خانه » اخبار ویژه » به همت شهرداری شیراز: نمایشگاه عکس “شهر مهربانی” برگزار شد

به همت شهرداری شیراز: نمایشگاه عکس “شهر مهربانی” برگزار شد

پیوند ثابت https://khabarparsi.ir/?p=16669

خبرپارسی – مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز اعلام کرد: نمایشگاه عکس «شهر مهربانی» با موضوع جلوه هایی از یاری رسانی به شهروندان و مسافران سیل زده  در حادثه سیل دروازه قرآن و محله سعدی به نمایش عمومی گذاشته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، محمدرضا دهقانی ضمن اعلام این خبر گفت: در حادثه تلخ سیل شیراز شاهد صحنه هایی زیبا از همدلی و مهربانی مردم شیراز بودیم که این مهربانی در قاب تصویر عکاسان ثبت شده است و هدف از برگزاری نمایشگاه «شهر مهربانی» نیز پاسداشت روحیه مردم داری، یاریگری، مهربانی و ترویج این ویژگی نیک است.

وی اضافه کرد: در نمایشگاه «شهر مهربانی» تعداد ۵۰ عکس تولید شده توسط اداره کل ارتباطات و امور بین الملل و روابط عمومی حوزه های مختلف شهرداری شیراز و عکاسان خبری در معرض دید عموم شهروندان قرار گرفته است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز با بیان اینکه برپایی نمایشگاه عکس «شهر مهربانی» در ایستگاه قطارشهری امام حسین (ع) با استقبال شهروندان روبرو شد، اضافه کرد: این نمایشگاه هم اکنون در ایستگاه قطار شهری «نمازی» برپاست و پس از آن طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در سایر مکان هایی عمومی همچون ایستگاه قطار شهری «میرزای شیرازی» به نمایش در خواهد آمد.

دهقانی ضمن یادآوری جلوه هایی از ایثار، هدلی و مهربانی مردم شیراز در حادثه سیل دروازه قرآن و محله سعدی گفت: پس از این حوادث تلخ شاهد صحنه هایی از خدمت رسانی شبانه روزی نیروهای شهرداری، سایر دستگاه های اجرایی و همیاری شهروندان بودیم که گوشه ای از این فعالیت ها در نمایشگاه «شهر مهربانی» به تصویر کشیده شده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme