برق مُرده؟حداقل با احترام دفنش کنید/تصمیم گیری های مدیران دولت دهم در دولت یازدهم

خبرپارسی- شنبه است؛ آغاز یک هفته کاری.حوالی ظهر اطراف ساختمان استانداری فارس عده ای جمع شده اند. پرچم و پارچه نوشته هایشان «نارنجی» است. درون یکی از اتاق های ساختمان استانداری سه گروه حول میزِ گردی یا شاید هم مستطیل شکل نشسته اند تا برای «پیرمرد» هفتاد ساله عرصه مستطیل سبز تصمیم گیری کنند.

برق شیراز نماد ورزش فارس روزهای پر مخاطره ای را پشت سر می گذارد و حالا هوادارانش در پی تغییر دولت آمده اند تا با «تدبیر» تصمیم سازان، نور «امید» بر دلشان بتابد. سه گروه دور میز نشسته اما همه از بطن دولت قبل بیرون آمده اند!جناب معاون، آقای مدیرکل ورزش و متولی ساختمان برق واقع در نبش فلسطین. این سه از زمان دولتی بر سر کار هستند که تورق تاریخ برق نشان می دهد با حلول آن دولت «فیوز» این باشگاه پرید!جالب است نه؛ تغییر کرده ایم و تغییر نکرده اند. انصافتان را شکر!

قبل از اینکه دولت نهم بر سر کار بیاید برق داشت زندگیش را می کرد. قبل تر از اینکه ژنرال آبی ها بنالد و بگوید« هشت سال برای خروج فوتبال از خانواده ها برنامه ریزی کردند» فوتبال ما یک هشت سال دیگر را گذرانده بود.

هشت سالی که شادی بی نظیر آذر۷۶ را در آن دوران بی شک «خدا» «داد» و البته با گل «خداداد». تسبیح ها دانه دانه بین انگشت ها رج می خورد و فوتبال هم «امن یجیب» داشت. مایلی کهن اگر بر مسند هدایت تیم ملی می نشست به سبب انتخاب متولیان ورزش و فوتبال بود و هیچ ربطی به میز صبحانه و نمایشگاه کتاب و مصلی نیمه ساخته پایتخت نداشت.مهرداد احتمالا هنوز گوشه رختکن ذهنمان دارد نماز می خواند و کسی هنوز بلوتوث خبرسازش را دست به دست نکرده است.بلوتوثی «کلاه برسر» در آن ویلای کذایی. کلاه سر فوتبال مان گذاشتند. کلاهمان را بالاتر بگذاریم!

آن روزها فوتبال برایمان فوتبال بود، نه جوجه اردک زشت امروزی که برای تماشایش در ورزشگاهها تعدادی انگشت شمار شال و کلاه می کنند.نقطه چین های ذهنمان پر می شد از عشق به پا به توپ شدن خداداد روی پاس علی دایی. کریم که گل می زد اصلا به روی خودمان نمی آوردیم که «آفساید» یعنی چه و غش کردن ساندروپل بی معنی بود. نمی دانستیم شادی هایمان تاریخ انقضا دارد و چند سال بعد همه آن روزها برایمان خاطره می شود.فقط یک خاطره غبارگرفته!

نسل امروزی وقتی می شنود«ابو تهامی» حرف از دریبل ۱۵ نفر می زند یا از کمی قبل تر کریم باوی خاطرات ضربات سهمگین سرش را به یادمان می آورد باید هم «دونقطه دی» بگذارد مقابل همه حرف های آنها و خالی بندی تصورشان کند.همه دارند به رویاهایمان می خندند. برق هم بخشی از رویاهایمان بود. قاچی درشت از زندگی مان.

آن روزها مادربزرگ هنوز «کارت عابربانک» نداشت تا دغدغه «یارانه» اش  را داشته باشد. اصلا باورت می شود جواد خیابانی هم محبوب بود. جنس حرف زدنش فرق می کرد. وقتی می گفت غزال تیزپای فوتبال ایران ، می دانستیم منظورش خداداد است، بر خلاف زمانی که باد در غبغب انداخت و گفت « دعوت می کنیم از پدر ورزش ایران تا پشت تریبون قرار بگیرد» و ما  فکر هر کسی را می کردیم الا محمد علی آبادی! پدر ورزش ایران؟! او نوه هم نبود!

مادربزرگ بی دغدغه ، ظهر که فهمید این ۸ آذربا همه ۸ آذرها فرق دارد سجاده اش را پهن کرد. بوی «میخک» در خانه پیچید. چادر نماز گلدارش بوی گل می داد.گل تاریخی خداداد. قنوت نماز مادر بزرگ هم دعا برای عقاب بود و شهریار و غزال. فوتبال اینگونه بود در آن هشت سالی که دغدغه هایمان واقعا فوتبالی بود.می شد روی تار سبیل کریم قسم خورد. خنده تلخ مجتبی بعد از آن پنالتی به گلر کویت هم شکلات تلخ بود.آخ آخ آخ! چقدر حرص مان می گرفت از آویزان شدن های آن سیاه چرده دراز عربستانی از دیرک افقی دروازه. ته ذهنمان همیشه برای مهدی فنونی زاده دعا می کردیم. اصلا نسل آن زمان انگار نه با «زامبی» سر دعوا داشت نه با همه آدمک های بازی های کامپیوتری.سامی جابر، محمد الدعایه، حسین عبدالغنی و…اینها رقیب ما بودند. فوتبال عربستان هم احتمالا هشت سال برزخی داشته. هشت سال تلاش برای بیرون کردن فوتبال از سر سجاده مادربزرگ ها! آنها هم دیگر نای نفس کشیدن ندارند!و اسکندر کوتی روی صحنه پنالتی با عربستان« الله اکبر» می گوید. هشت! عدد زیبایی است. ۸ آذر، خاطراتمان از همه شماره هشت ها. چه آبی چه قرمز! چه مجتبی چه امیر قلعه نویی. هشت را هم به کاممان تلخ کردند. ۸ فروردین ۸۸٫ دقیقه ۸۸ و رقص شمشیر عربستانی ها در ورزشگاه آزادی!

کاردنیا را می بینی؟ از ساختمان استانداری فارس در میدان ستاد رفتیم تا ملبورن استرالیا. حالا کی می خواهد ما را برگرداند سر سطر؟

برق شیراز هم از همین جنس بود.حریر اصل. مخمل بی تکرار. برق جایش در دل ها بود نه پشت میزهای مستطیل شکل مدیرانی که هنوز گوشی بر قلب این پیرمرد نحیف و رنجور نگذاشته نسخه تجویز می کنند« این تیم مرده است.» گیومه را می بندیم و فاتحه می فرستیم!

جناب معاون حتما یادش هست همین تیم را  یکی دو سال پیش با همین مدیرانی که حالا برای احیای این جسد نیمه جان برایش کمیسیون پزشکی برگزار کرده اند دو دستی سپردند دست «حسین فارسی». عروس بزک کرده فوتبال ایران قرار نبود به مسلخ برود. می خواستیم باز هم با آن روزهای خوش فوتبالمان را یادمان بیاوریم. «فارسی» قرار بود چیزی شبیه آبراموویچ باشد. یکی حداقل مانند حسین هدایتی و علی انصاری خودمان.

رویاهایمان زود رنگ باخت. همان روزی که اولین چک جنابش را حسین هدایتی به بانک برد تا قسط اول خرید استیل آذین را به جیب بزند معلوم شد «فارسی» چند مرده حلاج است!

طعنه روزگار را ببین! سردمدار خصوصی سازی در فوتبال ایران، حضرت عابربانک پس از گشت و گذار در عرصه فوتبال و عکس و شهرت یابی در کنار جادوگر و موشک و فری زندی، آخرین بقایای تیمداری بخش خصوصی را به حراج گذاشته بود و حسین فارسی با تجربه ای کبود در امر تیمداری در صعنت ساری ، حالا در این حراج داشت برای برق سهمیه لیگ یکی می خرید.چینی شکسته را بند می زدند آن هم ناشیانه. استاندار پیغام داده بود «کسی حق ندارد خبر خرید امتیاز لیگ یکی را رسانه ای کند». می خواست این «افتخار» به نام خودش ثبت شود.کاش حالا بیاید ببیند درخت افتخارش چه میوه هایی داده است. یکی مجهول المکان است، کلی افراد چک به دست دارند سرسراهای دادگاه و فدراسیون را بالاپایین می کنند، بانک پاسارگاد اقساط وامش را می خواهد، دیگری ۲۵۰ میلیون داده اما پوستر تیم برق هم را نتوانسته بخرد و یک برقی قدیمی خانه اش را در رهن گذاشته تا خانه فارسی را آباد کند. راستی چه کسی خبر سقوط برق را رسانه ای کرد؟اجازه می دادید افتخارش نصیب دوستان شود!

***

چک ۶۰۰ میلیون تومانی فارسی از ساختمان نبش نیایش به طبقه چهارم پلاک ۴ کوچه سوم سئول جنوبی رفت تا شاید آیت اللهی وساطت کند و معامله دوباره جوش بخورد.از آنجا تا ساختمان کمیته ملی المپیک راهی نبود. حداقل از ویلای حاج حسین در لواسان نزدیک تر بود.همه اینجاها جلسه برگزار شد. آبراموویچ شیرازی ها همان اول کار توزرد از آب درآمده بود. با امضای تخم مرغی روی چک نمی شد حتی تخم مرغی خرید و نیمرو درست کرد چه برسد به احیای تیمی که در جولان سیاسی ها از نفس افتاده بود.

کار دنیا را می بینی؟ از ساختمان استانداری فارس در میدان ستاد شیراز رفتیم تا ساختمان فدراسیون فوتبال!

«فارسی» را داشتند برای فارسی ها حلوا حلوا می کردند و کسی بوی حلوای خیرات امروز و شادی روح مرحوم برق را یا نمی شنید یا خود را به نشنیدن زده بود! اصلا «بو» مگر شنیدنی است؟ حتی اگر نباشد صدای الرحمن را که می شد شنید.

همین ها بودند که برق را به دست فارسی سپردند. همین مدیران دولت قبلی که اکنون هم با هم جلسه می گذارند تا درباره اشتباه خودشان تصمیم گیری کنند. بقالی که بگوید ماستم ترش است باید لباس سفید تنش کرد و یکراست او را فرستاد دارالمجانین. نه ماست شان ترش است، نه دیکته شان غلط دارد.دیدارها تازه شد الحمدالله!

نمی دانیم جناب معاون واقعا این جمله را گفت یا خیر اما از جلسه این خبر به بیرون درز کرد که وی گفته«برق مرده است. رهایش کنید» در ژاپن هم مرده را تا گور می برند و بعد می سوزانند. اینجا اما می خواهند میت بر زمین بماند. خوبیت ندارد جناب معاون! تغسیل و تدفین و حنوط هزینه اش زیاد نیست. یعنی به یک صدم وام دریافتی جناب مالک باشگاه هم نمی رسد. پس حداقل با احترام دفنش کنید.

نمی دانم در لغت نامه دوستان آیا هر پیردنیا دیده ای را باید «مُرده» فرض کرد یا خیر که اگر اینگونه باشد باید لودر برداشت وارگ کریم خانی، تخت جمشید و هربنای دیگری را از میان برداشت و به جایش شمشاد کاشت!عمرشان را کرده اند خب!

دولت نهم که روی کار آمد برق هم درگیر بازی های سیاسی شد. بختک سیاست داشت برق را سیاه بخت می کرد.تا روزی که با یاوری تیم ششم جدول شد کسی نمی دانست چه بازی های پشت پرده ای وجود دارد. وزارت نیرو پایش را در یک کفش کرده بود که اصل ۴۴ باید اجرا شود. اصلا گویا این اصل ۴۴ را فقط برای برق نوشته بودند!

صدای فلاح و مصاحبه پس از عزلش از مدیریت باشگاه دارد در گوشمان زنگ می زند«خدا پدر و مادرتان را بیامرزد کدام واگذاری؟ برگه‌هایی چاپ کردند و در کوچه و بازار دست مردم دادند که بیایید سهام برق را بخرید. خنده‌دار نیست؟ مگر می‌شود این گونه تیم را فروخت؟ اگر خریداری وجود داشت چرا برگه چاپ کردند؟ با بروشور می‌خواستند تیم بفروشند. اگر آن برنامه عملی می‌شد برق از بین می‌رفت. با این روند باشگاه منهدم می‌شود. در این سه سال آقایان چقدر برای برق وقت گذاشتند؟ خدا رحم کند…» حالا اما حتی بدون بروشور تیم را فروختند.نفروختند«هبه» کردند!منهدم می شود؟نمی شود؟خدا رحم کند!

30 دیدگاه برای “برق مُرده؟حداقل با احترام دفنش کنید/تصمیم گیری های مدیران دولت دهم در دولت یازدهم

 1. مدیریت محترم سایت خبر پارسی
  با سلام و احترام
  آری برق و تیم برق هبه شد ………….و فروخته شد و امید است با تدبیر تصمیم سازان دولت امید نور «امید» بر برق و برق بتابد . برق و برق جانی تازه یابد.
  امید است با امید دولت تدبیر و امید برق و برق با تغییر متولی ساختمان برق واقع در نبش فلسطین که همه او را می شناسیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!و برایش همیشه دعا می کنیم که زودتر …………………
  برق و برق نیز جانی تازه یابد و امید وارم پسر محترم مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس جناب آقای مهندس مشفقیان پس از تغییر پدرشان ادعایی مبنی بر مالکیت منزل سازمانی که در آن به اتفاق همسر محترمشان از بدو تشکیل زندگی مشترک ، زندگی می کنند ننمایند آخر برق و برق با امید به روحانی رای داد و خانه سازمانی برای پرسنل است نه برای عمو و پسر عمو و خاله و پسر خاله و دایی و………..
  رای دادیم به روحانی عزیز که ریشه برق و برق کنده نشود و هبه نشود و ………
  آری امیدمان به توست و تدبیر تو در اجرای فرمان هشت ماده ای مقام عظمای ولایت (مدظله عالی) و امید داریم مفسدان به دادگاه معرفی شوند و ……
  امید دارم که با امید دولت امید و تدبیر گول ظاهر فریبی بعضی ها را نخورید
  و امید است که معاونت محترم طرح و توسعه شرکت برق منطقه ای فارس جناب آقای مهندس حقیقی یک شبه اصلاح طلب نشوند البته که برق و برق باور نمی کند و می داند مشکلات بابک ها وشهرام ها…. را
  راستی اجرای حکم مه آفرید ….. چه زمانی است
  امید وارم که درس بگیرم و بدانیم نظام اسلامی با کسی در تضعیع حقوق بیت المال تعارفی ندارد و اجرای عدالت می کند
  آری یدالله جان ما از بابک ها و مه آفرید ها و …..متنفریم و از تذویر و ریا و عوام فریبی و…….
  آری آقای رحیم معدلی ما به امید رای دادیم و نظام اسلامی و از همه مهمتر به رهبر فرزانه انقلاب که آرزوی ما سلامتی روزافزون ایشان است آخر اگر ایشان و سربازان گمنام نبودند خدا می دانست منافقین و مفسدین اقتصادی با مردم و برق و برق ها چه می کردند و چه محمد هایی که با رابطه استخدام نمی شدند راستی پسر شما که نخبه بود آنهم با معدل 13 دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز و……..نمی دانم محمدت کجاست ولی امید دارم همیشه سلامت باشد و به او بگویی بابا جان اگر روزی معاون مالی و پشتیبانی شدی باید رونوشت قرار دادها را برای اداره کل اقتصادی و دارایی ارسال کنی و ……..
  راستی مدیریت محترم عامل مخالف جناب دکتر روحانی ،(جناب آقای مهندس مشفقیان )

  آری جنا ب آقای مشفقیان جواب سئوالاتمان چه شدآخر نوشته بودیم:
  عاجزانه و ملتمسانه از شما خواهشمندم به جهت تنویر ذهن اذهان عمومی در یکی از متینگ های گروهی و تبلیغاتی که بر خلاف شرع و نظر جمیع آیت اعظام از جمله نظر رهبر بزرگوار انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله عالی) در وقت اداری و با امکانات اداری در روزهای سه شنبه برگزار می کنید پاسخ دهید
  ۱- دلیل اینکه جناب آقای مهندس مهدی شفیعی مجری محترم طرح خطوط فوق توزیع بعد از فاجعه کابل ۶۶ کیلو ولت فی مابین پست ۴۰۰ شیراز به امیر کبیر و فاجعه خط ۱۳۲ کیلو ولت کنگان به برد خون به دادگاه و کمیته تخلفات اداری وزارت نیرو معرفی نشده اند چیست و چرا معرفی نشده اند آیا رابطه پشت پرده ای وجود دارد یا خیر ………….. همچنین اگر ایشان انسان شریف و پاکی هستند علت برکناری جناب آقای مهندس اکبری مجری محترم و سابق خطوط کابلی چه بوده است و اگر از آقای مهندس اکبری چنین فاجعه ای سر می زد آیا او را به دادگاه معرفی نمی کردید و……..
  ۲-در خصوص نرم افزار DCS ایستگاه ۴۰۰ سعادت شهر و همچنینی نواقص ایستگاه های پرک و بیرم و جفره لطفا دستور به تنویر اذهان عمومی بفرمایید
  ۳-در خصوص دلیل عدم رعایت قانون و بخصوص رعایت تشریفات قانونی واگذاری باشگاه برق توضیح بفرمایید و بفرمایید چرا برخلاف موازین شرعی قدم برداشته اید مگرر نمی دانید که حضرت امام (ره) فرموده اند که حکومت اسلام حکومت قانون است پس چرا به قانون پایبند نیستید و موجبات صدور احکام قانونی نظیر حکم فوق می شوید
  ۴-می گویند شما برای جانشین خود بسیار دلهره دارید مگر خدایی نکرده مشکلی هست که باید پنهان بماند و آشکار نشود

  1. اسناد قرار داد ترک تشریفات غیر قانونی خط برد خون به کنگان آماده ارسال به مراجع محترم نظارتی است و ارسال می شود
   شرکت رسا انتقال آقای عزیزی
   آفرین بر شما ما با شما هستیم

  2. فیلم گرفته شده از خط 66 کیلو ولت 400 شیراز به امیر کبیر که قاسمی داره تعمیر می کنه برای دوستان و سایر نهاد ها ارسال می شود
   منم برق رو دوست دارم
   مرگ بر منافقین
   مرگ بر ضد ولایت فقیه

  3. عکس های ترمیم تاور هایی که باید 4ال 3 متر در زمین فرو می رفت و فقط70 سانتی متر در زمین فرو رفته در مسیر خط برد خون به کنگان ارسال می گردد یا علی مدد

  4. قرار داد دیلم جالب تر بابا 4.7 و ترک تشریفات و الانم تعطیل

  5. دیفکت های پست سعادت شهر که دیگه نگو باید دید و گریه کرد ارسال می کنم

  6. بابا با عمکرد درست دوستان محترممون تو تمام شرکتهای برق آخرین شرکت شدیم بنا به استناد آمار دفتر مطالعات شبکه
   شرکت مدیریت شبکه 17 شدیم از 17 تا
   براوو……

  7. http://shekayat.bazresi.ir/Portal/Home/
   سامانه ملی رسیدگی به شکایات و اعلانات سازمان بازرسی
   مطالب رو بفرستید اونجا و ….. سایر مراجع قانونی و دولتی
   با سپاس

  8. حجت الاسلام و المسلمین محمودآبادی رئیس منطقه 3 سازمان و بازرس کل استان فارس انسان شریفی و رسیدگی می کنه
   یا علی مدد

  9. اسناد قرار دادهای منابع انسانی که بدون مجوز افراد رو می فرستن ژاپن و ….. رو می فرستم

  10. راستی قرارداد اون دوستمون هم که الان دکتری برق داره از آلمان و برخلاف قانون بورس شد موجوده و……

  11. اگر در مورد این موارد جوابگو بودند لطفا در مورد جابجایی های سلیقه ای مثل عوض کردن آقای مظلوم زاده و آقای صادقی و آقای اکبری که از نیروهای کاملا متخصص و کار آزموده بودند هم جواب بدهند

 2. جناب آقای مهندس مشفقیان مدیریت محترم عامل شرکت برق منطقه ای فارس
  با سلام و احترام
  بعد از حماسه سیاسی 24 خرداد ماه که در واقع لبیکی بود به ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله عالی) و اعلام پیروزی حضرت حجه الاسلام والمسلمین دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری شما متاسفانه سکته کردید که منجر به عمل قلب باز شما شد و مدتی نیز در بیمارستان شدید که ما نیز علی رغم اینکه به جناب آقای دکتر روحانی رای داده بودیم خبر سکته و عمل قلب باز شما موجب ناراحتی مان شد درست است که در دوران انتخابات رقابت وجود دارد ولی بعد از انتخابات این رقابت ها تبدیل به رفاقت می شود آخر ما دلمان می خواهد کشورمان را باهمه سلایق و توانمندی ها بسازیم و مانند شما عقیده به حذف افراد به دلایل سلسقه ای و …. نداریم در هر صورت از خبرهایی که می رسد به نظر می رسد با تئجه به مشکلات جسمی ناشی از چند سکته پی در پی شما از توانمندی لازم به جهت تصمیم گیری و اداره شرکت برق منطقه ای فارس برخوردار نمی باشید لذا به استناد اصل امر به معروف و نهی از منکر و با توجه به آیه ۲۶ سوره قصص “قَالَتْ إِحْدَاهُمَا یَا أَبَتِ اسْتَأْجِرْهُ إِنَّ خَیْرَ مَنِ اسْتَأْجَرْتَ الْقَوِیُّ الْأَمِینُ “از شما درخواست داریم به جهت جلوگیری از تضعیع حقوق بیت المال که ناشی از ناتوانی جسمی شما می باشد به دنبال خدمت در عرصه دیگری باشید و بدانید ماندن و پافشاری برماندن در منصب مدیعاملی برق منطقه ای فارس فقط خیانتی به اسلام و مسلمین بیش نیست و از شما عاجزانه خواهشمندم از لابی های سیاسی معروف خود به جهت حفظ قدرت و ….. به جد خوداری کنید آخر موجبات تضعیع حقوق بیت المال را با توجه به حکم اخیر دیوان عدالت فراهم آورده اید و ممکن است …….

 3. جناب آقای ندای اندیشه (پسر محترم جناب آقای مهندس مشفقیان -مدیریت محترم عامل شرکت برق منطقه ای فارس)

  با سلام واحترام و با نهایت ادب
  آری ماهم از اسلام آمریکایی متنفریم و از منافقین بیشتر آخر ضربه ای که دشمن مسجل به کشور ما زده اند کمتر از ضربه ای است که منافقین کور دل و مفسدان اقتصادی به نظام مقدسمان زده اند
  آری دوست محترم جناب مشفقیان در بالا سئوالاتی در خصوص مفاسدی طرح شده است که بی پاسخ مانده اند و شما نیز طرح موظوعاتی نموده اید که ما نیز با آنها موافقیم ما انقلاب و رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله عالی ) را از صمیم قلب دوست داشته و داریم و خواهیم داشت ولی از منافقین کور دل و مفسدان اقتصادی که آگاهانه دستورات جورج سورس را اجرا می کنند نظیر …….. متنفریم و بدان آقای مشفقیان که تا آخرین قطره خونمان دست از ولایت نمی شویم و پیگیر هر مفسد و مفسده ای نظیر آنچه در فرایند هبه فروشی باشگاه برق توسط مفسدین انجام شد از طریق مراجع محترم قانونی و …. خواهیم بود و از شما خواهش می کنم دستور العمل های رنگی جورج سورس را با موارد فوق چک نمایید و بعد دم از اسلام و نظام مقدس اسلامیمان بزنید آخر این نظام برایش خونها رفته و مادر های بسیاری جوانان خود را تقدیم اسلام کرده اند البته شما که با این موضوعات بیگانه ای بیش نیستید و فکر نمی کنم بدانید شهید و جانباز و اسیر یعنی چه …….
  راستی در اوکلاهاما آمریکا در زمان دانشجویی پدر محترمتان چه کاره بودند و با چه کسانی حشر و نشر داشتند

 4. مدیریت محترم سایت خبر پارسی
  سلام علیکم
  احتراما :حجت‌الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری ریاست محترم دیوان عدالت اداری در سایت خبری آفتاب مصاحبه ای را منتشر نموده اند که با توجه به حکم کنونی دیوان عدالت اداری در خصوص باشگاه برق و لغو فروش غیر قانونی آن قابل تعمل است لطفا ملاحظه فرمایید:

  آفتاب: رییس دیوان عدالت اداری گفت که در دوره گذشته رییس‌جمهور محترم به مردم دروغ می‌گفت و قانون را علنا زیر پا می‌گذاشت.

  حجت‌الاسلام و المسلمین محمد جعفر منتظری طی سخنانی در دیدار با مدیران دفاتر نمایندگی دیوان عدالت اداری در استان‌ها گفت: یکی از مصیبت‌ها در دوره گذشته این بود که متاسفانه آقای رییس جمهور محترم به مردم دروغ می‌گفت و قانون را علنا زیر پا می‌گذاشت و ما آن زمان می‌گفتیم به قانون عمل کنید.

