اپلیکیشن “فراوکلا”؛ پلی بین مردم و وکلا

دریافت خدمات حقوقی آنلاین یکی از روش‌های مشاوره با وکیل است و اخیرا نیز اپلیکیشن فراوکلا ” سه کلیک تا وکیل” برای دریافت خدمات حقوقی آنلاین در شیراز رونمایی شد.

امین گندم کار، مدیر و ایده پرداز نرم افزار فرا وکلا در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تقاضاها در بخش ملک و دریاف مشاورهای حقوقی در این زمینه بالا رفته است، عنوان کرد: مشکلات حقوقی در حوزه ملک بسیار زیاد است و باید در بخش‌های مختلف مشابه نیز برطرف شود.

او با بیان اینکه عدم آگاهی از قوانین عمده مشکلات مردم است، عنوان کرد: برای بالا بردن این اطلاعات از وکیل‌های متخصص این حوزه استفاده شده و سایت و اپلیکیشن فرا وکیل طراحی شد تا مردم بتوانند برای مشاوره به وکیل دسترسی داشته باشند.

به گفته گندم‌کار، این دسترسی با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن خواهد بود.

گندمکار با اشاره به اینکه استفاده از این اپلیکیشن در مرحله اول رضایت بخش بوده است، خاطرنشان کرد: از آنجا که مشکلات حقوقی مردم در بخش‌های مختلف وجود دارد لذا هر بخش را دسته‌بندی کرده و وکیل متخصص را در هر بخش انتخاب کردیم تا بتوانیم کیفیت و زمان رسیدگی به پرونده‌های حقوقی بالا رود.

او با بیان اینکه استقبال از این نرم‌افزار تاکنون خوب بوده است، از فعالیت ۱۰۰ وکیل متخصص در رشته‌های مختلف در این نرم‌افزار خبر داد و گفت: ۱۶۰ وکیل درخواست همکاری داشته‌اند که در حال بررسی تقاضاها و گزینش آن‌ها هستیم.

گندمکار در خصوص تعرفه‌ها هم خاطرنشان کرد: در ۷ دقیقه اول هزینه ۶۵ هزار تومان و ۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی ۱۳۰ ازار تومان است.

به گفته او؛ در مجموع ۲۷ درصد از حق مشاوره نیز برای سایت است و تمام حق الوکاله در مراحل بعدی به طور کامل مربوط به وکیل خواهد بود.

گندمکار همچنین با اشاره به اینکه در این اپلیکیشن وکیل کارآموز نداریم، یادآورشد: وکیل های عضو این برنامه دارای وکالت پایه یک و حداقل سابقه ۵ سال فعالیت هستند و همچنین رزومه و اطلاعات وکیل مشخص و در دسترس متقاضی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.