نماینده های مجلس از عملکرد «کمانه»، می رود تا رنگ بویی دیگر به خود بگیرد.

قطعا” کارشناسان حوزه ورزش فارس بیش از برخی از نمایندگان مجلس براین امر واقف هستند که دوران مدیریت مجدد کمانه برورزش فارس دوران رکود و سقوط ورزش فارس بود.برق که نماد فوتبال فارس بود و پرسابقه ترین تیم شهرستانی کشور محسوب می شوددررده های پایین جدول لیگ دسته ۲ دست و پا می زندو کمانه در دفاع از عملکرد خودش درخصوص این تیم دچار تناقض گویی می شود.اما این اتفاق ناگوار تنها درد ورزش فارس نیست بلکه سفیر سقوط درگوش فجری ها هم به صدا درآمده است. سفیری که نه با رنگ کردن چمن حافظیه از بین می رود و نه با توجیه کردن فرسایشی شدن عملیات ساخت ورزشگاه بزرگ شیراز که هرروز یک نام برای آن تصویب می شود.

امروز جامعه وررزش فارس بهتر از هرکس می داند که تئوری مدیریت «کمانه» در ورزش فارس شکست خورده است.

 شکستی که نه مهندسی کردن انتخابات روسای هیات های ورزشی می تواند کمکی به آن کند و نه دل خوش بودن به سوسو کردن تک ستاره هایی که عموما با هزینه شخصی در برخی مسابقات بین المللی شرکت می کنند و مدالی کم ارزش در رنکینگ رشته های مختلف با خود به کشور  به ارمغان می آورند.

درچنین شرایطی ورزش فارس امروز در کوچه پس کوچه های ورزش و جوانان گم شده است و کمانه منتظر بروز و ظهور موجی است تا برآن سوارشود.

احمدی باورکنداستاندار است

به نظر می رسد زمان آن رسیده که دکتر احمدی باورکند استانداراستانی شده است که خسارات  وارد شده به آن در ۸ سال گذشته و به گفته ی خودش بیش از خسارات وارد شده در ۸ سال جنگ تحمیلی است.خساراتی که نمایندگان اصولگرا و اهالی جبهه پایداری نمی توانند منکر سهم مدیران تحت حمایتشان در وقوع آن باشند.

احمدی که همواره سعی دارددرچارچوب سیاست های هیات دولت و رییس جمهور حرکت کند نیک می داند مجلسی که ۱۲ وزیر از مجموع ۱۸ وزیر دولت را این هفته برای پاسخگویی و احتمالا دریافت کارت زرد به بهارستان فراخوانده است ،برای دولت درحکم ترمزی قوی عمل می کند .

ترمزی که در استان فارس و درست زمانی که زمزمه هایی مبنی برتغییر یک مدیر در استان به گوش می رسد کشیده می شود.غافل از اینکه اگر در ۸سال گذشته سوء مدیریتی در استان رخ داده است نقش اول آن را در حوزه های مختلف همین مدیران بازی کرده اند و اینک حق استاندار است تا درخصوص تغییر آنها تصمیم بگیرد.

شاید احمدی می بایست کمربند خود رامحکم ببنددتا کشیدن گاه و بیگاه این ترمز باعث اختلال حرکت قطارتوسعه استان نشود.

 

27 دیدگاه برای “تغییردراستان حق استانداراست/خسارات بدتر از جنگ را چه گروهی برکشور و استان تحمیل کرد؟

 1. کمانه که اساسا مدیر دوره اصلاحاته عزیز دل! راستی چرا از جهاد دانشگاهی نگیم و رستگار که دیگه واقعا زیادی مونده! خوبم به جهاد چوب حراج زده که!

 2. بسمه تعالی
  جناب آقای دکتر احمدی
  استاندار محترم و فرهیخته استان فارس
  با سلام و احترام
  انتخاب مردمی دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی و انتصاب عقل مدارانه شما بارقه امیدی بر تن استان رنجور و خسته فارس بود و هست . استانی که از تحجر و بی عدالتی بعضی مدیران وابسته به جریانات سیاسی خاص و متحجر به سختی روحش دردمند و رنجور شده است ، استانی که از امثال مدیرعامل برق منطقه ای فارس و … دل پر دردی دارد استانی که از فساد بی زار است و گرفتار مفسدین اقتصادی شده است ،استانی که خواهان اجرای فرمان هشت ماده ای حضرت آقا (مدظله عالی )است و برای اجرای آن روز شمری می کند . آری جناب آقای دکتراحمدی دل پرخونی از مشفقیان و ایادی او داریم و دلایل متقنی در خصوص درخواستمان برای جابه جایی او …. استاندار محترم اگر به سایت شرکت برق منطقه ای فارس مراجعه بفرمایید تاریخ استخدام جناب آقای مهندس مشفقیان 20/9/56 ذکر گردیده است یعنی ایشان وارد 37 امین سال کاریشان شده اند و همچنان مدیرعامل هستند . استاندار محترم می دانم که چیزی که به جایی نمی رسد فریاد است ولیکن عاجزانه و ملتمسانه و از سر عجز واقعه ای از شما که که در مسیر حق و اعتدال قدم می زنید خواهشمندیم نگاهی به شرکت برق منطقه ای فارس نیز بنمایید آخر چرا باید سرمایه های بیت المال صرف جریان سیاسی خاص گردد و چرا نباید بستر های توسعه اقتصادی استان مهیا شود استاندار محترم دوستی تعدادی سئوال را به جهت پاسخ جناب آقای محمد رضا مشفقیان در یکی از کامنتهایی که بر فرایند هبه فروشی تیم برق فارس نگاشته بود که متاسفانه تاکنون بی پاسخ مانده است و بنابراین از حضرتعالی خواهشمندیم به عنوان یک حقوق دان و متولی استان پیگیر جواب سئوالاتمان از مدیریت محترم عامل شرکت برق منطقه ای فارس جناب آقای مهندس محمدرضا مشفقیان شوید آخر ما حتی جرات نداریم در ذهنمان از ایشان سئوال کنیم می دانید چرا ….. کمیته تخلفات اداری و گزینش و…… آری و بعد …. استاندار محترم ما وابستگانی داریم که با درآمد کمی که داریم امرار معاش می کنند و درآمد دیگری نیز نداریم لذا به جهت جلوگیری از اخراج و تنبیه خواهشمندیم سئوالات ذیل را از جناب آقای مهندس مشفقیان بنمایید و ودر صورتی که به جمع بندی رسید بازهم عاجزانه خواهشمندیم دستور به صدور اقدام قانونی صادر فرمایید و بدانید که ما به امید به امید و تدبیر رای دادیم هرچند که به خاطر صحبتهای درگوشی از امید ،ایادی و ….مدیرعامل محترم برق منطقه ای فارس (نظیر جناب آقای ر- م -و ی -ح و ا- ک و م- ش – و…..)قصد داشتند که تعدادی از پرسنل را در صورتی که نتیجه انتخابات و حماسه سیاسی 24 خرداد ماه که در واقع لبیکی بود به رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله عالی)، به کمیته تخلفات اداری و….به صرف صحبت های درگوشی و خارج از وقت اداری و حتی موبایل شخصی و اس ام اس معرفی کنند

  آری استاندار محترم سئوالاتمان به شرح ذیل بود :
  راستی مدیریت محترم عامل مخالف جناب دکتر روحانی ،(جناب آقای مهندس مشفقیان )

  آری جنا ب آقای مشفقیان جواب سئوالاتمان چه شدآخر نوشته بودیم:
  عاجزانه و ملتمسانه از شما خواهشمندم به جهت تنویر ذهن اذهان عمومی در یکی از متینگ های گروهی و تبلیغاتی که بر خلاف شرع و نظر جمیع آیت اعظام از جمله نظر رهبر بزرگوار انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله عالی) در وقت اداری و با امکانات اداری در روزهای سه شنبه برگزار می کنید پاسخ دهید
  ۱- دلیل اینکه جناب آقای مهندس مهدی شفیعی مجری محترم طرح خطوط فوق توزیع بعد از فاجعه کابل ۶۶ کیلو ولت فی مابین پست ۴۰۰ شیراز به امیر کبیر و فاجعه خط ۱۳۲ کیلو ولت کنگان به برد خون به دادگاه و کمیته تخلفات اداری وزارت نیرو معرفی نشده اند چیست و چرا معرفی نشده اند آیا رابطه پشت پرده ای وجود دارد یا خیر ………….. همچنین اگر ایشان انسان شریف و پاکی هستند علت برکناری جناب آقای مهندس اکبری مجری محترم و سابق خطوط کابلی چه بوده است و اگر از آقای مهندس اکبری چنین فاجعه ای سر می زد آیا او را به دادگاه معرفی نمی کردید و……..
  ۲-در خصوص نرم افزار DCS ایستگاه ۴۰۰ سعادت شهر و همچنینی نواقص ایستگاه های پرک و بیرم و جفره لطفا دستور به تنویر اذهان عمومی بفرمایید
  ۳-در خصوص دلیل عدم رعایت قانون و بخصوص رعایت تشریفات قانونی واگذاری باشگاه برق توضیح بفرمایید و بفرمایید چرا برخلاف موازین شرعی قدم برداشته اید مگرر نمی دانید که حضرت امام (ره) فرموده اند که حکومت اسلام حکومت قانون است پس چرا به قانون پایبند نیستید و موجبات صدور احکام قانونی نظیر حکم فوق می شوید
  ۴-می گویند شما برای جانشین خود بسیار دلهره دارید مگر خدایی نکرده مشکلی هست که باید پنهان بماند و آشکار نشود
  5-علت عدم ارسال قراردادهای شرکت فارس تکاب و …. به اداره کل امور اقتصادی و دارایی توسط معاونت محترم مالی و پشتیبانی از سال 1385
  6- علت برگزاری میتینگ های سیاسی در وقت اداری و با استفاده از امکانات اداری بر خلاف قانون برگزاری انتخابات که همکنون هم برای جالش سازی برعلیه دولت امید در روزهای سه شنبه از ساعت 14 الی 17 برگزار می شود

  1. استاندار محترم و گرامی
   تنها امیدمان به توست و دولت امید و تدبیر تا ریشه تحجر و فساد را بکنی و احقاق حق کنی

  2. آخه چکار این بدبخت داری داشت کاره خودشو می کرد
   اصلا به شما چه ما هر کاری که دلمون بخواد با شهرام و مه آفرید می کنیم
   ولی حیف که الان همه جمعیم تو زندان وگرنه براتون …..

 3. مدیریت محترم سایت خبر پارسی
  با سلام و احترام
  آری برق و تیم برق هبه شد ………….و فروخته شد و امید است با تدبیر تصمیم سازان دولت امید نور «امید» بر برق و برق بتابد . برق و برق جانی تازه یابد.
  امید است با امید دولت تدبیر و امید برق و برق با تغییر متولی ساختمان برق واقع در نبش فلسطین که همه او را می شناسیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!و برایش همیشه دعا می کنیم که زودتر …………………
  برق و برق نیز جانی تازه یابد و امید وارم برخی آقا زاده ها پس از تغییر پدرشان ادعایی مبنی بر مالکیت منزل سازمانی که در آن به اتفاق همسر محترمشان از بدو تشکیل زندگی مشترک ، زندگی می کنند ننمایند. خانه سازمانی برای پرسنل است نه برای عمو و پسر عمو و خاله و پسر خاله و دایی و………..
  رای دادیم به روحانی عزیز که ریشه برق و برق کنده نشود و هبه نشود و ………
  آری امیدمان به توست و تدبیر تو در اجرای فرمان هشت ماده ای مقام عظمای ولایت (مدظله عالی) و امید داریم مفسدان به دادگاه معرفی شوند و ……
  امید دارم که با امید دولت امید و تدبیر گول ظاهر فریبی بعضی ها را نخورید
  و امید است که معاونت محترم طرح و توسعه شرکت برق منطقه ای فارس جناب آقای مهندس حقیقی یک شبه اصلاح طلب نشوند البته که برق و برق باور نمی کند و می داند مشکلات بابک ها وشهرام ها…. را
  راستی اجرای حکم مه آفرید ….. چه زمانی است
  امید وارم که درس بگیرم و بدانیم نظام اسلامی با کسی در تضعیع حقوق بیت المال تعارفی ندارد و اجرای عدالت می کند
  آری یدالله جان ما از بابک ها و مه آفرید ها و …..متنفریم و از تذویر و ریا و عوام فریبی و…….
  آری آقای ر – م ما به امید رای دادیم و نظام اسلامی و از همه مهمتر به رهبر فرزانه انقلاب که آرزوی ما سلامتی روزافزون ایشان است آخر اگر ایشان و سربازان گمنام نبودند خدا می دانست منافقین و مفسدین اقتصادی با مردم و برق و برق ها چه می کردند و چه میم هایی که با رابطه استخدام نمی شدند راستی پسر شما که نخبه بود آنهم با معدل ۱۳ دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز و……..نمی دانم م کجاست ولی امید دارم همیشه سلامت باشد و به او بگویی بابا جان اگر روزی معاون مالی و پشتیبانی شدی باید رونوشت قرار دادها را برای اداره کل اقتصادی و دارایی ارسال کنی و ……..

  1. مش ید الله سلام جعفر ق حامی همشهری تو تو مجلس برسون بگو برام بیشتر تلاش کن من می خوام مدیرعامل ….نه معاون وزیر نه اصلا وزیر بشم … اصلا به شما چه من می خوام برم جای دکتر روحانی بشینم و بس ….آخه من نخبه ام و پولدار و محکمم پارتی دارم

 4. جناب آقای دکتر احمدی
  استاندار محترم فارس
  با سلام و سپاس و نهایت ادب
  استاندار محترم امروز صحبت در خصوص مدیریت محترم عامل شرکت برق منطقه ای فارس جناب آقای مهندس مشفقیان و معاونت محترم مالی و پشتیبانی ایشان جناب آقای حاج رحیم معدلی (دامت افاضاته)به پچ پچی تنها در جمعی معدود و محدود خلاصه نمی شود بلکه فریادی است از دردمدی و عجز ، عجز و دردی که آنان با آن دولت امید و تدبیر را زیر سئوال می برند همانگونه که مطلع اید دولت امید و تدبیر که اساس آن بر پایه حق و عدالت و قانون است دستور به اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری را صادر نموده است ولیکن جناب آقای معدلی معاونت محترم مالی و پشتیبانی شرکت برق منطقه ای فارس به اخلال در روند اجرای صحیح قانون از پرداخت اضافه کار به حق پرسنل جلوگیری می نماید و با این کار قصد تخریب وجه دولت قانونمند را در اذهان عمومی دارد آخر پرسنل شرکت برق منطقه ای فارس که محل درآمدی دیگر را با تورم موجود ندارند بنابراین تقاضای رسیدگی استاندار محترم و تقیب و عزل منسوبین دولت قبل از جمله معاونت محترم مالی و پشتیبانی شرکت برق منطقه ای فارس را داریم و امید است با عزل ایشان که سعی در مخدوش نمودن وجه دولت و نظام اسلامی دارند درسی برای سایر مخللین آسایش و قانون فراهم آید تا بدانند که با تحریک دولت و نظام مقدس اسلامیمان راه به بیراهه خواهند برد.

  1. خدایا تو فقط به داد برق برس از ما که دیگه کاری بر نمیاد با این حاج ر میم (دامت … )
   آخهما که بچه زرقون نیستیم مثل امین کاف که 9000 ساعت در سال فقط اضافه کار تشویقی بگیریم و بدون هیچ گونه سابقه ایثارگری بشیم مسئول امور ایثارگران و مدیر امور کارکنان و…….بعدشم بریم تو کار بورس و معاملات ارز و دلار

 5. مدیر عامل به فدای امین ک که تا حالا بواسطه اون هر کاری خواسته کرده …..

 6. شنیدم امین ک به دنبال حذف نیروهای دکتر روحانی در صورت رای نیاوردن بوده

 7. کارمند جان سلام صحبت از دردی است کهنه و رنج آور که سالها بر دوش خود و خانواده مان سنگینی می کند ای کاش تمام مسائل برق فارس را می نوشتی از آنهایی که در جلسه سه شنبه عزل و نصب میکنن از کارمندانی که پس ازسی سال خدمت صادقانه جرات سوال هم ندارند حتی نمیتوانیم بپرسیم مهندس کریم پیروی چگونه از شهید عباسپور به برق فارس منتقل گردید و با شرایط خاصی باز نشسته شد وسپس مدیر عامل شرکت فارس تکاب گردید ووووووو

