پزشکیان: برخورد و استقبال، لطف مردم به من شرمندگی می‌آورد،

پزشکیان: تصور اینکه کسی شده‌ام، ندارم نامزد انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه برخورد و استقبال، لطف مردم به من شرمندگی می‌آورد، گفت: تصور اینکه کسی شده‌ام را ندارم و این توهم برایم پیش نیامده که عوض شده‌ام اما در مورد اقبال مردم به من برایم سخت است که فکر کنند من تافته جدا بافته ام من برای مردم و از همین مردمم با هم می توانیم مملکت را درست و افتخارات گذشته را برگردانیم.

 

به گزارش خبرپارسی، دکتر مسعود پزشکیان امروز شنبه در بدو ورود به شیراز در حالی محمدجواد آذری جهرمی او را همراهی می‌کرد درباره پیش بینی خود از نتیجه انتخابات اظهارداشت: هر چه پیش آید خوش آید امیدوارم مشارکت طوری باشد که باعث شود اعتماد ملی و افتخار کشور در نگاه خارجی‌ها افزایش پیدا کند.

 

وی ادامه داد: اگر بتوانیم در روند حاکمیت مشارکت کنیم بیگانگان طمع نمی‌کنند تا خللی در داخل بوجود بیاورند و ناامید می‌شوند که برای آینده این مردم با تشنج کشور را بهم بریزند.

 

پزشکیان با تاکید بر اینکه باید دست به دست بدهیم، گفت: من وظیفه‌ای که احساس می کردم را انجام دادم و تا جایی که از دستم بر می‌آمد تلاش کردم و می‌کنم تا خدا چه بخواهد.

 

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه برخورد و استقبال، لطف مردم به من شرمندگی می‌آورد، گفت: تصور اینکه کسی شده‌ام را ندارم و این توهم برایم پیش نیامده که عوض شده‌ام اما در مورد اقبال مردم به من برایم سخت است که فکر کنند من تافته جدا بافته‌ام من برای مردم و از همین مردمم با هم می‌توانیم مملکت را درست و افتخارات گذشته را برگردانیم.

 

پزشکیان همچنین در گلزار شهدای شیراز به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

 

وی بر سر مزارشهید حبیب‌الله بهزادی شهید ١٨ ساله‌ای که در عملیات کربلای ۵ به شهادت رسیده‌است حضور یافت. پزشکیان با پدر این شهید سرافراز خوش‌وبش کوتاهی داشت و پس به زیارت قبور دیگر پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.