  وی افزود: وقتی مردم می‌بینند عالی‌ترین مقام اجرایی کشور قانون‌گریز و قانون ستیز است به چه کسی اعتماد کنند؟

  منتظری ادامه داد: یک آدم متخلف و مجرم را خلاف قوانین سر کار می‌گذارد. دیوان عدالت اداری حکم می‌دهد که این کار خلاف قانون است، اما حکم را ا جرا نمی‌کنند یا مصوبه را طوری تنظیم می‌کنند تا قانون را دور بزنند و حالا هم می‌بینیم دارد گندش درمی‌آید.

  رییس دیوان عدالت اداری اظهار کرد: این چیزی است که ما فریاد می زدیم و می‌گفتیم این فرد شایستگی تصدی چنین پست مهمی را ندارد.

  به گزارش ایسنا، وی گفت: اگر حکم مرجع قضایی محترم شمرده نشود سنگ روی سنگ بند نمی‌شود و هر کسی به خود اجازه می‌دهد هر کاری را انجام دهد.

 5. مدیریت محترم سایت خبر پارسی-شخصی لطفا چاپ نشود -محرمانه
  با سلام و احترام
  اسناد تخلفات گفته شده در شرکت برق منطقه ای فارس آماده ارسال هستند لطفا ایمیلی از خود و یا آدرس پستی ارائه فرمایید تا اسناد تصویری و مستندات نخلفات گفته شده ارسال شوند در ضمن ایمیل نوشته شده صوری می باشد با احترام و سپاس مجدد

  1. سلام دوست عزیز آدرس ایمیل در سایت موجود است.sadriisna@yahoo.com

 6. بسم رب الشهداء
  سیاست ما عین دیانت ماست

  رهرویم با ولایت تا شهادت

 7. مدیریت محترم سایت خبر پارسی
  با سلام و احترام

  همانگونه که مستحضرید :
  رئیس جمهوری که بر مشی اعتدالی و دوری از افراط و تفریط تاکید و تصریح داشت. او پس از ریاست جمهوری نیز به عینه همین مسیر را برگزید و توانست با پیگیری سیاست های تعاملی یکبار دیگر دنیا را معطوف به ایران و ایرانی کرده و نظرها را به سوی ما جلب کند. توجهی که از جنس دیگر بود.

  او ادبیاتی تهییج کننده و پرخاشگرانه نداشت و با وقار و پرنسیبی فاخر در برابر انظار جهانیان ظاهر شد. سخنان وی در سازمان ملل لحن و صوت دیگری نسبت به چند سال گذشته داشت و همین نکته بود که سخنان وی را بسیار مورد توجه و امعان نظر جهانیان قرار داد.

  او در نیویورک به نام جمهوری اسلامی ایران از صلح و دوستی و اعتدال ورزی گفت و دنیا را به مقابله با افراط گری و خشونت طلبی فرا خواند. وی چه در نطق اش در مجمع عمومی سازمان ملل متحد چه در مصاحبه های متعدد و حساب شده اش با رسانه های بین المللی و چه با درج یادداشتی کلیدی در روزنامه واشنگتن پست اذهان را به سمت و سوی خود جلب کرده و چهره ای تازه در دنیا ازایران 2013 ترسیم کرد.

  این رویکرد چندی پیش میوه و ثمر خود را بر جای گذاشت و طرح پیشنهادی وی در جلسه مجمع عمومی سازمان ملل متحد با اتفاق آرای بی سابقه بهتصویب رسید. تمامی کشورهای دنیا غیر از رژیم صهیونیستی قطعنامه ” مقابله با افراط گری و خشونت” را با رای خود از تصویب گذرانند و ایران یکبار دیگر توانست با گفتمان اسلام رحمانی و مردم سالاری دینی در جهان بدرخشد.

  این نکته اما به مذاق برخی تندروهای داخلی خوش نیامد از یکسو آنان که کوچکترین فعل و انفعال معطوف به خود را در بوق و کرنا می کنند هیچ واکنش مثبتی نسبت به این موضوع نشان نداده و با سکوت معنادار از کنار آن گذر کردند تا ناخشنودی خود را بوضوح نشان بدهند و از سوی دیگر اقداماتی را در دستور کار قرار داده اند که بوی چندان مساعدی از آن به مشام نمی رسد.