 8. بسمه تعالی
  جناب آقای دکتر احمدی
  استاندار محترم و ولایتمدار فارس
  با سلام و تهیات و نهایت ادب
  جناب آقای دکتر فرزند محترم مدیرعامل برق منطقه ای فارس جناب آقای مهندس مشفقیان در سایت خود به نام ندای اندیشه به آدرس اینترنتی http://nedaye-andisheh.blogfa.com/ در روز 23 دی ماه مطلبی را با متن زیز منتشر نموده بودند که عین متن علی رغم حذف از سایت به جهت نقد تقدیم می گردد:(درست در زمانه ای که رئیس دولت نوپا از حق آزادی بیان و آزادی قلم مطبوعات سخن می گوید و استاندار محترم فارس نیز می گوید برای مخرب ترین نقد هم کسی را به دستگاه قضایی نمی کشاند و خلاصه از این شعارها! مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی حافظ که بنده حقیر هستم با شکایت استانداری فارس به دادگاه انقلاب احضار شده ام و باید پاسخگوی این باشم که چرا با چند نقد ساده در یک سایت استانی آرامش و سکون عده ای از مسئولان را بر هم زده ام!
  یکی از جنس همین آدمهایی که از ما شکایت کرده اند در سایت خبری اش مدام در خصوص مدیران برجای مانده از دولت های قبل دروغ می گوید و تهمت می زند و همه و همه هم می دانند حتی خودشان! اما معاون محترم حقوقی استاندار احساس تکلیف نمی کند که از جایگاه مدیران دولتی غیر اصلاح طلب دفاع کند! آنگاه در برابر چند نقد ساده چنان عنان اختیار از کف می دهند که هنوز صحبت های استاندار نوپای فارس در حمایت از آزادی بیان به فراموشی سپرده نشده در برابر چند نقد ساده می روند و دست به دامان دادگاه انقلاب می شوند!
  آقای احمدی استاندار محترم که گفتی برای مخرب ترین نقدها هم کسی را به دادگاه نمی کشانی! آقای کیانی معاون حقوقی محترم که همچون گذشته در پی دادگاهی کردن رسانه های ارزشی هستی! می خواهید بگویم بچه های تحریریه، حافظ نیوز را به پایگاه مداحی و تعریف و تمجید از استاندار و مسئولان استانداری تبدیل کنند؟ می خواهید از این به بعد تمام مقالات و مطالب را قبل از چاپ ارسال کنیم تا مبادا به شما بر نخورد؟ می خواهید اگر تخلفی کردید چشممان را به روی همه چیز ببندیم؟ می خواهید اگر نا اهلی را سرکار آوردید خبرش را سانسور کنیم؟ اصلا می خواهید کلا با اصلاحات و سید فتنه گرش بیعت کنیم تا خیالتان راحت شود؟
  بیشترین ژست های روشنفکری را از شماها دیدیم و دیکتاتوری ترین نوع برخورد را هم از شما دیدیم! آیا حق دارم نام این مقال را دیکتاتوری روشنفکران بگذارم؟
  چند سال پیش هنگامی که جوانتر بودم و مسئولیت یک تشکل دانشجویی را بر عهده داشتم به محض اینکه مسئولی در دانشگاه یا شهر لب به تهدیدم باز می کرد واقعا عقب می نشستم! اما آقایان اصلاح طلب آن دوران جوانی و دانشجویی گذشته است. شکایت شما بر حقیر اثبات کرد که در مسیر درستی گام می زنم انقدر درست که خواب از چشمان کیانی معاون اصلاح طلب استانداری ربوده است و وی را ناگزیر کرده تا از ما شکایت کند. مطمئن باشید قلممان زین پس عریان تر از گذشته به نقد شما خواهد پرداخت و یقین بدانید و بفهمید رسانه دوست رسانه مداح نیست بلکه رسانه منتقد است و یقین بدانید حتی اگر به زندان هم محکوم شوم لحظه ای به رهبرم شک نمی کنم و ذره ای از ولایت فقیه دست نمی کشم
  برخی ها شاید تنها کارمندان انقلاب و نظام باشند کارمندانی که اگر سوابق سو امنیتی هم داشته باشند و زمین و زمان هم از فساد آنها با خبر باشد کسی با آنها کاری ندارد. اما فرزندان انقلاب حافظ نیوز را تاسیس کرده اند که با این آدمها کار داشته باشند. اصلا می خواهیم خانه انقلاب را از لوث وجود خائنان پاک کنیم حرفی هست؟ می خواهیم مسئولان ناکارامد را به نقد بکشیم حرفی هست؟ می خواهیم مسئولان کارامد را نقد کنیم که بهتر خدمت کنند حرفی هست؟
  این انقلاب و این نظام و این کشور مال ماست مال همه ما، هم توی اصلاح طلب و هم من اصولگرا؛ ما حقمان را به کسی نمی بخشیم اجازه هم نمی دهیم کسی حقمان را غصب کند. ما از دریچه اصولگرایانه به مسائل نگاه می کنیم و شادی دل رهبر و امام زمان (عج) را با همه دنیای شما عوض نمی کنیم و نیک بدانید اگر راه خلافی رفتید زین پس رساتر فریاد می زنیم.
  ________________________________________
  پی نوشت: عزیزی به حقیر مسج داده است «انتقام پدر از پسر! چه لذتی دارد» نمی دانم چه سناریویی برای بنده و یا شاید تخریب پدرم در نظر گرفته اند امیدوارم همه اینها تنها حدس و گمان باطل باشد.)

  جناب استاندار محترم و فرهیخه اگر متن دوست محترممان جناب آقای ندای اندیشه مشفقیان را ملاحضه فرمایید ایشان اعلام نموده اند که (نمی دانم چه سناریویی برای بنده و یا شاید تخریب پدرم در نظر گرفته اند)و همچنین اند که (
  یقین بدانید حتی اگر به زندان هم محکوم شوم لحظه ای به رهبرم شک نمی کنم و ذره ای از ولایت فقیه دست نمی کشم )و همچنین در فراز دیگری از متن خود آورده بودند(بیشترین ژست های روشنفکری را از شماها دیدیم و دیکتاتوری ترین نوع برخورد را هم از شما دیدیم! آیا حق دارم نام این مقال را دیکتاتوری روشنفکران بگذارم؟)
  بله استاندار محترم ایشان از سناریوی تخریب پدر محترمشان و محکومیت زندان و دیکتاتوری ، صحبت نموده اند نکته قابل تامل در باب محکومیت زندان ایشان زیر سئوال بردن دستگاه محترم قضایی کشور و قضات عدلمدار و متدینی است که وی آنها را دور از مدار ولایت و عدالت ترسیم نموده است و ایشان فرموده اند که (حتی اگر به زندان هم محکوم شوم لحظه ای به رهبرم شک نمی کنم و ذره ای از ولایت فقیه دست نمی کشم )حال باید از این آقا زاده محترم پرسید مگر دستگاه قضایی کشور به رهبر عظیم الشان نظام اسامی اعتقادی ندارد و آیا دستگاه قضایی کشور که اساس آن بر شرع وقانون مبتنی بر احکام شرعی و فتوای مراجع عالی قدر از جمله حضرت آقا (مدظله عالی) است بر خلاف موارد گفته شده تاکنون رای صادر نموده است که شما می خواهید دست از ولایت نشوید . بله آقازاده محترم جناب مهندس مشفقیان اصل و اساس دستگاه قضایی نظام مقدس جمهوری اسلامی بر شرع و فتوای مراجع عالی قدر (دامت توفیقاتهم ) از جمله رهبر معظم انقلاب (مدظله عالی ) است و قضات عادل دستگاه قضایی حکمی برخلاف موازین شرعی و اخلاقی و عقلی صادر نمی کنند و همواره بر این اصل برگرفته از فرمایش حضرت امام (رضوان الله تعالی علیه )ثابت قدمند که حکومت اسلام حکومت قانون است . پس خواهشمندم به قضات محترم و ازخودگذشته دستگاه قضایی تهمت و افترا نزنید و خدا را بر نوشتار خود ناضر ببینید
  در باب دوم صحبت شما با عین متن نگاشته (بیشترین ژست های روشنفکری را از شماها دیدیم و دیکتاتوری ترین نوع برخورد را هم از شما دیدیم! آیا حق دارم نام این مقال را دیکتاتوری روشنفکران بگذارم؟)آری برادر محترم و فرزند محترم جناب آقای مهندس محمد رضا مشفقیان آیا از نظر شما رای مردم به جمهوری اسلامی ایران در 12/1/58 و انتخاب نظام اسامی دیکتاتوریست آیا شما انتخابات های مکرر برگزار شده از بدو انقلاب تا کنون را فرمایشی و نوعی دیکتاتوری می دانید
  دوست محترم به شما توصیه می کنم هر از چند گاهی به فرمایشات مقام عظمی ولایت در باب نظام مردم سالار دینی گوش فرا دهید و آن را آویزه گوش خود کنید ،آخر ما از این نگاشته شما بوی افترا و توهین به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله عالی ) را احساس می کنیم و احساس می کنیم شما قصد هزینه کردن سرور و سالار ما را به نفع منافع خود دارید اذا خواهشمندیم که در صورتی که اینچنین نیست پاسخ خود را اعلام فرمایید ، باشد که موجبات تنویر ذهن ما فراهم آید و به اقدام قانونی از طریق مراجع محترم قضایی و …. متوسل نشویم (با تشکر پیشاپیش از شعور شما به جهت تنویر ذهن مان از شائبه افترا به مقام معظم رهبری (مدظله عالی) )

  در باب سوم صحبت شما با عین متن نگاشته شده توسط شما که بیان نموده اید (نمی دانم چه سناریویی برای بنده و یا شاید تخریب پدرم در نظر گرفته اند) نمی دانم منظور شما از سناریو ،خاموشی 400 هزار مشترک برق در شهرستان شیراز به علت برف 30 سانتی متری است یا مشکلات نرم افزار dcs ایستگاه سعادت شهر و یا مشکلات خط کابلی 66 کیلو ولت فی مابین پست 400 شیراز به پست امیرکبیر است و یا مشکلات خط 132 کیلو ولت دومداره فی مابین پست بردخون به 400 کنگان است و یا مشکلات عدم ارسال قراردادهای شرکت فارس تکاب به اداره کا امور اقتصادی و دارایی است و یا عدم رعایت قانون در واگذاری باشگاه برق است یا دست یافتن شرکت برق منطقه ای فارس به جایگاه 17 از 17 در حفظ پایداری شبکه است یا عدم اجرای صحیح قانون مدیریت خدمات کشوری است یا ………….
  برادر محترم جناب آقازاده محترم مشفقیان منظور شما از سناریو چیست
  حتما با این استدلال نظام مقدس اسلامی و دستگاه محترم قضایی و قضات عادل و محترم آن و سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) به ناحق شهرام جزایری و بابک زنجانی و مه آفرید خسروی و….. انشاءالله درآینده …بازداشت نموده اند و در محاکم صالحه به جرایم آنها رسیدگی می کنند ، اگر نظر شما راجب مفسدین اقتصادی و منافقین این است که خواهشمندم دیگر حرف از اسلام و ولایت و دمکراسی و…. نزنید
  منتظر پاسخ شما دوست عزیز به جهت تنویر ذهنم و اذهان عمومی هستم در غیر اینصورت مستندات موجود برای کلیه نشریات و روزنامه ها و تمامی مراجع محترم قانونی ( که البته برای بعضی ارسال شده است ) ارسال خواهد شد

  رهرویم با ولایت تا شهادت
  مرگ بر منافق

 9. چند نکته مهم پیرامون شکایت استانداری فارس از سایت حافظ نیوز + پی نوشت
  nedaye-andisheh.blogfa.com