  تندروها که در داخل ازهیچ اقدامی در مدت سپری شده فرو گذاری نکرده و به انحاء مختلف در برابر دولت سنگ اندازی می کنند اکنون به حیطه ای ورود کرده اند که چندان متعارف به نظر نمی رسد و حاکی از این است که علاوه بر حوزه های سیاست داخلی، اقتصاد و فرهنگ جبهه تازه ای علیه دولت در حال ریل گذاری است.

  حیطه ای که شاید چندان به چشم نیاید اما نشان از برنامه ریزی وسیع و همه جانبه علیه دولت داشته و اهداف خاصی در آن مستتر است.

 8. حضور محترم دوست عزیز و مشفقم جناب آقای مهندس محمدرضا مشفقیان مدیریت محترم عامل شرکت برق منطقه ای فارس
  با سلام و احترام ونهایت و ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول
  هرچند سربازان درگاهت ای محمدرضا عزیزم اجازه ورود مرا به نزد شما را به من ندادند ولی حکایتی از شما و گفته ها و شنیده ها می کنم چندی پیش دیکتاتوری بر این آب و خاک عرض اندام می کرد که با حمیت جوان و مردم معتقد به اسلام ورهبری سقوط کرد و بانگ ها برخواست …الله اکبر و الله اکبر و الله اکبر و…………………و با ندای حق خواهی جوان این مرز و بوم محمدرضا رفت و به تاریخ پیوست یادت هست تظاهرات ملیونی مردم در بهمن ماه را یا نه و یا اینکه … در هر صورت امام آمد امامی که منشاء نور بود و حقیقت را برای ما روشن ساخت آری ما لبیک گفتیم به ندای حق طلبانه و با ظلم به مبارزه برخواستیم و بیرونش کردیم .محمدرضاجان امروز هم به دنبال عدالت خواهی هستیم و هستند و بر نمی تابند حقیقت جویان تعدی به حقوق مردم را و……..
  راستی یادت هست غسل شهادت می کردم یادت هست می گفتم اسلام عزیز است و………. هنوز هم غسل شهادت می کنم و می گویم اسلام و نظام اسلامی عزیزاست و باید منافقین و مفسدین را خارج از نظام دید راستی ماجرای مسجد ضرار را که خوانده ای و بهتر باید بدانی و……
  محمدرضا رفت وبا خودش سبزی و طراوت را در بهمن ماه آورد آری محمدرضا باید بکوشیم تا این انقلاب و اسلام را حفظ کنیم و مفسدین را به محاکم قانونی و اسلامی مندرج در قانون معرفی کنیم و نشان دهیم که هنوز عدالت خواه و عدالت محور هستیم راستی برایم نگفتی چطور شد مدیرعامل شدی و هنوز هم هستی آخر قرار شده کسانی که با اتوبوس و بدون بلیط آمده اند با احترام و خودشان پیاده شوند و بروند ،آفرین به تو که از اول انسان زرنگی بودی و بدون بلیط از اول تا آخر رفتی ولی من متاسفانه نتونستم بیام آخه بلیط نداشتم و تیم فوتبال هم نداشتم که اتوبوس وی آی پی داشته باشد و بروم و الان دم در اتاق شما هم منو راه نمی دن چه برسه به دیدن شما مدیرعامل عظیم الشان و بزرگوار و ….
  محمدرضا راستی برایم از تیم برق بگو ، شنیدم که آن را فروخته ای و …. آخر چرا محمدرضاجانم تیم برق شیراز را فوختی من که خیلی دوستش داشتم و دارم

 9. جناب مهندس مومن و مسلمان آقای مشفقیان . آیا میدانید انتخا ب جنابعالی در مدیریت شرکت فارس تکاب چه بلایی بر سر این شرکت آوردند هفت میلیارد تومن سرمایه پرسنل و بازنشستگان صنعت برق فارس و بوشهر را نابود کردند طی گزارشات مکرر کارشناسان جنابعالی بی تفاوت بودید و آقای سلاحی که از هم حزبی جنابعالی میباشد و نیز پیروی که سرمایه این پرسنل را با گزازشات و صورتهای مالی واهی و غیر شفافنابود کردند کی میخواهد جواب این مردم را بده تا کی میخواهید بر تصمیمیات غلط خود پا فشاری کنید شمایی که ادعا مومنی داریدو……………….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.