  1. بسم الله الرحمن الرحیم
   برادر گرامی جناب آقای مصطفی مشفقیان
   با سلام واحترام ونهایت ادب و سپاس از بابت اینکه ما را جزو مخلوقات خداوند حساب کردید و پاسخی را برروی وبلاگ شخصی خود البته در قالب پی نوشت ها نگاشتید باور بفرمایید اصلا دیدن پاسخ از شما که خود را به هیچ جا پاسخگو نمی دانستید و…. برایم بارقه امیدی بود که شاید این امید از تدبیر و امید دولت به قول شما بنفش است .من به نو به خود از شما از بابت پاسخگویی ممنونم آخر یکی از مقدمات اجرای مردم سااری دینی پاسخگویی است آن هم از ناحیه افرادی که خود راجدا ازجامعه و بالاتر از مردم عادی مثل من می دانند .
   برادر محترمم شما در قسمتی از متن خود آورده بودید که (برخی ها شاید تنها کارمندان انقلاب و نظام باشند کارمندانی که اگر سوابق سو امنیتی هم داشته باشند و زمین و زمان هم از فساد آنها با خبر باشد کسی با آنها کاری ندارد. اما فرزندان انقلاب حافظ نیوز را تاسیس کرده اند که با این آدمها کار داشته باشند. اصلا می خواهیم مسئولان ناکارامد را به نقد بکشیم حرفی هست؟ می خواهیم مسئولان کارامد را نقد کنیم که بهتر خدمت کنند حرفی هست؟ )آفرین برشما و روحیه نقاد شما که نقد می کنید و مدیران دولت به قول شما بنفش را به چالش می کشید . ولی سئوالی که هم اکنون مطرح است این است که آیا شما و پدر محترم و صاحب منصب و جلال و جبروتتان نیز نقد پذیر هستند یا نقادی فقط برای دیگران است ؟آیا مرگ حق است ولی برای همسایه ؟و……
   دوست محترم آیا نقد عملکرد پدر محترم شما در امور اداری و اجرایی سناریویی از پیش مشخص و تعیین شده است آیا به چالش کشیدن دستگاه قضایی کشور با قضات عادل و متدین و ولایتمدار آن درست است
   دوست محترمم آیا حیف و میل بیت المال درست است
   دوست محترمم جواب سئوااتم در خصوص (۱- دلیل اینکه جناب آقای مهندس مهدی شفیعی مجری محترم طرح خطوط فوق توزیع بعد از فاجعه کابل ۶۶ کیلو ولت فی مابین پست ۴۰۰ شیراز به امیر کبیر و فاجعه خط ۱۳۲ کیلو ولت کنگان به برد خون به دادگاه و کمیته تخلفات اداری وزارت نیرو معرفی نشده اند چیست و چرا معرفی نشده اند آیا رابطه پشت پرده ای وجود دارد یا خیر ………….. همچنین اگر ایشان انسان شریف و پاکی هستند علت برکناری جناب آقای مهندس اکبری مجری محترم و سابق خطوط کابلی چه بوده است و اگر از آقای مهندس اکبری چنین فاجعه ای سر می زد آیا او را به دادگاه معرفی نمی کردید و……..
   ۲-در خصوص نرم افزار DCS ایستگاه ۴۰۰ سعادت شهر و همچنینی نواقص ایستگاه های پرک و بیرم و جفره لطفا دستور به تنویر اذهان عمومی بفرمایید
   ۳-در خصوص دلیل عدم رعایت قانون و بخصوص رعایت تشریفات قانونی واگذاری باشگاه برق توضیح بفرمایید و بفرمایید چرا برخلاف موازین شرعی قدم برداشته اید مگرر نمی دانید که حضرت امام (ره) فرموده اند که حکومت اسلام حکومت قانون است پس چرا به قانون پایبند نیستید و موجبات صدور احکام قانونی نظیر حکم فوق می شوید
   ۴-می گویند شما برای جانشین خود بسیار دلهره دارید مگر خدایی نکرده مشکلی هست که باید پنهان بماند و آشکار نشود
   ۵-علت عدم ارسال قراردادهای شرکت فارس تکاب و …. به اداره کل امور اقتصادی و دارایی توسط معاونت محترم مالی و پشتیبانی از سال ۱۳۸۵
   ۶- علت برگزاری میتینگ های سیاسی در وقت اداری و با استفاده از امکانات اداری بر خلاف قانون برگزاری انتخابات که همکنون هم برای جالش سازی برعلیه دولت امید در روزهای سه شنبه از ساعت ۱۴ الی ۱۷ برگزار می شود)
   چه شد
   دوست محترمم در پی نوشت شماره دوم خود آورده اید (پس از مراجعه به دادسرا و مشاهده پرونده فهمیدم شکایت استانداری بابت این مطلب است لینک خنده دار و به عبارت صحیحتر گریه دار است که بدانیم موضوع شکایت سر این دو سه جمله مطلب است.
   «چرا امروز جریان اصلاحات در استان فارس، باید یاداور کسانی باشد که نام آنها، یا مترادف با مواضع افراط گرایانه سیاسی است و یا اعطای رشوه به فلان مسئول؟» «گرچه استاندار محترم فارس و نوعا دولت تدبیر و امید، با انتصابهای خویش بسیاری از نگرانی ها در این زمینه را از میان برده اند اما مطرح شدن نام این افراد برای تصدی مجدد برخی سمت ها آن هم از سوی یک جریان سیاسی لرزه بر پیکره عدل و عدالت می افکند!»
   اگر آقایان اصرار دارند اسناد مربوطه را که روزنامه های کثیر الانتشار آن زمان هم چاپ کردند را منتشر می کنم. قضاوت با شما! )
   آیا پی نوشت دوم شما با متن (بیشترین ژست های روشنفکری را از شماها دیدیم و دیکتاتوری ترین نوع برخورد را هم از شما دیدیم! آیا حق دارم نام این مقال را دیکتاتوری روشنفکران بگذارم؟) غیر از تهمت و افترا با دوستداران نظام است .

   آری دوست محترمم ما از انتشار اسناد فساد اقتصادی صحبت کردیم و نه اسناد باندبازی های سیاسی و حزبی ….ما در زمان انتخابات 24 خردادماه با هر رای بنفش خود ابتدا به حضرت آقا (مدظله عالی ) و سپس به نظام اسلامی و در انتها به سلیقه خاصمان که آقای روحانی بود رای دادیم . البته می دانم که شما با توجه به نگاشته خود در پی نوشت شماره چهار خود که در آن آورده اید (: پیامد و مفهوم رای مردم در 24 خرداد ماه چیست؟ آیا این است که صدر تا ذیل نظام به رنگ بنفش دربیاید؟ آقای روحانی حتی اگر بیش از نود درصد آرا را هم به دست آورده بود باز هم بنفش شدن ارکان عالم هستی به سبب درک صحیح رای مردم مضحک بود چه رسد به حالا که ایشان کمی بیش از 50 درصد آرا را به دست آورده اند.)آزادی اندیشه (بر خلاف اسم سایتتان با نام ندای اندیشه) را بر نمی تابید و به نظر این حقیر دوستدار ولایت و نظام ،به دمکراسی مبتنی بر اسلام و رهبری شاید فقط در کلام پایبند باشید البته خدا کند که من اشتباه کنم (چون می دانم که انسان جایز الخطاست)
   دوست محترمم ما در زمان انتخابات رقابت داشتیم ولی هم اکنون ما به رفاقت براس سختن روز افزون نظام اسلامیمان و … پایبند هستیم ما به حذف اعتقادی نداریم و اعتقادمان به استفاده از همه توانمندی های افرادی است که در چهار چوب نظام گام بر می دارند و به نظام و اسلام و رهبری پایبند هستند و صد البته دارای مفاسد اقتصادی نباشند
   دوست محترم و فرهیخه و …. ام جناب آقای فرزند مهندس محمد رضا مشفقیان ، صحبت ما از طرح موضوعاتی مبتنی مفاسد اقتصادیست نه اصولگرا و اصلاح طلب و سفید و سیاه لطفا به بی راهه نروید
   با سپاس

 10. ای ول یکی نیست بیا مشفقیانو از این وسط جمع کنه آخه داغون شده

 11. خدایا تو فقط به فریاد برس
  مشفقیان و ایادیش ما رو نابود کردن

 12. ای ول ما رای دادیم که مشفقیان نباشه نه اینکه بگه حکمم دو سال تمدید شد

 13. حکومت مشقیان رو به زوال است و بس صبر باید کرد
  اندکی صبر سحر نزدیک است

 14. دادستان محترم و مدعی العموم به فریاد بیت المالی برس که شده بیت المال

 15. از مشاوره فارس و حاج محمود سلاحی عزیز چه خبر نکنه رفته تو رنگ بنفش که نمی شناسیمس از پسر شجاعش چه خبر می گه می خوام مدیرعامل بشم

 16. قابل توجه استاندار گرامی

  نقدی بر عملکرد 8 ساله آقای مهندس مشفقیان در مقام مدیریت عامل برق منطقه ای فارس
  با عرض سلام به پیشگاه ملکوتی آقا امام زمان و مقام معظم رهبری و همه کسانی که به این نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت کرده و می کنند. وضعیت شرکت برق منطقه ای فارس، نگرانی پرسنل و آینده مبهم صنعت برق فارس و عدم نظارت شرکت توانیر بر عملکرد این شرکت ما را مجبور کرد این مقاله را تهیه کنیم. در صورت عدم رسیدگی مسوولین و بخصوص شرکت توانیر مستندات را به ارگانهای مسوول ارائه خواهیم نمود.
  قبل از ورود به بحث باید 3 نکته را متذکر شد.
  1- اینکه در این مقاله سعی بر تخریب کسی نبوده و تمامی مسایلی که ذکر خواهد شد از اطلاعات تعداد زیادی از کارکنان صنعت برق در بخش های مختلف گرفته شده و مستند می باشد.
  2- خسارت هایی که بعضاٌ افراد به بیت المال وارد می نمایند اکثر دیده نمی شود و چه بسا افراد خود را توجیه و آن را عادی جلوه می دهند.
  3- بر مسلمان و متشرع بودن شخص ظاهری آقای مشفقیان اذعان داریم گرچه گاهی مسایلی که از ایشان دیده می شود همه اینها را زیر سوال می برد. نظیر حق الناس های فراوان و حیف و میل بیت المال در جهت اهداف حزبی، سیاسی و گروهی و ….
  ابتدا محورهای بحث و عملکرد ایشان در بخش هایی که بعدا نقد خواهد شد بطور خلاصه ذکر می شود:
  1- بکار گماردن افراد بی تجربه در پست های حساس و کلیدی مدیریتی و قلع و قمع برخی مدیران با تجربه که منجر به حیف و میل بیت المال به هزینه تقریبی 247.45 میلیارد تومان گردیده است. (نظیر حیف و میل بیت المال در پروژه احداث کابل فشار قوی پست شیراز به امیرکبیر و همچنین خط 132 کیلو ولت برخون در استان بوشهر.)
  2- تحمیل هزینه زیادی به دولت در جهت جلب رضایت نمایندگان برای حفظ موقعیت شخصی، و سیاسی و گروهی. در بسیاری از شهرستان ها بدون اینکه احداث ایستگاه طبق برنامه ریزی شرکت لازم باشد تنها ساختمان پست احداث شده و آنهم نیمه کاره رها شده است (نظیر ساختمان پست های دالین، رونیز استهبان، تنگ تیزاب و …). این موضوع خسارت های زیادی را به شرکت تحمیل نموده (حدود 10 میلیارد تومان) ضمن اینکه اهداف مهمتر شرکت بر زمین مانده است.
  3- حق الناس و حیف و میل اموال و حقوق حدود 5000 هزار نفر از پرسنل و بازنشستگان شرکت و شرکت های وابسته در استان های فارس و بوشهر از طریق اعمال نفوذ و سیاستگذاری اشتباه در شرکت فارس تکاب (که سهامدار آن افراد فوق الذکر هستند) که علاوه بر هدر رفتن اصل سرمایه افراد منجر به حدود 15 میلیارد تومان خسارت و بدهی این شرکت گردیده. همچنین انتصاب افراد حزبی و فامیل سالاری در این شرکت و زیر مجموعه های آن. انتظار می رود یک کمیته حقیقت یاب با بررسی و حسابرسی شرکت فارس تکاب و قراردادهای آن با شرکت برق موضوع را شفاف نمایند و خیانتهای انجام شده را بر ملا نمایند.
  4- عدم توجه به پرسنل و عدم پرداخت حق و حقوق مسلم پرسنل شرکت برق منطقه ای فارس که منجر به بی انگیزگی کارکنان شده است. نظیر عدم پرداخت وام که همه شرکت های برق مشابه به پرسنل خود داده اند. یا کاهش اضافه کاری پرسنل. همچنین علیرغم کامل بودن چارت سازمانی برای جلب نظرات نمایندگان اقدام به بکارگیری افراد حزبی و جناحی و اکثرا بی سواد و کم سواد نموده است.
  5- عدم توجه به حفظ اموال بیت المال در بخش بهره برداری و انتقال بودجه نگهداری شبکه به بخش طرح و احداث در جهت جلب رضایت نمایندگان که این بی توجی منجر به افزایش حوادث و مشکلات گردیده و در آینده برق را زمین گیر خواهد کرد. همچنین بی انگیزگی و از هم پاشیدن و فرار متخصصین حوزه تعمیر و نگهداری شده است.طبق اظهار نظر مسوولین بهره برداری قطعی و حوادث زیاد شده و رو به گسترش هم هست. که این امر باعث شده شبکه برق به سرعت فرسوده شود و در آینده نزدیک منجر به قطع برق و خاموشی زیادی خواهد شد.
  قابل ذکر است که کلیه موارد فوق با سند و مدرک و با نظر سنجی پرسنل شفاف هستند. در این فرصت کوتاه 2 مورد همراه با مستندات ارائه شده است. بقیه مسایل تیتر وار گفته شد.
  الف – احداث کابل فشار قوی 66000 ولت، شیراز – امیرکبیر
  این طرح با هزینه اولیه حدود 8 میلیارد تومان مد نظر بوده است . با اعمال نظر مستقیم شخص آقای مشفقیان از مشاور بی تجربه، ناظرین بی تجربه و تایید نشده و مجری بی تجربه استفاده شده است و پیمانکار ها به همین شکل بی تجربه.
  اشکالات فراوان و عدم توجه به استانداردهای صنعت برق منجر به مشکل اساسی و همچنین نفوذ آب به درون کابل و اتصالی و قطع برق گردید. همچنین افتتاح نمایشی قبل از تکمیل پروژه صدمه اساسی به آن وارد نموده است. نهایتا مجددا حدود15 میلیارد تومان تاکنون هزینه اصلاح آن می گردد. اما طول عمر کابل و میزان باردهی آن نصف شده است و حدود 4.2 سال پروژه دیرتر بهره برداری شده.عکس و فیلمها موجود است
  در بخش احداث خط 132 کیلو ولت بردخون در استان بوشهر هم تقریبا به دلایل مشابه، و عدم نظارت و بی انگیزگی پرسنل ، پیمانکار بدون احداث فندانسیون پایه برج ها را در خاک دفن نموده که اولا امکان اصلاح کامل نیست ثانیا تاخیر در پروژه بوده و حدود 12 میلیارد خسارت به بار آمده است. مجری آنهم از گروه جامعه اسلامی مهندسین بوده و نظارتی صورت نگرفته و اگر گرفته خدا می داند چه شده است.

 17. استاندار فارس کجایی تیم حقیقت یاب بفریت برق منطقه ای فارس
  دادستان محترم شیراز به فریاد برس

 18. مشفقیان در سایتش حافظ نیوز نوشته

  اما در هیچ کجای قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران نیامده است که همه احزاب و گروه ها و سلایق مختلف سیاسی باید با تغییر رئیس جمهور، نگرش خود را تغییر داده و با نگرش رئیس جمهور یکی کنند! به عبارت صحیح تر این انتظار که صدر تا ذیل نظام اسلامی به رنگ بنفش درآید و همسو با رویکردهای فرهنگی و سیاسی دولت جدید شود نشان از دیکتاتوری خواهد داشت. همه گروه ها و احزاب سیاسی و همچنین منتقدان و فعالان فرهنگی باید همواره رویکرد مستقلانه ای داشته باشند و در نگرش های خود ثبات قدم داشته باشند مگر اینکه خلاف بودن رویه و نگرش آنها محرز شود؛ همانطور که رویه غلط احزابی چون حزب مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی محرز شده است

  باید به مشفقیان بگیم بابا حتما یدالله حقیقی و مهدی شفیعی و ابوذر دقت و رحیم معدلی وامین کیخا و غلامی و ….با شایسته سالاری مدیر و معاون شدن و مهندس مظلوم زاده و صادقی و.. به دلیل بی کفایتی حذف شدن اصلا شما شایسته سالارید و عدالتمدار برف 30 سانتی متری موضوع شما رو ثابت کرد

 19. با سلام و سپاس و گرامیداشت پیشاپیش سالروز سرنگونی محمد رضا پهلوی با فریاد الله اکبر مردم ولایتمدار و آزادی خواه

  راستی محمد رضای عزیزم ، و ندای گلم جواب نامه 5020/35090/91/2 مورخ 8/9
  /9/9/ در خصوص پروژه خط دو مداره 66کیلو ولت شیراز -کبیر چی شد
  در خصوص اتاق مخصوص باشگاه برق واقع در دروازه قرآن که هبه شده و در آن
  چه خبر ما رو هم راه می دن یا نه

 20. بسمه تعالی
  مدیریت محترم سایت خبر پارسی
  با سلام و احترام و درود
  چندی پیش متاسفانه خبر سکته و عمل قلب باز جناب مشایی خودمونو در سایت های خبری خوندم و متوجه شدیم که وی سه هفته قبل از خبر منتشر شده عمل قلب باز انجام دادند وووو صد البته که برای ایشان بسیار ناراحت شدیم ولی برای محمود خودمون بیشتر آخه محمودعشقش مشایی ….. راستی اینقدر قدرت ارزش داره ….. راستی به قول محمود جان ممرو لو لو برد آره عزیز ….. حالا دیگه …مشایی هزار کاره نیست .راستی دوستای محمود رو شنیدم تو برق منطقه ای فارس حال و روز خوشی ندارند و هر روز جلسه می زارن و می گن برق منطقه ای فارس آخرین سنگر ماست پس باید حفظش کنیم و ….. آخه مدیریت سیاسی جناح اصولگرا الان از برق منطقه ای انجام می شه و براخودش پاتوقی شده محمدرضا جلسه کانون فرهنگی برگزار می کنه و برای خودش از دکتر روحانی و استاندار و …. می گه
  البته که مردم دکتر رو قبول دارن چون بهش رای دادن ولی خوب محمد رضا که به اون رای نداده با امکانات دولتی و ….. برای کس …. آره دیگه خوب حالا باید براش شعر نوشت :
  شخص صاحب منصبی در صحبتی می گفت که
  آش جو با ماهی و میگو چه فرقی می کند
  چون که راحت می توان با لقمه نانی سیر شد
  بربری با شنسل تیهو چه فرقی می کند
  پای مرغی را اگر در سفره دیدی شاد باش
  هی نگو جاهای دیگه ش کو چه فرقی می کند
  میوه با هر شکل و هر طعمی که دارد میوه است
  یک خیار گنده با هولو چه فرقی می کند
  چون خرید موز و آناناس و کیوی مشکل است
  حال کن با شلغم و کاهو چه فرقی می کند
  ذرت بوداده چیزی کمتر از آجیل نیست
  مزه اش با پسته یا گردو چه فرقی می کند
  زندگی را سخت سخت می گیری چرا ای نازنین
  زیر پایت فرش یا زیلو چه فرقی می کند
  چون به هر شکلی ترا تا مقصدت خواهد رساند
  “بنز” با خر ، “پورشه” با یا بو چه فرقی می کند
  هرکه بامش بیش، خرج ایزوگامش بیشتر
  خانه ات یک کاخ یا پستو چه فرقی می کند
  گردشی در ساحل دریا و رودی با صفا
  یا نشستن بر لب یک جو چه فرقی می کند
  از قضا این شخص از پست ریاست عزل شد
  آن که می گفت آش با میگو چه فرقی می کند
  از غم هجران میزش رفت ودرجا سکته کرد
  گفتم ای شیرین عسل، کندو چه فرقی می کند
  بیست سالی می شود این میز ومنصب دست توست
  مدتی هم دست این یا او چه فرقی می کند
  سال ها شام و ناهارت مرغ یا ماهیچه بود
  مدتی هم میل کن کوکو چه فرقی می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.